Сергей Коваль23 рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Миша Logitech G305 Lightspeed Black (910-005282, 910-005280), Замовлення №13049

Анна рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Ao5, Замовлення №13447

Гарне обслуговування та консультація ! Покупкою задоволена ! Купувала в магазині на Преображенській # 41 ?
Егор Буряк рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-CH520 Black (WHCH520B.CE7), Замовлення №13194

Ольга Кулич рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple EarPods with Lightning Connector (MMTN2), Замовлення №13267

Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук!
Papa guye рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Rowenta X-Nano Essential RH1128WO, Замовлення №453467

Спасибі Костяниинові за швидку видачу. Геть нема де паркуватись. Евакуатори всюди. Але завдяки оперативності менеджера вдалося все зробити швидко і поїхати додому а не до штраф-майданчику
Микита Сажко рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony INZONE Buds Black (WFG700NB.CE7), Замовлення №12792

Tetiana Maiboroda рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Live Pro 2 Black (JBLLIVEPRO2TWSBLK), Замовлення №200381

Все чудово
Ника Миколаенко рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №13239

Дуже швидко отримала замовлення
Юлия Кошиц рекомендує цей магазин

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №12553

TerryHulkHogan рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 4/64GB Wi-Fi Green (SM-T733NLGA), Замовлення №453098

Покупка прошла четко. Магазину респект