Ольга Плугатар рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Для стільців Подушка для сидіння (коричнева) 40х40х7см (131505) 40х40 Для стільців, Замовлення №21396

Мені все сподобалося привітні дівчата продавці все пояснили. А саме головне що дуже швидко отримала своє замовлення. Дякую!!!!!
Відповідь представника «Ковдра»
Дякую, Ольга! Будемо знову раді бачити в нашому магазині!
Azarina не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: Подушки 40*40, Замовлення №20185

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Приобрела две подушки 40х40. Потребовали внести предоплату. Когда подушки пришли, выяснилось, что они разные. Одна 35х35, вторая 37х37. Магазин отказывается возмещать ущерб. Говорят, что никто раньше не жаловался и я придираюсь и могу их сама растянуть до нужного размера. Не сообщили, как можно растянуть подушку
Представник магазину «Ковдра»
Добрий день, Юлия. Ми вже відповідали вам не раз. Нам дуже шкода що ви не отримали задоволення від покупки. Нажаль фабрика допускає похибка у розмірах недорогих товарах. Ми вказуємо розміри заявлені фабрикою-виробником. Якщо товар вам не підішов і не був у використані, то ви можете повернути його (заява на повернення та відшкодування вже надіслана вам менеджером). З приводу умов оплати - вони прописани на сайті: передплата на розрахуноковий рахунок (карта) або наложка з мінімальною передплатою 100 грн (передплата на розрахуноковий рахунок (карта)). З приводу фіскального чеку - в день отримання оплати він був надіслан на вказану вами в замовленні електрону пошту (продублювали його для вас в смс). Ви так і не повернули товар, не оформили заяву і не надіслали документи на повернення та відшкодування.
18 жовтня 2023 Відповісти
Я оставила отзыв не для полемики с вами, а для того, чтобы ваши потенциальные покупатели были предупреждины о том, что ваш товар может оказаться некачественным. Если я купила недостаточно дорогие подушки, то это нормально, что они не соответствуют размеру и к тому-же разные?
19 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «Ковдра» відповів на коментар Azarina
Залишити відгук - це ваше право. Якщо виникають питання з приводу якості товару, вони завжди вирішуються: товар повертається за наш рахунок і клієнту повертаються кошти. Але нажаль, ви не бажаєте повертати товар.
19 жовтня 2023 Відповісти
Galaxy Chess рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Комплект постільної білизни First Choice Reagen pudra, Замовлення №11000054984

Був приємно здивований цінами та співпрацею з даним магазином, все пройшло в найкращому вигляді, замовлення отримано вчасно та без нарікань, дякую!
Юлия Кноль не рекомендує цей магазин
4 січня 2021

Купив: Одеяло стёганое

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, сервісна підтримка

Обслуживание не очень хорошее: первого звонка пришлось долго ждать, затем доставку долго ждать, сообщили несуществующий номер декларации, а на самом деле товар тогда еще не отправили. Сам товар хорошего качества - тут нареканий нет.
moshawin не рекомендує цей магазин
23 грудня 2020

Купив: Комплект постельного белья , Замовлення №К-154159

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Ужасное отношение к клиентам. Заказ К-154159. На сайте товар отображается"в наличии". Сделал заказ. Никто не звонит. Звоню сам узнать когда доставят. Говорят что заказа нет, если я закажу, то его будут шить на фабрике. Я был в шоке, но говорю ладно, жду на Новую Почту заказ. Следующая фраза меня убила наповал - говорят "на производстве нету таких цветов, можем подобрать другие цвета?" И называют названия цветов, которые я даже не знаю. Не связывайтесь
Afina Glazastsya рекомендує цей магазин
20 лютого 2020

Купив: Одеяло и пеленки, Замовлення №124271

Все пришло вовремя, цены ооочень адекватные!!! брали непромокаемые пеленки (на сайте они 35-45 грн, в магазинах 80-150) для малыша и одеяло (жаккардовое за 140грн). Покупкой и сервисом довольны, спасибо огромное!
Rayne не рекомендує цей магазин
16 червня 2019

Купив: Замовлення №K-106263

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Несоответствие товара с фото на сайте
Відповідь представника «Ковдра»
Добрый день. Спасибо за отзыв. Будем вам очень благодарны если вы напишете номер вашего заказа и в чем именно заметили несоответствие. Также хотим напомнить, что в нашем магазине есть возможность вернуть постельное белье, которое вам не понравилось.
вита бейба не рекомендує цей магазин
21 лютого 2019

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ковдра»
Добрый день! Благодарим за Ваше мнение.
Анна Ратомская рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 грудня 2018

Хотів купити: Комплект постельного белья , Замовлення №K-98149

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі

Заказ сделала в субботу, о доставке договорилась на среду, но в среду мне позвонили и сказали что данная ткань закончилась ещё в понедельник. На вопрос почему не перезвонили в пн. и не сказали о проблеме, сказали, извините, это наша не доработка. В итоге настроения нет, подарка на день рождения человеку нету, времени бежать в магазин уже нету!
Со мной связалась менеджер и очень оперативно решили проблему, спасибо!
18 грудня 2018 Відповісти
ArchLich рекомендує цей магазин
20 жовтня 2018

Купив: Come-For, каркас 190x160, Матрац безпружинний Roll Innovation Coco Roll 160х190, Для стільців Подушка антиаллергенная Bamboo Panda вес 570 г 50х70 см (21663), Для стільців Подушка антиаллергенная Bamboo Panda 70х70 см вес 750 г (21670), Замовлення №K-90960

Не сподобалося: замовлення через корзину