TJ не рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: файервол

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Придбали файервол на компанію. Більше пів року не повертають гроші і не поставляють товар. На компанію заведено багато судових справ з повернення боргу.
Ya не рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Купив: Baseus Amblight Quick Charge 65W

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Вернула товар, 11 ноября Магазин его получил и менеджер магазина сказал, что через 5-7 дней (!) деньги мне зачислят. Но, сегодня уже 23 ноября, а денег все нет. Менеджер магазина отказывается выслать квитанцию, подтверждающую возврат. Говорит одно слово: "Ждите". Снова обман, как и с гарантией. Очень не приятно, придется обращаться в суд.
Ann05 рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 / RTX3050Ti / 120Hz (82K200NWPB), Замовлення №SMP28870V

Користуюсь ноутбуком вже більше місяця, використовую для навчання, зручний у використанні, містить все необхідне. Сервіс чудовий, замовлення прийшло швидко і товар якісний.
Татьяна Татьяна рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Купив: пленка для печати

Товар в наявності, якісний, хороша ціна, швидко відправили. Рекомендую
Dmytro44 рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Пилотяг іробот 3+

Добрий магазин з кращої ціною на пилотяг
Дмитрий Русан рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Купив: Карта памяти SanDisk 128GB microSDXC class 10 UHS-I A1 Ultra (SDSQUA4-128G-GN6MN), Замовлення №24651

Товаром доволен, выбрал то что хотел, рекомендую этот магазин
Виктория Оноприенко рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Электрочайник SMEG KLF04PGEU + Кофеварка Smeg DCF02PGEU, Замовлення №alprs-8978

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Дякую, все прийшло швидко та якісно, дуже задоволенні покупкою.
kiril не рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Батарея APC Battery RBC43, Замовлення №ИС-0000356

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Cosmo не рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Thermaltake Toughpower GF1 ARGB 850

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Eugen Lazovik рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: Картридж HP N305, Замовлення №24530

Товар знайшов лише у цього постачальника Отримав вчасно, дуже дякую