Artem рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Антенна Nagoya NA-771 SMA-F для раций Baofeng и других (UV-82, UV-5, BF-888S...) 144/430MHz, Замовлення №33962

Дякую все, чудово. Окремо відмічу розгорнуту консультацію і рекомендації від магазину з приводу мого замовлення. Антон не лише допоміг зробити правильний вибір, але й поглибився у мою проблему щоб краще розуміти потреби. Так тримати!
Відповідь представника «X-Zone»
Арем, дякую за відгук. Приємно читати.
Антон рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Термос Tramp TRC-028-black, La Sportiva Shark Chalk Bag 19H, Замовлення №31505

Глроший магазин с компетентными продавцами. Делал тут несколько покупок, ещё когда они были на дарнице. Продавцы помогают купить то, что нужно. Радуюсь подходящим и качественным вещам.
Vitalyi Shpolenko рекомендує цей магазин
21 липня 2021

Купив: Petzl Tikka Black, Замовлення №30410

Быстрая доставка. Заказал сегодня в обед, вечером уже привезли по адресу. Менеджер по телефону порекомендовал более мощный фонарь и лучше по соотношению цена -качество. Спасибо, фонарь зачёт) Магазин рекомендую, если хотите быстро получить товар и грамотную консультацию по снаряжению.
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук!
enotius sobakovidniy не рекомендує цей магазин
23 червня 2021

Хотів купити: shimano-s60x-ph, Замовлення №29993

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук!
Обратной связи нет. Прислали не тот товар.
23 червня 2021 Відповісти
Представник магазину «X-Zone» відповів на коментар enotius sobakovidniy
Менеджер з вами зв'язувався перед відправкою і після також...
1 липня 2021 Відповісти
Dr. Beaver рекомендує цей магазин
30 січня 2021

Оперативная доставка от поставщика (менее суток) Подсказали, что есть в моем размере и с моими требованиями (плотность, высота ворота и т.д.)
ITAlex рекомендує цей магазин
28 вересня 2020

Купив: Велосипедная камера NEKO 26х2,1

Перепутал тип ниппеля при заказе, нашли и продали камеру с нужным ниппелем по той же цене!
upgoodman рекомендує цей магазин
16 травня 2020

Купив: Велокамера AV Schwalbe 26, Замовлення №25426

Заказал велокамеры. Отправили без проблем. Получил. Все ок.
Jada рекомендує цей магазин
27 квітня 2020

Купив: Велокамера 27,5х2,1 Neko NKTF-27

Доставили быстро, цены хорошие. Однозначно хороший магазин.
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук!
Busta рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 квітня 2020

Купив: Плита газова однокамфорна KOVEA TKR-9507-P Portable Propane Range, Замовлення №25011

Відповідь представника «X-Zone»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Вибачте за незручності, надалі будемо намагатися більш якісно контролювати роботу складу.
Номер замовлення 25011
18 квітня 2020 Відповісти
Рохан рекомендує цей магазин
10 грудня 2019

Купив: Термоноски Lorpen T2W

Гарний магазин, та дуже доброзичливий персонал. Допомогли підібрати необхідні для моїх цілей якісні іспанські носки, та ще й одразу дві пари за доброю ціною. Відчувається турбота про клієнта, а не тільки бажання заробити. Буду й далі звертатися до них.
Представник магазину «X-Zone»
Доброго дня!