Сергiєнко Артем рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Шредер Agent 1115.4 X 4x35, Замовлення №28

Замовляли знищувач документів у офіс. Зробили замовлення через сайт. Нам швидко перетелефонували для уточнення деталей, а наступного дня вже забрали своє замовлення на Новій пошті. Всередині відправлення була накладна та фіскальний чек. Дякую за чудовий сервіс!
Юрій не рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Хотів купити: Термокружка Kite

Не сподобалося: оформлення замовлення

Дозвонится нереально, из всех указанных номеров на сайте работает только городской, на который из десяти раз мне удалось дозвониться только один раз, в момент уточнения наличия товара сотрудник магазина отключилась толи оборвалась связь и больше дозвониться не смог, то сбрасывали то просто не отвечали. Не советую тратить время, быстрее найти товар в другом магазине.
Відповідь представника «OfficeTime»
Добрый день. Мы приносим извинения за принесенные неудобства Вам. Да сегодня были у нас сбои со связью, так как у нас ІР телефония и в здании были перебои с электричеством, телефония выключалась, это приводило к обрыву звонка и то что вы не могли дозвониться. Спасибо за понимание.
Neo-ghost рекомендує цей магазин
8 лютого 2020

Купив: BuroMax Дырокол на 70 листов, черный (BM.4081-01)

gveniar рекомендує цей магазин
27 березня 2019

Купив: Esselte Файл А4, 55мкм, 100шт глянец, Standart (56066), Замовлення №1252

В наличии были,цена соответствовала заявленной,забирал самовывозом,всё хорошо,единственное,не очень просто найти магазин.
Pavljuchenko.P рекомендує цей магазин
14 серпня 2018

Купив: Agent Доска самоклеющаяся 29,7x20,9см (7010000) Memo Board, Замовлення №У00002009

anastasia marushchak не рекомендує цей магазин
21 лютого 2018

Купив: папір

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, сервісна підтримка

Не сподобалося: асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Відповідь представника «OfficeTime»
Доброго дня Анастасія Дякую вам за ваш відгук. Ми дуже переймаємось тим, яку думку лишають про нас покупці. Ми не змогли звязатися з вами по телефону і пошті. Я почну з кінця Далі: товар прийшов вказаний у замовленні, але калька була уся зім’ята, конверти замацані жирними руками. На жаль, це моя перша та остання покупка в даному магазині. У нас в компанії діє правило негайної заміни неякісного товару. Тому пропоную вам відправити нову кальку за наш рахунок. Зіпсовану не потрібно нам повертати. При оплаті сума вказана за товар і одразу не залежно від суми чи кількості товарів фіксована ціна доставки (що одразу дивно). Раніше ми відправляли за принципом оплата за перевезення отримувачем. Нова пошта рахувала це по звичайних своїх тарифах. Середній чек, який платили наш клієнти становив 80 і вище. Мінімальне відправлення по Україні становило 45-50 грн. Для цього, щоб спростити підрахунок вартості відправлення і взяти на себе частину витрат ми і ввели тариф 50 грн на все відправлення. Ця система впроваджувалась 1 місяць. За цей час Нова пошта надала нам знижку. І виявилось що тепер мінімальні вартість відправлення зі знижкою становить 30-35 грн. Це те що ви і побачили в чеку. Зараз ми намагаємось модернізувати систему, щоб вона коректно рахувала дрібні відправлення, що дасть змогу зменшити вартість відправлень для наших клієнтів Замовлення прийшло із неоплаченою доставкою і меншою при цьому сумою за неї. Ніхто не перепросив за ситуацію, але одразу запропонували переказ коштів назад, що вказує на те, що це в них не вперше (тому будьте уважні при замовленні з цього сайту, інакше доведеться двічі платити за доставку!) Система, хоча її тестували, дала збій - не завжди правильно проставляла платника послуг. Ми пропустили 3 таких замовлення (по ним ми компенсували вартість відправлення). Далі контролювали вручну. Зараз система вже виправлена. Те, що ми одразу запропонували компенсацію більше повязано з правилом, негайно реагувати на незручності, які є у наших клієнтів, пов'язані як з нашою роботою чи з роботою наших партнерів (наприклад перевізників). Хочу вибачитися за незручності. Чекаю на ваше рішення стосовно кальки, щоб оперативно замінити її.
21 червня 2017

Персонал неторопливый но ответственный, товар в наличии. Цены более чем демократичные
_Gen_ не рекомендує цей магазин
3 березня 2017

Хотів купити: Сейф мебельный SN-MC-17К-9005, Замовлення №114609146

Сайт магазина не обновляется. Большое количество товаров нет в наличии. заказал сейф высотой 170 мм. Когда мне перезвонили то сказали что ближайший размер высотой 200 мм На сайте числится 9 наименований сейфов высотой до 200 мм в наличии. По факту товара нет.
Inessa_ger рекомендує цей магазин
14 грудня 2016

Купив: BM.2131-01, Замовлення №113203954

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

30 листопада 2016

Хотів купити: BuroMax Точилка механическая на струбцине (BM.4787), Замовлення №112923548

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару