Андрей Иванчук рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ihone 15 pro max, Замовлення №1464

Рекомендую, все розповіли, допомогли в підборі. Дружина задоволена!!!
Николай Ильин рекомендує цей магазин

22 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/256GB Obsidian, Замовлення №1338

Илья Горовой рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №900008469

Все було дуже зручно і швидко. Магазин раджу ) з товаром ніяких проблем не було
Оксана рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №Б/н

Однозначно рекомендую магазин! Товар в наявності, представник завжди швидко і якісно відповідає на питання, доставка в обумовлений термін. Вперше купувала телефон в інтернет-магазині і залишилась задоволена обслуговуванням!
Илья Сорокин рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Black, Замовлення №1418

Все Чудово, насолоджуюсь покупкою
zohcho рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5s 8/256GB Blue, Замовлення №1409

Оперативно, без нарікань, в цілому обслуговування сподобалося
Serg Alex рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Violet (SM-A546ELVD), Замовлення №1433

Отличное обслуживание (доставка , проверка, оплата) товар соответствует заказу по срокам и цене.
Владислав11 рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Loop (MR8Y3), Замовлення №1326

У вихідні замовив-через декілька днів забрав у магазині. Ціна нижче, ніж у конкурентів.
Микаилов Хаял рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон , Смартфон Samsung Galaxy S22 8/128GB Phantom Black (SM-S901BZKD), Замовлення №1402

Замовляв смартфон, привезли швидко, забрав в магазині, ввічливі продавці.