Денис Кононенко не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Веб-камера Logitech HD Pro C920s (960-001252, 960-001257), Замовлення №456105

В цілому все ок, але є нюанси, приїхала камера c920e, захисна шторка була окремо від упаковки, всі надписи на упаковці китайською , серійник вказаний на упаковці не співпадає з реалтьним на камері Не перший раз роблю замовлення в цьому магазині і до цього ніяких питань не було, а в це раз щось трохи пішло не так
Відповідь представника «AVIC»
Добрий день! Денисе, дякуємо за зворотній зв'язок! В даному випадку шторка до камери - це подарунок, тому вона упаковувалась окремо від камери, версія для Японії, тому дійсно на коробці ієрогліфи. Щодо серійного номеру - це рішення компаніі виробника Logitech, у них дійсно 2 серійних номери (на коробці і на виробі), дійсні обидва. Цю інформацію можна уточнити у самого виробника або ж в інтернеті. Бажаємо приємних ємоцій від покупки!
Ну взагалі шторка повинна була йти в комплекті з камерою (це для мене було важливим моментом при виборі цієї моделі), не знаю, чого ви написали, що це подарунок, за два серийники зрозумів, за ієрогліфи також, але ви заздалегідь не попередили про те, що камера буде з японського ринку, а просто відправили... Ну в цілому як я написав у відгуку все ок, камера працює, критичних зауважень в мене немає, дякую за відповідь
Вчора Відповісти
KaYut Channel рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Blue, Замовлення №455630

Хороший магазин, купляю не вперше . Завжди хороші ціні в порівнянні з іншими магазинами та швидка доставка .Рекомендую
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо за Ваш відгук, наша команда працює завжди заради того щоб наші клієнти були задоволені!
Ілона Паламарчук рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №16699

Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук!
Jeka First рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Blue Ocean Band (MREG3), Замовлення №455932

Купляв годинник і на місті поклеїв захисне скло. Консультант був дуже привітний, враження від покупки виключно приємні. Ще і сдав в трейд-ін series 5 по непоганій ціні.
Roman рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Миша Zowie EC2-CW (9H.N49BE.A2E), Замовлення №203434

Дуже добре, особливо сподобалось що все пройшло без дзвінків. Оплатили - отримали й щасливі. (Для справедливості єдиний мінус для мене це відсутність фіскального чека, а надання товарного)
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо, що поділились своїм досвідом. Ваша думка допомагає нам ставати краще!
Світлана Боженко рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Мобільний телефон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple, Замовлення №5226

Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук!
Владлена Петрик рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Brown (1006127), Замовлення №455571

Чудово!Дуже любимо цей магазин. Привітний персонал. Рекомендую!
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук. Чекаємо на Вас знову!
Артем Гоголев не рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Портативна колонка JBL Boombox 3 Black (JBLBOOMBOX3BLK), Замовлення №11866

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «AVIC»
Добрий день! Артеме, перепрошуємо за затримку в вирішенні питання, на разі колонка перебуває у офіційному сервісному центрі. Зараз робимо все можливе для прискорення вирішення питання. Менеджер сервісного центру обов'язково з вами зв'яжеться щодо вирішення питання. Перепрошуємо за незручності!
Ivan Tuchkovskyi рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Black, Замовлення №455486