Moone рекомендує цей магазин
2 липня 2023

Купив: Вертикальний відпарювач ручний Tefal DT2022E1, Замовлення №26262234

Рекомендую Комфі для покупки техніки. Замовила на подарунок відпарювач. В магазині перевірили повністю товар. Розповіли про комплектацію та як користуватися. Також в комплекті мішечок для зберігання техніки. Сестра подарунком дуже задоволена, а я їй аловолена термінами доставки Комфі. Все в терміни. Рекомендую.
Добрий день! Дуже вдячні за ваш відгук. Бажаємо приємного користування! До зустрічі у COMFY!
9 липня 2023 Відповісти
Dmytro Mazokha не рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Блендер заглибний Tefal HB641138, Замовлення №ЧKIG2-0017

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, на цей час є невелика нестача деталей в сервісних центрів виробників. Тому якщо ваша техніка після проведення діагностики потребує заміни однієї із деталей для нормальної роботи - сервісний центр виробника замовляє цю деталь на заводі Tefal. Бо замінені комплектуючі повинні бути обов'язково оригінальними. Якщо вам не надали деталі та статус вашого ремонту, ви завжди можете перейти за посиланням https://comfy.ua/ua/customer/account/repair/ , внести ваш номер акту про передачу товару до ремонту і отримати консультацію з вашим персональним менеджером за телефоном. Якщо ви матимете додаткові питання, будь ласка, звертайтесь до нас за електронною адресою info@comfy.ua або за номером: 0800303505. Завжди раді допомогти вам та вирішити актуальні запитання З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
1 липня 2023 Відповісти
byFighter UA не рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: realme Pad 4/64GB, Замовлення №40de-0029

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Крайне не рекомендую что то покупать в comfy. Купили дети себе на подаренные деньги на день рождения 2 планшета Realme Pad10 6/64, обманув детей дали один 6/64 а второй на 3/32 когда обнаружили проблему что у одного ребенка не устанавливалась игра и позвонив на горячую линию отказались менять товар Фото доказательства прикрепляю, вот такой он "comfy"
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Ми тут щоб допомогти вам розібратись в цій ситуації. Дійсно, ви повинні були отримати саме той товар за який заплатили. Напишіть, будь ласка, на нашу електронну пошту info@comfy.ua та по можливості відправте більше фото коробок ваших планшетів так щоб було видно коробку та наліпки з цифрами на них з обох сторін. Також вкажіть в листі трохи більше деталей: з якого номеру телефона звертались до нашої підтримки з питанням повернення та орієнтовно в який день. Це допоможе оперативніше все перевірити. Додатково просимо вас в темі листа вказати "Відгук щодо планшетів 29.06". Впевнені що зможемо позитивно допомогти. З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
byFighter UA відповів на коментар Comfy
Вечером отправлю письмо вам на почту с детальными фотографиями, хотя очень сомневаюсь что поможете, на горячей линии мне уже ответили что могут компенсировать 1000грн на бонусный счёт за неудобства, я так понял это извинения за обман ребенка, а как ребенку объяснить что "дяди" не обменяют ей планшет за который она заплатила свои личные деньги, не объяснили...
30 червня 2023 Відповісти
Как и говорил ничего не решили, будьте акуратны с этим "магазином"
30 червня 2023 Відповісти
UncleAlexander не рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Телевізор Kivi 55U750NB, Телевізор KIVI 55U750NB, Замовлення №27272229

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, ви маєте можливість передати телевізор до сервісного центру для діагностики та ремонту. Це входить в гарантію та захист вашої техніки безкоштовно. Якщо ви вже передавали техніку до сервісного центру та вам надали акт про те що поломка усунена, але товар не працює як і раніше у повному обсязі - можливо це брак та сервісний центр повинен після повторної передачі товару або його усунути, або надати вам акт на списання техніки. Якщо ви отримаєте акт на списання - ви маєте право отримати таку ж нову модель в нашій мережі, або отримати кошти за чеком назад. Щоб проконтролювати цю ситуацію та отримати деталі, надішліть, будь ласка, на нашу електронну пошту info@comfy.ua фото чи номер вашого останнього акту на ремонт. Залюбки все оперативно перевіримо. Темою листа зробіть, будь ласка: "Відгук 29.06, ремонт ТВ". З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
30 червня 2023 Відповісти
Maria Husak не рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Philips SpeedPro Aqua FC6718/01, Замовлення №20132024

Коли оформлювала замовлення, додала серветки з мікрофібри в подарунок, кур?єр доставив без них. Перевірила в особистому кабінеті, і магазини чином вони зникли з замовлення. Оператор служби підтримки сказав, що я їх і не додавала. Хоча я пам’ятаю, що додавала. Останнім часом застосунок працює жахливо, замовлення можна оформити з разу третього. Ситуація з серветкою наче незначна, але як постійному покупцю комфі, було трохи неприємно.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, перевірили деталі, за вашим замовленням ви мали тільки одну позицію, це пилосос ручний для дому Philips FC6718/01. Додаткових акційних аксесуарів чи інших товарів на сторінці не бачимо: https://comfy.ua/ua/1836118 Можливо ви переглядали інші моделі пилососів де додатково пропонувались мікрофібри. Ми за те, щоб ви завжди отримували ті товари які обрали та бажаєте. Тому напишіть, будь ласка, на нашу електронну пошту info@comfy.ua та додайте ваш актуальний номер телефону. Маємо для вас невеличкий подарунок, а саме купон зі знижкою на миючі засоби та товари для дому. Темою листа зробіть "відгук 27.06". З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
27 червня 2023 Відповісти
DanX рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Духовка електрична Miele H 2265-1 B Active, Замовлення №29672388

Все ок, але були проблеми з додаванням товару у кошик і оформленням замовлення на сайті. Вдалося придбати тільки з 5го разу.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та вибір comfy.ua!) Завжди раді бачити ваші нові замовлення, особливо коли ви користуєтесь знижками та знаходите для себе цікаві пропозиції. Щодо оформлення замовлення на сайті бракує трохи деталей, бо такої проблеми не повинно виникати повторно. Напишіть, будь ласка, на електронну пошту info@comfy.ua більше інформації, по можливості відправте скріншоти що саме не виходило натиснути на сайті. Темою листа зробіть "відгук 25.06". Впевнені та зробимо все можливе, щоб позитивно вирішити цю ситуацію. З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
26 червня 2023 Відповісти
Dmytro Riznyk не рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Хотів купити: Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 960

Хотів придбати кавомашину Nivona CafeRomatica NICR 960. Ціна на сайті 38759 грн. При оформленні в корзині ціна 47 999 грн. При спілкуванні з менеджером конкретної відповіді не надали. Ціна не відповідає дійсності! Не рекомендую COMFY для покупок
Добрий день! Дмитро, запрошуємо вас - напишіть нам на електронну пошту info@comfy.ua з темою листа відгук hotline №524488 Справді, вартість товару не змінилась, однак, змінилась величина знижки на кавомашину. Ми спробуємо у понеділок уточнити для вас всі доступні варіанти щодо цього питання. Будемо чекати на ваше повідомлення та контактний номер. З повагою, менеджер підтримки Діна
24 червня 2023 Відповісти
andreiko не рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Хотів купити: Планшет Huawei MatePad T10 (2Gen) WiFi 4/64Gb (53012NHH) Deepsea Blue

Замовлення 20392368. ніде не було вказано, що товар з вітрини. Розчарований в магазині. Порада для покупців: вас має насторожити наявність лише в одному магазині і неможливість замовити доставку. А краще, купуйте в більш порядних магазинах, які цінують своїх клієнтів.
Добрий день! Андрій, дякуємо за ваш відгук, та те що одразу казали номер вашого замовлення. Справді, ми зазвичай, попереджаємо клієнтів про те, що товар знаходиться на вітрині і дуже прикро, що цього не сталось для вашого замовлення. Передаємо цей запит колегам на опрацювання, а від себе підготували для вас невеликий сорі-бонус терміном дії 30 днів, на вашу картку за отримані незручності та втрачений час на візит до магазину. Сподіваємось, що вони стануть вам у нагоді. Якщо у вас будуть додаткові питання, будь ласка, напишіть нам на поштову скриньку info@comfy.ua з номером цього відгуку "hotline №524230" З повагою, менеджер підтримки Діна
24 червня 2023 Відповісти
Циганов не рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Хотів купити: Холодильник Samsung RB38T603FSA/UA

Добрий день ! Заказал холодильник 15.06 хотел сделать жене подарок так как я нахожусь на фронте доставкой заняться не кому ,уточнил за доставку в область сказали есть доставка в область договорились на 18.06 число но 17.06 в 20:32 мне звонок с Comfy со словами извините ми доставку в область не делаем ! Не кому не советую с ними связываться подведут и потом оправдываться будут !обслуживание клиента на 0.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Ми залюбки доставимо замовлення до населеного пункту який є на нашому сайті в момент оформлення замовлення. Прикро що подарунок не вдався, ми повинні та обіцяємо перевірити всі деталі та не залишити цю історію осторонь. Але бракує деталей. Будь ласка, напишіть нам на електронну пошту info@comfy.ua номер телефону або номер вашого замовлення. Темою листа зробіть "відгук №1857081". Впевнені та зробимо все можливе, щоб швидко все перевірити та проконсультувати вас. З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
19 червня 2023 Відповісти
aeons aeons не рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Навушники вкладиші бездротові TWS Xiaomi Redmi Buds 3 White (M2104E1/881475), Замовлення №Чек № ЧBSP1-0057 від 2022

Куплено 2 пари навушників. Перші в магазині ***, другі в Comfy. В обох став тихіше грати правий навушник. В магазині *** просто замінили на нові навушники з гарантією 12 місяців, Натомість в Comfy забрали на 30 днів на діагностику, з сумнівним закінченням.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, по закону ви маєте можливість повернути або замінити товар протягом 14-ти днів якщо техніка працює та має належний стан. Якщо сталась поломка чи через брак на виробництві вони працюють частково/не працюють - ви маєте гарантійний захист від виробника, тому вам запропонували передати техніку на діагностику чи ремонт. Вище ви написали що історія мала сумнівне закінчення. Будь ласка, напишіть нам на електронну пошту info@comfy.ua номер телефону, номер вашого замовлення або повне та чітке фото чека. По можливості фото чи номер акту про передачу товару на ремонт. Обов'язково перевіримо інформацію та надамо вам відповідь. З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
17 червня 2023 Відповісти