Hovard не рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Хотів купити: Спеціалізована гарнітура Promate Engage-Pro Black (engage-pro.black)

Comfy - єдині, в кого ціна на товар стоїть нижча за усіх інших. Переходимо на сайт і дійсно бачимо, що товар коштує 1879 грн. Продовжуємо сподіватися на чудо.Але... Натискаємо "Купити". І "опа", товар в корзині коштує вже 2299 грн. Оце - серьйозний бізнес!
Добрий день! Вдячні за ваш відгук! Дійсно, вартість товарів в нашій мережі може змінюватись в будь-який час. Це залежить від багатьох чинників, включаючи регулювання ціни постачальником. Ми ніколи не завищуємо вартість навмисно, а навпаки - надавати найнижчу можливу вартість. Можливо з моменту як ви в останнє відкривали/оновлювали сторінку з товаром, дані на ньому збереглися у вас у кеш, тому після оновлення ціни вони збереглися і не оновилися, так виглядала не оновлена сторінка. Ми завжди за те, щоб ви отримували лише найвигідніші пропозиції які ми маємо. З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
26 травня 2023 Відповісти
Anton3232313 рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1), Замовлення №17612705

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дуже раді що ви задоволені консультацією та роботою працівників магазину. Будемо раді бачити вас знову! Служба підтримки Богдан COMFY
26 травня 2023 Відповісти
Andrey A не рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Tesy Anticalc REV 80, Замовлення №№ЧGPL2-0014

Пройшов тиджень. Комфі мовчить, підтримка Tesy обіцяє прислати майстра. Мастер Tesy вимагає гроші за приїзд.
10 травня 2023 Відповісти
Добрий день! Вдячні за ваш відгук. Гарантію надає виробник та ремонтує товар у разі якщо поломка входить до списку гарантійних та підлягає ремонту. Якщо фахівці після діагностики або майстер після виїзду переконаються що техніка не підлягає ремонту - вам повинні були надати акт на списання. Залюбки прискоримо виїзд майстра та перевіримо в чому сталась причина затримки, але бракує даних. Будь ласка, напишіть нам з поміткою в темі листа "відгук 08.05" на електронну пошту info@comfy.ua. Вкажіть номер вашого замовлення, фото чека про покупку. Додатково вкажіть, будь ласка, контактний номер який ви залишали в момент передачі техніки до ремонту через наш магазин. Служба підтримки Богдан COMFY
10 травня 2023 Відповісти
Borat Sagdiev не рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Samsung WD10T754CBH/UA, Замовлення №10582944

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Заказал стиральную машину и заранее оплатил подключение, которое со слов менеджера, принимающего заказ, должно было быть в день доставки. Никто подключать не приехал и даже не собирался приезжать. Мастер, который должен был подключать заранее предупредил руководство Comfy, что он не приедет. А они мне в день доставки говорили, чтобы я не волновался и что мастер точно сегодня приедет на подключение. Главное сказали, чтобы оплатил подключение на перед, что я и сделал!
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, ми маємо послугу встановлення: https://comfy.ua/ua/vstanovlennja-pral-mashini-standart-new.html Вона виконується протягом 3-х - 5-ти днів з моменту активації послуги. Такі умови використання існують, щоб покупцям які роблять покупку попередньо могли самостійно вирішити коли протягом року спланувати та отримати монтаж техніки. Ми завжди за чесність та якісну консультацію. Будь ласка, напишіть нам з поміткою в темі листа "відгук №1841541" на електронну пошту info@comfy.ua. Вкажіть номер вашого замовлення та додатковий номер для зв'язку. Залюбки прискоримо встановлення наскільки це можливо. Додатково вкажіть, будь ласка, контактний номер який ви залишали в момент активації послуги встановлення техніки. Служба підтримки Богдан COMFY
7 травня 2023 Відповісти
В момент принятия заказа ваш сотрудник сказал, что установка будет на следующий день. А после того, как она не состоялась, вы начали рассказывать про 3-5 дней. Мой разговор с вашим сотрудником записан на аудио.
11 травня 2023 Відповісти
rosstikf не рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Набір посуду Ardesto AR1906PS Gemini Gourmet Varese 6 пр., Замовлення №17592813

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Добрий день! Ростиславе, дякуємо вам за відгук. Таке пакування не припустиме, інформацію та фото передали на опрацювання складу. Знаємо, що колеги контакт центру зв'язувались з вами щодо вирішення даного питання. Ще раз вибачте за отриманий негативний досвід, обов'язково проконтролюємо, щоб не відбувалось повторень. Якщо у вас будуть додаткові зауваження, або інші питання, будь ласка, напишіть нам на info@comfy.ua. З повагою, менеджер підтримки Діна COMFY.
5 травня 2023 Відповісти
Zeusour рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Daewoo Electronics WMS612T3SB7UA, Замовлення №17432742

Завдяки широкому асортименту товарів, я знайшов саме те, що мені потрібно було. Доставка була не дорогою, але не дуже запланованою. Я просив оператора щоб мені зателефонували за 1,5-2 години, але отримав я дзвінок за годину, тому і отримати самостійно замовлення я не зміг. Загалом, я задоволений своєю покупкою в цьому магазині
Добрий день. Дякуємо за ваш позитивний відгук. Дійсно, зараз можемо запропонувати вам доставку протягом дня. Інтервали можна дізнатись в день доставки, екіпаж з кур'єрами телефонує за 1 годину до її виконання орієнтовно. Перепрошуємо якщо виникли незручності та ви отримали замовлення в інший день. Ми аналізуємо та виправляємо помилки. Дякуємо що мотивуєте це робити. За вашим номером телефону відправили невеличкий подарунок. Дякуємо за те що ви з нами. З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
2 травня 2023 Відповісти
Инна Ужва не рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Пральна машина, Замовлення №29012267889

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Безготівкова оплата. При наявності круглої печатки, водію відмовили в видачі товару! Бланк надіслали на електронну пошту, відій заповнив його на місці, поставив ту ж саму круглу печатку та отримав товар. Користуємося послугою безготівкової оплати щотижня, з таким стакаємося вперше. Потрібно враховувати, що законодавство України активно змінюється, а ви залишилися в 90х. Нас, як клієнта ви втратили і вважаю, що ми не перші та не останні.
Добрий день! Дякуємо за відгук. Наш магазин старається дарувати комфорт, професіоналізм та якісну консультацію. Це все для наших покупців. І раді дізнатись деталі та допомогти вирішити це запитання. Але номер замовлення (29012267889), який ви вказували в момент публікації відгуку не знайшли в нашій системі. Напишіть нам на електронну пошту info@comfy.ua дані вашої покупки або номер замовлення чи ЄДРПОУ компанії, номер телефону бонусної картки, хочемо більш детально ознайомитись з ситуацією яка сталась та позитивно закінчити цю історію. Темою листа зробіть "відгук Hotline 25.04" З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
27 квітня 2023 Відповісти
код 32447450 сплата за товар згідно рах № СФКVL-0003366571 від 22.04.23 сума 14346грн
28 квітня 2023 Відповісти
Miknos не рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Хотів купити: Монітор ігровий Gigabyte M34WQ

Товар не можна замовити на магазин і оплатити після отримання. Відразу плати а там монітор буде вчасно чи ні, Комфі уже не турбує
22 квітня 2023 Відповісти
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Так, справді при виборі такого типу техніки як монітор, буде потрібна передоплата. Станом на сьогодні, проблем з доставкою до магазинів немає, але радимо не відкладати час отримання техніки по замовленню на "день у день", коли вам потрібна техніка, особливо якщо це подарунок, наприклад, до дня народження. На разі, цей монітор є на складі в достатній кількості і ми зможемо доставити його до будь-якого з наших магазинів. Остаточне рішення про покупку залишається завжди за вами - після смс запрошення ви звертаєтесь до магазину, оглядаєте техніку і, якщо ваше рішення зміниться, вам проведуть повернення коштів одразу ж на місці. Якщо у вас є додаткові питання, потрібна допомога з замовленням, будь ласка, напишіть нам на info@comfy.ua. З повагою, менеджер підтримки Діна COMFY.
23 квітня 2023 Відповісти
Sergei Pavlichenko не рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Автокрісло Britax-Romer Discovery SL Storm Grey (2000030293), Замовлення №13032872

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару

Замовили товар, оплатили онлайн. Через 3 дні дзвонить представник магазину і заявляє що продавати по такій ціні вже не вигідно, гроші повернемо, а ви замовте на 25% дорожче
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, розділяємо з вами що ситуація неприємна та на момент підтвердження замовлення ви розраховували на конкретну вартість яка була вказана в смс повідомленні. На цей час ми передали питання керівництву та відділку турботи, номер звернення: 1143848. З вами обов'язково зв'яжемось та надамо зворотній зв'язок. Вдячні що ви надали максимально детальну інформацію. З повагою, менеджер підтримки Богдан.
20 квітня 2023 Відповісти
Oleg Varfolomeyev не рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Хотів купити: холодильник Daewoo FKM324FVN0UA

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, за умовами послуги "Демонтаж", майстри виконують наступні дії: -відключення старої техніки від усіх комунікацій та джерел живлення; -демонтаж і переміщення старої техніки у межах однієї квартири / будинку до вказаного вами місця; - прибирання сміття за необхідності. Ця послуга повинна надаватись в повному об'ємі, як вказано в договорі та наповненні послуги. Звісно, питання не залишимо не вирішеним та перевіримо деталі для успішного вирішення ситуації. Відправте, будь ласка, деталі покупки (фото чека в повному обсязі, чи номер за яким ви маєте бонусну картку) за електронною адресою: info@comfy.ua з темою листа "відгук hotline 17 квітня.". Будемо чекати вашого повідомлення! Та впевнені що позитивно вирішимо питання. З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY.
21 квітня 2023 Відповісти