Bulkarr рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Набір склянок Luminarc Sterling 6х300 мл (N0755), Замовлення №66727337

Не в перший раз роблю покупку в цьому магазині. Ціна була найнижча у порівнянні з конкурентами. Доставили своєчасно.
juless ? не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Планшет Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi 6/128GB Lavender (SM-X510NLIA)

Алексей Карпенко не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: GT Racer B-4011B Black (уцінка), Замовлення №№ 54413054

Замовив крісло - Крісло офісне GT Racer B-4011B Black (уцінка). Дочекався але прйшло інше крісо (GT Racer B-4011). Крісла абсолютно різні, але прийшлося брати. Дуже прикро що Comfi так відноситься до своїх покупців.
GGG рекомендує цей магазин
25 березня 2024 На модерації

Купив: Panasonic RP-TCM115GC-K, Colorway CW-4129 , Ardesto Gemini Caserta 28 см, Вентилятор P8 Black (ACFAN00147A), Вентилятор P12 Slim PWM PST Black (ACFAN00187A), Монітор Odyssey G5 (LS27AG500), Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів A8, Замовлення №ЧPLA2-0078, 21772274, Ч05

Чудовий магазин, жодного разу не пошкодував звертаючись до нього. Великий вибір, чудове обслуговування. Віддав товари і по гарантії, а саме навушники - замінили, відшкодували різницю в ціні товару, бо вони стали коштувати менше. Повертав монітор, бо не сподобалась картинка - повернув без нарікань. Також чудова бонусна програма, вдалось з'єкономити, дякую магазину за сервіс!
Добрий день! Дякуємо, що поділились враженнями. Дуже тішимось, коли ви задоволені. Бажаємо гарного настрою та до зустрічі в COMFY! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна
26 березня 2024 Відповісти
Дацков Михайло рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Блоковий конструктор Minecraft Сутичка з пожирачем (21257), Замовлення №33633539

Усе пройшло чудово, замовив легко, швидко прийшло, усе ціле. Ніяких зайвих дзвінків, повідомлень і тп. Люблю коли клієнтоорієнтованість на високому рівні.
Добрий день, Михайло! Дякуємо вам, що ділитесь досвідом покупки. Круто, що все пройшло легко та швидко! До нових зустрічей у COMFY ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
26 березня 2024 Відповісти
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Бальзам для волос DOVE Nourish secrets Восстановление Куркума и кокосовое масло 350 мл, Замовлення №94800671

Косметику для волос на подарок покупал в Comfy, доставили вовремя и забрать можно с их магазина не обязательно в день доставки товара,так что очень удобно,спасибо
Вітаємо! Дякуємо за чудовий відгук! Чекаємо на вас в COMFY!
21 березня 2024 Відповісти
aleks12 рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Вентилятор настільний ECG FT 15a , Замовлення № 86471653

Добрий день! Спасибі за відгук про COMFY♥ З повагою, менеджер підтримки Діна
21 березня 2024 Відповісти
SILENCE рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Зарядна станція універсальна Bluetti 600W (EB3A), Barebone-неттоп PN52-BBR758HD MFF (90MR00R2-M000E0), Замовлення №39702066

Класний магазин!
Добрий день! Вітаємо з покупкою товару в мережі магазинів COMFY! Завжди раді бачити вас знову ♥
4 березня 2024 Відповісти
Saylew рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Батарея мобільна XO 30000 mAh PD20W+QC22.5W Black (PR189), Замовлення №№ 20012732

Купляв у цьому магазині повербанк і навушники. Сподобалася ціна і самовивіз.
Добрий день! Дякуємо, що ви з нами! Чекаємо в COMFY знов!
4 березня 2024 Відповісти
tgz не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Хотів купити: KRUPS Essential EA816570

14.02 в 13:24 товар был оплачен (по акции 10.499 как и у многих конкурентов с оф гарантией 24 мес). 15.02 позвонили в 11:13 сказали что товара уже нет на складе. К этому времени цена у всех поменялась на +3тыс, теперь 13.499, конечно же нет желания уже покупать второй раз по бОльшей стоимости.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Згодні, ситуація неприємна. Вибачте за отримані хвилювання та дякуємо, що повідомили про це. Ми вже маємо для вас позитивне рішення! Будь ласка, напишіть листа на пошту info@comfy.ua, зазначивши текст відгуку, номер замовлення або номер телефону. Чекатимемо на інформацію! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
16 лютого 2024 Відповісти