molinski рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Муфта обгінна генератора 535023610 , Замовлення №034-7157412

Купляв запчастину для авто по номеру кузова, на сайті з пошуку випало кілька. За параметрами різні, оформивши замовлення, передзвонив менеджер і пояснив, що та яку я обрав не підійде до авто і переоформив замовлення на іншу. Вийшло дорожче, але на СТО сказали, що справді підходить та яку порекомендував менеджер, а та яку я обрав сам -- довелося би міняти. Комунікація приємна, все детально пояснюють і допомагають коли є якісь питання. Буду користуватись сервісом за потреби ще.
Відповідь представника «EXIST.UA»
Шановний клієнт, дякуємо вам за відгук і високу оцінку. Дуже раді, що наша робота не тільки приємна, але й дійсно допомагає вам уникати незручностей. Завжди до ваших послуг.
Александр Семененко рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Котушка запалювання Vika 99051779601, Замовлення №034-7346751

Купив котушку. Працює чудово. Дякую за те, що клієнтоорієнтована компанія і оперативну допомогу при виборі товару. Особливо порадувало, що є зручний моб додаток і бонусна система фішка. Товар приходить на Нову пошту безкоштовно при замовленні від 3к грн.
Відповідь представника «EXIST.UA»
Олександр, дякуємо за відгук. Дуже раді, що наша робота відповідає вашим очікуванням. Додамо тільки, що зараз ми змінили умови доставки і доставка зараз безкоштовна, незалежно від вартості замовлення. Детальніше тут: https://exist.ua/uk/pages/delivery/
Евгений Остапенко не рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Хотів купити: Гальмівні колодки

Відповідь представника «EXIST.UA»
Пане Євген, перепрошуємо за ситуацію, що склалася. Нам дуже шкода, що ми не виправдали Ваших очікувань. З Вами зв'язався наш співробітник, перепросив та запропонував варіант, хоча б часткової, компенсації завданих незручностей. Також буде проведено роботу із співробітниками, які запевняли, що замовлення буде виконане вчора о 17:00. Одночасно з цим звертаємо Вашу увагу на те що ситуації із затримкою замовлення можуть мати місце і ми чесно попереджаємо про можливі затримки та зняття в Публічній оферті, яку акцептує кожен наш клієнт, оформлюючи замовлення: https://images.exist.ua/docs/OfferN.pdf.
vshmel рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Штуцер для бескамерных шин, Замовлення №UASA-399304

Магазин отправил заказ бесплатно, хотя сумма заказа была небольшой (60 грн) Сначала мой заказ попал к не очень компетентному менеджеру который связался со мной только в час дня, при том что заказ я сделал в 6 утра. Заказ естественно на этот день уже забрать самовывозом было нельзя. Решил не писать сразу отзыв а попробовать снова и попал на нормального менеджера позвонив по тел. и тот организовал доставку в отделение новой почты. Заказ получил, всё хорошо.
Відповідь представника «EXIST.UA»
Шановний vshmel, дякуємо за відгук. Перепрошуємо, що на початку ви зтикнулися з неякісною роботою нашого співробітника. Обов'язково розберемося і проведемо відповідну роботу із співробітником. Але раді, що, врешті, нам вдалося виправити ситуацію і виправдати ваші очікування. Завжди вам раді!
Олександр Головатий не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Кронштейн троса сцепления, Замовлення №UASA-364712

Замовив кронштейн фірми febi. Прийшов товар в коробці фірми febi, а на самих елементах гравером затерті розпізнавальні символи. Це обман, прислали товар явно не того виробника, що замовляв і це не якась помилка, а видають товар невідомого виробника за товар відомої фірми. На жаль підробку побачив вже дома. Фото додаю.
Відповідь представника «EXIST.UA»
Шановний Олександр. Такі ситуації дійсно можуть мати місце. Виробники, які можуть поставляти деталі на ковейери автовиробників, при пакуванні в свої коробки деталі, із вже нанесеним маркуванням автовиробника, затирають це маркування. Але, в будь-якому випадку, ваше звернення потребує детального розгляду, чим ми вже займаємося. Вчора з вами зв'язався наш співробітник і повідомив цю інформацію. За результатом розгляду, вам обов'язково буде надано зворотній зв'язок.
Представник магазину «EXIST.UA»
Шановний Олександр, ми ретельно вивчили ситуацію, а також замовили аналогічний комплект у найнадійнішого постачальника. Отримали комплект, який, хоч і має маркування, але це не маркування febi і, крім того, воно аналогічне за місцем розташування і формою тому, що на вашому комплекті було видалено. В даному випадку мова йде про товарозаміщення, коли відомий виробник, розширюючи свою лінійку товарів, пакує в свою упаковку товари іншого виробника. З вами зв'язався наш співробітник, детально все це пояснив і надав фото комплекту, що отриали ми. Комплект оригінальний.
9 жовтня 2023 Відповісти
Евгений45 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 вересня 2023

Купив: bosma світлодіодна лампа, Замовлення №uasa347541

22 вересня забрав замолення uasa-347541, та через 2 години перетелефонував і сказав що товар не підходить, хоча замовлял через іхній сайт та дані машини водив коректно. Міняти товар на інший чи повернути гроші відмовились.
Відповідь представника «EXIST.UA»
Євген, перепрошуємо за ситуацію. Питання в роботі і за результатом з вами зв'яжеться наш співробітник.
Представник магазину «EXIST.UA»
25 вересня 2023 Відповісти
Звязався фахівець. Питання вирішили, гроші повернули. Дякую
7 жовтня 2023 Відповісти
Юрій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 вересня 2023

Хотів купити: Батарейка CR-1620 bat(3B) Lithium 1шт (CR1620/00B)

У цього магазину постійна невідповідність ціна на hotline та самому магазині, і це не перший раз, і не другий, час від часу заходжу, і бачу на hotline на конкретний товар одну ціну, після переходу в магазин ціна вдвічі більша. Можна було би подумати що в черговий раз якась переоцінка, але ніт, кеш гугл показує що ніякої ціни 29 грн на сайті магазину не було. Тобто, схоже магазин щоб хоч якось заманити покупців, не дуже вдала спроба.
Відповідь представника «EXIST.UA»
Шановний Юрій! Перепрошуємо за невідповідність ціни. Ми обов'язково з'ясуємо, чому не коректно відображається інформація та виправимо її завдяки Вашому зауваженню. Повірте, будь ласка, ніякого умислу "заманити" клієнтів, ми не маємо. В даному випадку, мова про технічну помилку, яка дійсно має місце бути. Ми готові визнавати свої помилки, та виправляти їх. Будь ласка, напишіть Ваш номер телефону, або будь-який номер замовлення, який здійснювали на нашому сайті. З Вами зв'яжеться наш фахівець, для вирішення питання. Ще раз, перепрошуємо, та сподіваємося на розуміння.
Магазин відповів, та вирішив питання з ціною, дякую менеджерам за реакцію. Ще одне прохання, щоб співробітники у точці видачі в Одесі звертались українською, бо трохи дивно було почути російську.
8 жовтня 2023 Відповісти
Артем Андрияш не рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Моторне мастило Super 3000 X1 5W-40 4 л, Замовлення №259721

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

На сайті ціна 1061 грн замовив через чат. Коли приїхав до точки видачі виявилось що ціна 1166 грн замість 1061. Менеджер не сказав що ціна інша, та був впевнений що я просив масло яке коштує 1166 але такого не було (скріншоти прикладаю). В даному магазині робити покупки не рекомендую. Компетентність та професіоналізм менеджера бажає бути кращим
Відповідь представника «EXIST.UA»
Шановний Артем, перепрошуємо за ситуацію. Дійсно наш співробітник, при оформленні замовлення, не уточнив яка саме пропозиція з тих, що ми маємо, вас цікавить. Хоча мав би. Із співробітником буде проведено роботу. Також з вами звязався наш співробітник, перепросив та запропонував варіанти компенсації вам різниці вартості. Компенсацію вже проведено тим способом, як ви зазначили. Дякуємо вам за звернення і готовність до співпраці.
Alex Asd не рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Хотів купити: Батарейка CR-2032 bat(3B) Lithium 1шт (CR2032/01B)

Цена не соответствует .
Відповідь представника «EXIST.UA»
Шановний Alex Asd, підкажіть, будь ласка, номер замовлення, в якому по даному артикулу ціна не відповідала вказаній на нашому сайті? Ми б дуже хотіли розібратися в ситуації, бо на сайті ціна даної батарейки, наразі, складає 49 грн і товар доступний у достатній кількості за даною ціною.
Sergii той самий не рекомендує цей магазин
27 травня 2023

Купив: Датчик кисневий / Лямбда-зонд 226A0-9BF0B, Замовлення №034-7060781

Відповідь представника «EXIST.UA»
Шановний Сергію, ми маємо гарантію на всі товари, зокрема, є можливість повернення за рекламацією без документів з СТО товарів вартістю до 3000 грн, та не електричих виробів, протягом 6 місяців, або 20 000 км. в залежності від того, що настане раніше. Що стосується електротоварів та товарів ціна яких становить більше 3 000 грн, гарантія зберігається у випадку встановлення їх на будь-якому СТО, яке може надати документи, зокрема такі як акт рекламаціїї та замовлення-наряд. Це не обов'язково має бути партнерське СТО. Дану деталь Ви встановлювали самостійно, тож, на жаль, не маєте змоги надати вищезазначені документи. Саме з цієї причини Вам було відмовлено в поверненні даного товару за рекламацією. Детальніше з умовами гарантії можна ознайомитися тут: https://exist.ua/uk/pages/warranty/. Ми перепрошуємо за те, що не виправдали Ваших очікувань та сподіваємось на Ваше розуміння.