Игорь Свиридов рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Bosch TSM6A013B, Кавомолка електрична Bosch TSM6A013B, Замовлення №39752

Все оперативно, все соответствует заявленным ценам и срокам. Оформление, отправка товара в течении ОДНОГО дня. При этом оптимально низкие цены, по некоторым позициям самые низкие в Украине.
Дякуємо!
OlenaNest рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Dreame F9 Pro (RLF22GA) , Замовлення №39586

Дуже задоволена комунікацією з цим магазином. Замовила товар і через декілька хвилин(!!) вже підтвердили замовлення та доставку. на наступний день замовлення вже було в мене в дома і я ним користувалась. Рекомендую!
Представник магазину «OptSklad»
OlenaNest дякуємо, гарного користування !
18 січня 2024 Відповісти
Talpidae рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight 2 Lightspeed Wireless Black (910-006630), Замовлення №N39453

Відповідь представника «OptSklad»
Вітаємо Talpidae! Дякуємо за пораду, і працюємо над вдосканаленням сайту.
Ivan Manko не рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Хотів купити: мишка Logitech G Pro Wireless

Оформив замовлення і сам передзвонив уточнити, коли буде відправка, бо важливо було отримати до Миколая. Сказали, що буде завтра (01.12.2023). Станом на сьогодні так і не відправили. При цьому з іншого магазину цей товар 2 грудня замовив, 4 отримав.
Відповідь представника «OptSklad»
Вітаю Ivan Manko, заказ № 39077 поступив до нас 30.11.2023 16:04:47, на протязі 10 хв ви перетелефонували, підтвердили що відправимо завтра. 1.12.2023 відправили як і обіцяли, прибув у відділення 02.12.2023 09:15:00 № ттн 20450822669779 (може будь хто перевірити). В чому проблема? Для чого ви вводите людей в оману? Прошу відредагувати даний відгук як такий що не відповідає дійсності! На даний час по № що вказаний в заказі немає звязку! Подаємо фото ттн Нової пошти.
"На даний час по № що вказаний в заказі немає звязку" - так, тому що номер телефону в накладній вказано невірно. Тому мені не прийшло повідомлення від НП про прибуття ні в додатку, ні в смс.
6 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «OptSklad» відповів на коментар Ivan Manko
який № вказано в заказі по тому і відправили, якщо ви так вказали то які претензії до нас ? ми вам не телефонували - ви самі дзвонили, і посилку відправили все вчасно
6 грудня 2023 Відповісти
Ігор рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Миша Logitech G102 Lightsync USB Black (910-005823, 910-004939, 910-004842, 910-004845, 910-005808), Замовлення №38903

Вчора замовив, сьогодні у Дніпрі забрав. Все працює. Покупкою задоволений.
Представник магазину «OptSklad»
Дякуємо, гарного користування !
27 листопада 2023 Відповісти
Yevhenii Stepanov не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Black (BHR6008GL, BHR6007CN), Замовлення №20450811577394

Купував Xiaomi Mi Smart Band 7 Black. Магазин халатно віднісся до пакування (було надісленно коробку в пакеті нової пошти, без будь якого намагання захистити товар) , через що коробка прийшла пошкодженою (товар в нормі). Так як фітнес браслет купувався на подарунок, тому для це вагомий недолік. Під час спілкування з представником магазину вони не виявили бажання якось залагодити ситуацію, або хочаб вибачитись за цей дискомфорт.
Відповідь представника «OptSklad»
Вітаю Yevhenii Stepanov. Між продавцем і покупцем є ще одна ланка- перевізник. Для дрібних відправлень є окремі пакети - 0,5-1кг які, як правило, їдуть окремо від основних посилок, щоб не пошкодитись більшими і важчими, але напевно виявилось цього недостатньо. В будь-якому випадку, посилка оплачена чи не оплачена, Ви можете відмовитися від неї і скласти відповідний акт якщо вона пошкоджена, та повернути. В даному випадку при спілкуванні Ви такої потреби не виявили, Ви уточнили чи це впливає на сервісне обслуговування виробу, перевірили сам пристрій і підтвердили що з ним все ок. Зрозуміло, що залишився не дуже приємний спогад від цієї ситуації, якщо це купувалося на подарунок. Вам було запропоновано компенсацію вартості доставки, а також від себе можемо принести свої вибачення.
xfiles рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: портативна колонка JBL Flip 6 Black (JBLFLIP6BLK), Замовлення №003140

Нормальний магазин, була гарантійна проблема з товаром, зв'язався з магазином і все вирішили в заявлений термін.
Представник магазину «OptSklad»
Дякуємо, завжди хочеться щоб сервісних питань було менше, але все ж таки вони інколи виникають.
18 листопада 2023 Відповісти
Олег рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00007, QAT-0, Замовлення №37573

Дуже швидка доставка, ціна одна з найкращих! Рекомендую.
Щиро вдячні !
Кирил рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Мобільний принтер Xiaomi Mi Pocket Photo Printer (TEJ4018GL, XMKDDYJ01HT, XMKDDYJHT01), Замовлення №36651

Після оформлення замовлення на сайті, зі мною швидко зв?язались та відправили товар в тий же день! Замовляю не в перше в цьому магазині, завжди все ок!
Відповідь представника «OptSklad»
Дякуємо і гарного користування !
Андрей рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: портативна колонка JBL Flip 6 Squad (JBLFLIP6SQUAD), Замовлення №36477

позвонил заказал оплатил, в тот же день выслали НП на почтомат, на следующий день в обед уже забрал.
Щиро вдячні! Гарного користування Вам