Александр_Проф_TV рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Bluetooth-гарнітура Perform 45, Замовлення №2202/4

Отличный магазин. Товар был в наличии. Получил исчерпывающую консультацию по товару. Без проблем отправили по Новой Почте наложенным платежом. Всё прошло успешно. Рекомендую этот магазин.
Тетяна Карпенко рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Спеціалізована гарнітура Evolve2 65 MS Stereo USB-A Black (26599-999-999), Замовлення №3638

звук дуже якісний, якість самої гарнітури на вищому рівні. зраділа наявності гарантійного талону та чеку. оформлювала доставку по Києву, дуже швидко прийняли замовлення, та доставили в короткі строки. дякую за роботу!
Відповідь представника «Сиа-телеком»
Дякуємо за відгук! Звертайтесь. Завжди раді допомогти!
karpenko82 рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Замовлення 3695, Jabra Stealth UC, Bluetooth-гарнітура STEALTH UC (MS) (5578-230-310, 5578-230-309), Замовлення №3695

Після оформлення замовлення одразу перетелефонували та підтвердили наявність товару та можливість доставки. Надається гарантійний талон та чек!
Відповідь представника «Сиа-телеком»
Дякуємо за відгук! Звертайтесь. Завжди раді допомогти!
Федірко Микола рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: Jabra EVOLVE2 75 MS Stereo USB-A Black (27599-999-999), Замовлення №3640

Замовлення оформили швидко, зателефонували і надали повну консультацію по гарнітурі. Все гарної якості, оригінал та з гарантією. Не дивлячись на відключення світла доставку зробили у домовлений час. Рекомендую магазин :)
Спасибо. Обращайтесь!
Николай Чайка рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Акумулятор для ДБЖ GPL 12-100, Замовлення №3628

Цена за товар, по сравнению с другими адекватная. Товар получил быстро. Оперативно обработали заказ.
Представник магазину «Сиа-телеком»
Дякуємо за відгук!
27 січня 2023 Відповісти
Brovchuk_Ulyana рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Акумуляторна батарея Ventura, Замовлення №3631

Чудовий мегашвидкий сервіс, мені швидко відповіли на запитання по товару. Усе відповідало дійсності, оригінал і наявність актуальна. Менеджер дбайливо усе підказав відправили мені одразу посилку, Магазину респект в таких важкий час, я отримала відмінний сервіс. Рекомендую цей магазин. Буду і надалі тут купувати. Дякую!
Відповідь представника «Сиа-телеком»
Дякуємо! Завжди раді допомогти!
CaXaP 23 не рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: Ventura 12-7

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Купува 2 акумулятори, один нормально працює, інший тримає (одну годину) гірше ніж старий, якому 2 роки (3 години) Товарний чек та гарантію на товар відправили через півтора місяці та за мій рахунок, хоча продавець повинен видати накладну разом з товаром.
Ігор Гармідер не рекомендує цей магазин
15 вересня 2022

Хотів купити: Linksys E5350

Сподобалося: наявність

Ціна на сайті і на hotline не відповідає дійсності
istomin.stas не рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Хотів купити: Grandstream GRP2616

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Заказал по одной цене, а потом начинается: цена неверная, не успели поменять.
Відповідь представника «Сиа-телеком»
Доброго ранку! На жаль тільки вчора, після 11.00 отримали оновлений прайс Grandstream від вендора. Ціни на сайті повністю оновлені, згідно діючого курсу валют. Вибачте за незручності.
Денис Валовой не рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Хотів купити: Акумулятор Ventura 12v12ah

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

При оформленні замовлення було зазначено ціну як в об'яві, але коли передзвонили для підтвердження, ціна виявилась вищою на 400 гривень.