Юлия Ведищева рекомендує цей магазин

Дякую за швидкість)
vqa рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Телевізор XR-65X95L, Замовлення № ? 965

Хороший магазин. Покупаю у них уже не первый раз.
Serj000 рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro 128GB (Natural Titanium), Замовлення №900007765

Придбав телефон iPhone 15 Pro у магазині yellow. Телефон був у наявності, а ціна відповідала заявленій. Відправили своєчасно, як домовлялись. Телефончиком задоволений, новий, до мене не відкривався. А ще плюс - це зручний кабінет на сайті. Пичому замовлення робив на вихідних, але мені швидко перетелефонували. Всім раджу!
Ivan Shemelin рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Смартфон Galaxy S23 8/256GB Phantom Black (SM-S911BZKG), Замовлення №764

Отримав товар запакований з пломбами. Оригінальна продукція, вигідна ціна та хороший сервіс)
Богдан Цяпуста рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смартфон 90 12/512GB Green, Замовлення №931

Перший раз купую в цьому магазині. Спочатку був трохи насторожений, але виявилось що менеджери працюють відповідально. Все як і хотів, товар в пломбах і все як вказано на сайті. Єдине що хотів би порекомендувати то це налаштувати сайт, так як інформація в плані відслідкування статусу замовлення не правильно висвічується. В цілому дуже задоволений і обслуговуванням і товаром. Щиро дякую! Буду брати ще.
Виталий Хасин рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Планшет iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Silver (MNXE3), Замовлення №942

Оксана Gr рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Т, Телевізор XR-55A80J, Телевізор XR-55X90L, Замовлення №13890

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Дякую сайту і онлайн магазину Yellow
Виталик Горшков рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №850

Крутий магазин, ціни гарні, вже не вперше купую айфони тут, можу рекомендувати!
Sofia Kushnir рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №868

Евгений Кадынский рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 14 Pro Max 256GB Gold (MQ9W3), Замовлення №111111111

Вже давно та багато купляю у Yellow. Все подобається, ніколи не було інцедентів.