Ironhide рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Стайлер (випрямляч) Philips BHS742/00, Замовлення №2714214

Купили цей випрямляч волосся у COMFY. Отпримали швидко. Чек у комплекті. Питань до магазину немає. Дякую Вам!
tomkin2008 не рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Gorenje RK6201ES4

На сайті хотлайн вказана безкоштовна доставка по Киеву а при спробі купити цеі товар через магазин комфі доставка складає 499 грн , звернулася в магазин щоб відкоригували інформацію, при чому їх не дивує невідповідність інформації, Дуже некоректно
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Маємо зауважити, що на сайті hotline до вказаної моделі холодильника, ми не знайшли інформації, щодо безкоштовної доставки. Коректна інформація завжди вказана на нашому офіційному сайті https://comfy.ua/ua/1695739. При виборі міста та типу доставки - ви бачите відображення вартості у картці товару, а також у кошику, якщо вже почали формувати замовлення. Зазначено вартість 499 грн. При цьому в нас справді, до деяких товарів діє акція з доставкою за 1 грн. Такі товари мають особливу позначку "ДОСТАВИМО за 1₴". Наприклад, для цього холодильника https://comfy.ua/ua/2710526 ви можете побачити таку пропозицію і скористатись нею, якщо параметри та характеристики вам подобаються♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY Діна
16 квітня 2024 Відповісти
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Соединитель для шланга Cellfast Basic 3/4, Замовлення №48610740

Наступает сезон огородный, достал шланг, включил воду, потек в одном месте, заказал в Comfy муфту соеденительную Cellfast, надеюсь сезон шланг послужит. Товар уже забрал,спасибо Comfy
Раді отримати такий відгук! До нових чудових покупок у COMFY ♥
10 квітня 2024 Відповісти
Дмитрий 1 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 квітня 2024

Купив: Samsung Odyssey G5 (LS32CG550EIXCI), Замовлення №Ч034801-0013

Магазин не публікує негативні відгуки про товар, тільки позитивні. Будьте обережні. І проблема с дефектом - тріскіт пластику монітора - так і не вирішена.
Добрий день! Дмитре, дякуємо за ваш відгук. Ми ознайомлені з ситуацією, щодо придбаного вами монітору. Ваше звернення № 1207300 знаходиться в роботі, та ми разом з вами чекаємо на рішення від авторизованого сервісного центру виробника Samsung. На жаль, до цього вони не підтверджували, що тріскіт є функціональним дефектом. Питання щодо відгуку на сайті залишається відкритим і буде вирішене після отримання результату. Ми публікуємо всі відгуки, що стосуються роботи техніки та досвіду її використання, не залежно від того який він негативний чи позитивний. Ми з вами на зв'язку, та сподіваємось найближчим часом ви вже матимете завершення цієї історії. З повагою, менеджер підтримки COMFY Діна
10 квітня 2024 Відповісти
Aleksandr Malashenko не рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Навушники вкладиші бездротові TWS Anker SoundCore R50i Black (A3949G11), Замовлення №51723620

Upd. Некомпетентні оператор або логісти витратили годину мого часу на вияснення ситуації, щоб потім нова пошта написала, що все буде вчасно.
2 квітня 2024 Відповісти
Добрий день! Олександре, ми завжди цінуємо ваші відгуки і шкодуємо, що ви отримали хвилювання стосовно даного замовлення. Справді, дата доставки на сайті вказана коректна на момент створення замовлення, але інколи можуть бути затримки, з різних непередбачуваних причин, тому система буде намагатись завжди відправити на ту дату яка була, а якщо відбувається зміщення ви маєте про це інформацію. Сподіваємось, що подарунок який був відвантажений вчасно, та отриманий вами 3 квітня приніс радість отримувачу. Якщо у вас будуть питання, звертайтесь до нашої онлайн підтримки або гарячої лінії. Ми зробимо все для того, щоб наступного разу ви були задоволені покупками у магазині Comfy♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY Діна
10 квітня 2024 Відповісти
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Хотів купити: Батарейка EnerGenie CR-2032 bat(3B) Lithium 2шт (EG-BA-CR2032-01)

на хотлайн вказано доставка 1/2 дні.на сайті магазину термін доставки від 5 днів.сьогодні31березня.доставка товару не раніше 4 квітня
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, багацько товарів доставляємо на наступний день. Але, якщо вони знаходять на складі постачальника - потребуємо більше часу й на сайті зазначаємо реальні терміни (3-5 днів). Разом з тим, ви можете переглянути альтернативні моделі, які можуть прибути швидше. Якщо потрібна допомога з підбором товару - будь ласка, звертайтеся до нашого чату у Телеграмі @ComfyuaBotабо на гарячу лінію 0800303505. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна
2 квітня 2024 Відповісти
Александр Семочко не рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 300 Plus (21-0001-000010), Замовлення №50860125

Добрий день! Олександре, дякуємо за ваш відгук. За вашим номером телефону було зафіксовано звернення. Перепрошуємо за затримку зі зворотним звʼязком щодо даного питання, знадобилось трохи більше часу. Постачальник вже надав відповідь, про що сьогодні повідомили вам у дзвінку. Разом з тим, ви можете виконати повернення товару протягом 14 днів, за умови, що немає слідів використання та збережене пакування. З собою візьміть товар у повній комплектації, чек та паспорт. Якщо у вас залишились додаткові питання - звертайтесь до нашого чату @ComfyuaBot або на гарячу лінію 0800303505. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна
Bulkarr рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Набір склянок Luminarc Sterling 6х300 мл (N0755), Замовлення №66727337

Не в перший раз роблю покупку в цьому магазині. Ціна була найнижча у порівнянні з конкурентами. Доставили своєчасно.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та вибір COMFY для здійснення покупок. До нових зустрічей! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна
2 квітня 2024 Відповісти
juless ? не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Хотів купити: Планшет Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi 6/128GB Lavender (SM-X510NLIA)

Алексей Карпенко не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: GT Racer B-4011B Black (уцінка), Замовлення №№ 54413054

Замовив крісло - Крісло офісне GT Racer B-4011B Black (уцінка). Дочекався але прйшло інше крісо (GT Racer B-4011). Крісла абсолютно різні, але прийшлося брати. Дуже прикро що Comfi так відноситься до своїх покупців.
Добрий день! Олексію, дякуємо за ваш відгук. Дуже прикро, що ви отримали негативний досвід купівлі. Враховуючи дану ситуацію, ви мали змогу відмовитись від товару у магазині та одразу сформувати нове замовлення. Разом з тим, ми б надіслали запит на склад, аби виявити причину (адже у вашому замовленні саме така модель - GT Racer B-4011B). Не бачимо звернень й до нашої служби підтримки, тому будемо вдячні якщо поділитесь фото товару, який отримали та які дані зазначені на пакуванні (помаранчева наліпка), аби мали змогу розібратись. Чекатимемо інформацію на пошті info@comfy.ua, темою листа зробіть «Відгук otzyv_ua №1996718». З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна
2 квітня 2024 Відповісти
Дійсно в замовленні була модель - GT Racer B-4011B, але приїхала модель - GT Racer B-4011. І це Ваше недопрацювання. Персонал також ніякої участі не проявив, абсолютна байдужість, це ще один Ваш МІНУС. Крім того зв`язатися із службою підтримки не вийшло, сайт Comfi чомусь працює не корректно. Дуже шкода, але оцінка сайту Comfi НЕГАТИВНА.
Comfy відповів на коментар Алексей Карпенко
Добрий день! Дякуємо за ваш коментар. Наразі вже зафіксували звернення №1207113, аби колеги мали змогу пропрацювати дану ситуацію з магазином (а саме чому не посприяли вирішенню ситуації) та чому виникла помилка з відвантаженням на складі. Як і зазначали попередньо, потрібні фото товару, який ви отримали та які дані зазначені на пакуванні (помаранчева наліпка). Можна надіслати як на пошту, так і до чату у телеграмі @ComfyuaBot. Також опишіть або надайте скриншоти, яка помилка була на сайті на момент вашої спроби звернення до нашої підтримки - передамо дані кейси ІТ-фахівцям. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна
3 квітня 2024 Відповісти