Олександр рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Універсальний об'єктив Canon RF 24-105mm f/4-7,1 IS STM (4111C005), Замовлення №658

Завжди задоволений відвідинами цього магазину! Продукція завжди відмінної якості, а сервіс на вищому рівні. Консультанти знають свою справу та готові витратити час, щоб допомогти знайти саме те, що потрібно, без натиску на покупця.
Гроицкий Рома рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: бездзеркальний фотоапарат Panasonic Lumix S DC-S5 II kit S (20-60mm) (DC-S5M2KEE), Замовлення №603

Покупкою задоволений. Все відбулося на вищому рівні. РЕКОМЕНДУЮ МАГАЗИН ВСІМ!!!
Богдан Кавецький рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Nikon Coolpix P1000 (VQA060EA), Замовлення №643

Ідеальний сервіс! Все прийшло вчасно і точно як описано. Вражений швидкістю доставки та увагою до деталей.
Артем Товкач рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R8 kit RF 24-50mm IS STM (5803C016), Замовлення №612

Дякую за чудовий сервіс! Замовлення було доставлено швидко і без зайвих зусиль з моєї сторони.
Олексій Олексійович Моренко рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Універсальний об'єктив Sony SEL50M28 50mm f/2,8 Macro, Замовлення №587

Великий вибір товарів, простий сайт, швидка оплата і оперативна доставка - все, що потрібно для чудового шопінгу.
Майко Юля рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Ремінь Peak Design Slide, Ремінь Peak Design Leash Camera Strap (Charcoal) (L-BL-3), Ремінь Peak Design Cuff Midnight, Замовлення №649

Продавець те, що потрібно. Нічого зайвого – все коротко і по суті. Наполегливо рекомендую.
Гирш Ольга рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Nikon Z fc kit (16-50mm)VR (VOA090K002), Замовлення №579

Дуже сподобався магазин. Замовила на сайті, зателефонували, все уточнили, ще раз проконсультували. Товар ідеальний, все як я і хотіла. Дякую!
Олена рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Mark II Body (5666C031), Замовлення №577

Співробітники були неймовірно доброзичливі та енергійні, що лише підкреслило високий рівень сервісу
Хромець Павло рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Універсальний об'єктив Canon RF 85mm f/2 Macro IS STM (4234C005), Замовлення №331

Замовив об'єктив, доставили замовлення день в день. Доставили акуратно, все добре. Всім задоволений.
Оксана рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS 6D Mark II body (1897C031), Замовлення №264

Раджу цей магазин всім, хто шукає якісні товари і професійний підхід. Персонал дійсно допомагає з розумінням потреб клієнта і вибором оптимального варіанту. Велике спасибі за вашу увагу до деталей!