Влад Куцмай не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смарт-годинник Watch SE 2 GPS + Cellular 44mm Silver Aluminum Case with White Sport Band - M/L (MNU63), Замовлення №452314

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовив годинник, сказали що відправлять в той самий день, тобто п?ятницю. Не відправили. Запитав у суботу, сказали що відправлять у суботу. Не відправили. Подзвонив у понеділок, вибачилися за затримку і сказали, що в якості вибачень доставку оплатять самі, але не оплатили, у понеділок відправили. Чеку про покупку немає, просто геніально, тепер і неможливо довести що це їх товар був. Приїхала упаковка пом?ята, коробка від ремінця також пом?ята.
Курок Іван рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Планшет Tab P11 Pro (2nd Gen) 6/128GB Wi-Fi Oat (ZAB50103CN), Замовлення №10259

Все пройшло чудово! Можу порекомендувати
Povitchan Alex рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Phone (2) 12/256GB Dark Grey, Замовлення №11884

Заказал телефон для обзора. Магазин полностью оправдал ожидания. Спасибо что не подвели
Osimhen рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор KD-50X80K, Замовлення №450905

Телевизор доставили в пункт выдачи в течение 3 дней с предоплатой 2000 грн. В магазине продавцы вежливые, помогают. Рассказали как правильно транспортировать телевизор, чтоб не повредить. В целом покупкой доволен. С парковкой правда беда совсем
Некрасова Настя рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Мережевий зарядний пристрій USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Смартфон iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №10650

NikitaQH рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний OptiGrill GC706D34, Замовлення №11440

Все Чудово!
Бердник Илья рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №9966

Varlamov David рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Envy 17t-cw00 Natural Silver (940F9U8), Замовлення №452370

Спасибо. Хорошее обслуживание и адекватный персонал
Ника777 рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Смартфон Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №10915

Марія Самойленко рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Навушники TWS Redmi Buds 4 Lite Black (BHR7118GL), Замовлення №11138

Купую вже не в перше дуже подобається як асортимент, так і сервіс. Купувала перед цим іншу модель навушників, нажаль в них був заводський брак і довелося їх повернути, але і це було позитивним досвідом, бо клієнтоорієованність та сервіс на вищому рівні. Хочу відмітити професіоналізм менеджера, який працює в одеському магазині! В майбутньому ще повернуся за новими покупками)