Serhii Mykhelev рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: М\'яка іграшка тварина Same Toy Порося в комбінезоні 45 см (THT706), Замовлення №21332849

Все нормально. Замовлення оформлене в кілька кліків, просив не телефонувати - не телефонували, підтвердження замовлення та інформація про готовність до самовивозу - через смс. Велика кількість точок самовивозу в крупних містах, зокрема в Києві, тож на відміну від невеличких магазинів, дуже легко обрати зручну локацію для отримання замовлення. Процедура видачі замовлення також доволі швидка, нічого додаткового під час отримання продати не намагались. В цілому - лайк, все добре
Добрий день! Вдячні за ваш відгук. Дуже раді що наші послуги та сервіс вам сподобались. Це мотивує стати ще кращими. Дякуємо за ваше чудове замовлення та вибір нашої мережі. Якщо виникнуть питання чи з'являться побажання щодо роботи Comfy - ми поруч та завжди раді допомогти вирішити ваші питання! Чекатимемо вас ще, до нових зустрічей! З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
22 серпня 2023 Відповісти
Роман Негриенко не рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Хотів купити: Портативна колонка JBL Go 3 Eco White (JBLGO3ECOWHT)

Неприємно здивований, шкода свого витраченого часу. Магазин так і не відправив товар. 12.08 в першій половині дня було зроблено замовлення, обіцяли відправити в той же день, однак не відправили. На наступний день не відправили також, як і знов на наступний. Тобто 3 дні обіцяли відправку, але не відправили. Схоже Comfy не може справитися зі своїм потоком клієнтів. Замовив в іншому магазині.
Доброго дня, Ми вибачаємося за будь-які незручності, з якими ви стикнулися відносно вашого замовлення. Розуміємо, що ваш досвід покупки у нас був таким негативним, знаємо наскільки важливо отримати замовлення вчасно. Просимо вас надати номер вашого замовлення на електронну пошту info@comfy.ua з поміткою відгук hotline. Ми вживемо всіх можливих заходів, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому та покращити наш сервіс. Якщо у вас будуть будь-які питання або потреба у додатковій допомозі, опишіть питання у тому ж листі. Дякуємо за розуміння та відвертість у відгуку. З повагою, менеджер підтримки Діна COMFY.
16 серпня 2023 Відповісти
Teasnap рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Крісло для геймерів GT Racer X-2565 Black, Замовлення №22482891

Покупал игровое кресло, заказ быстро обработали, доставили в указанный срок, все было отлично упаковано, никаких проблем. Спасибо за оперативность и хорошую цену.
Добрий день! Раді, що ваш досвід покупки у нас був приємним та відповідав вашим очікуванням. Бажаємо довготривалого користування вашим новим ігровим кріслом, і якщо у вас з'являться будь-які питання або потреба в допомозі, ми завжди поруч♥ Дякуємо ще раз за ваш відгук та вибір нашого магазину. Бажаємо вам приємних моментів в грі та чудового дня! З повагою, менеджер підтримки Діна COMFY.
13 серпня 2023 Відповісти
Burning Money рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Gorenje SM703GCG, Замовлення №ЧZPM-0058

оскільки вибір аналогічних товарів досить широкий, а вибирати за відгуками в цій позиції важко вирішили прогулятись по магазинах міста. Обрали декілька моделей. Потім за допомогою сервісу hotline добавили в порівняння та зробили замовлення. Зателефонували консультанту та перевірили наявність в наближчому до нас торговому центрі. Оплатили після перевірки в магазині. Все було гарно, дякуємо
Добрий день! Дякуємо вам за відгук! Ми вдячні за ваш вибір та цінуємо ваш час та раді, що ви обрали наш магазин та знайшли потрібний товар за допомогою наших послуг. Наша команда завжди намагається зробити процес вибору та покупки максимально зручним та приємним. Бажаємо вам приємних покупок та чудового дня! З повагою, менеджер підтримки Діна COMFY.
13 серпня 2023 Відповісти
Андрей Тур не рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Siemens KG39NXX316, Замовлення №Чкнт2-0020

Магазин пiдсунув бракований товар,та не хоче його повертати впродовж 14 днів. Не рекомендую щось тут взагалі покупати.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук! Шкода, що у вас сталася така ситуація і одночасно шоковані, щоб вам відмовили у рішення. Зазвичай, ми завжди йдемо на зустріч кожному нашому клієнту, якщо це дійсно неякісний товар. Хочемо допомогти вам розібратися в цьому, просимо звернутися до нашого онлайн-чату або на гарячу лінію за номером 0800303505. Також ви можете написати на нашу електронну пошту info@comfy.ua, одразу додавши фото товару (його браку). Темою листа напишіть “Відгук 02.08”. Впевнені, що обов’язково зможемо вам допомогти!
6 серпня 2023 Відповісти
Ilona Daschyk не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Планшет Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA), Замовлення №2268916

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, періодично техніка чи операційна система може вийти з ладу. Тому ви маєте гарантійний захист від виробника. Можливо техніку треба дійсно перепрошити чи замінити якусь деталь на справну. Залюбки допоможемо вам розібратись та передати техніку на діагностику. Але бракує деталей. Будь ласка, напишіть нам на електронну пошту info@comfy.ua деталі ситуації та чи ще актуальна інформація, чи ви вже передали техніку до сервісного центру. Темою листа зробіть "відгук 31.08". Впевнені та зробимо все можливе, щоб швидко все перевірити та проконсультувати вас. З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
1 серпня 2023 Відповісти
Я хочу повернути свої кошти або новий планшет, а якщо не повернете то звернусь до суду!
1 серпня 2023 Відповісти
Две недели на обмен\возврат ИСПРАВНОГО товара. Тут похоже прошивка слетела. Это через СЦ
8 серпня 2023 Відповісти
Юлия Степанец рекомендує цей магазин

Купив: Монітор Dell S2721HN (210-AXKV), Замовлення №24792728

Швидка доставка, приємний персонал, монітором задоволена. Мінус він виявився трохи вищим ніж було зазначено на сайті, тож вийшов впритул до верхньої полиці стола, але не нічого страшного.
Дякуємо за ваш відгук та чудові фотографії! Ми раді що незначна різниця у висоті не завадила. Дійсно, габарити цієї моделі на офіційному сайті вказані у дюймах: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-27-monitor-s2721hn/apd/210-axjy/monitors-monitor-accessories#techspecs_section , тому можливо отримали неточну інформацію. Перевіримо все обов'язково. Також завжди готові проконсультувати та допомогти якщо товар вам просто не підходить по габаритах, не такий колір тощо . Дякуємо за ваше неперевершене замовлення. З повагою, менеджер підтримки Comfy Богдан.
2 серпня 2023 Відповісти
Сергій не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Телевізор Samsung UE43T5300

Морочили голову з доставкою та країною виробника
Добрий день! Ми залюбки допоможемо з будь-яким питанням, аби вам було комфортно та ви отримали бажаний товар. Але бракує деталей ситуації та історії. Хочемо попросити звернутись до нашого онлайн чату: https://comfy.ua/ua/contact.html або надішліть на пошту за адресою: info@comfy.ua та вказати дані покупки чи номер замовлення. У темі листа вкажіть "відгук Телевізор UE43T5300" Перевіримо та постараємося позитивно вирішити цю ситуацію. З повагою, менеджер підтримки Comfy Богдан.
boyko.sn рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Набір ножів з 3 предметів Tramontina Plenus White 3пр (23498/313), Набір ножів з 3 предметів Tramontina Plenus White 3пр (23498/313), Замовлення №27912621

Знайшов потрібний мені набір ножів на Hotline, та перейшов за посиланням в магазин Comfy, бо це відомий магазин, в якому є програма лояльності, що дозволила мені суттєво зекономити на покупці цього товару.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дуже радіємо коли читаємо ось такі відгуки! Та чудово що ви знайшли саме ту модель яка вам абсолютно підходить. Будемо раді бачити вас знову! До нових зустрічей!
Yevgen Nikolaevich рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Купив: Сушарка для білизни Casa Si Elegant CS92735, Підлогова сушилка для білизни Casa Si Elegant CS92735, Замовлення №2172388

Добрий день! Ми дуже раді що ви отримали все швидко, комфортно та є задоволеним покупцем! Вдячні що ви обрали саме COMFY! Будемо чекати ваші нові чудові замовлення!