Ольга А не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Послуга встановлення витяжки, Замовлення №00000120855

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовила послугу встановлення витяжки, оплатила її. Через декілька днів повинен був приїхати майстер, зателефонував і сказав, що буде в 10:00 наступного дня, однак не приїхав, трубку не бере. Комфі пояснити в чому проблема не може, говорять будуть писати листи. Тобто я повинна чекати поки вони будуть переписуватись зі своїми ж працівниками, зателефонувати вони їм не можуть. Супер, от тільки кошти були заплачені Комфі. Два дні не можуть вияснити, в чому проблема . Час клієнта ніхто не цінить.
Добрий день! Ольго, дякуємо вам, що залишили відгук. Ознайомлені з даною ситуацією та знаємо, що є зафіксоване звернення 1194095 щодо невиконання встановлення у попередньо зазначені терміни. Ми просимо вибачення за будь-які труднощі, з якими ви зіткнулися. Наразі ведеться комунікація з відповідальними колегами та триває процес повернення коштів. Очікуємо на вашу заповнену заяву, після чого матимемо змогу передати її до бухгалтерії для нарахування. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
24 січня 2024 Відповісти
Serhii не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256Gb Black (SM-S918BZKGSEK), Замовлення №15502247

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. На момент купівлі, згідно з умовами послуги підтримки смартфона Ultimate, можливий ремонт у разі будь-якого пошкодження (як гарантійні, так і НЕгарантійні випадки), а також компенсація у розмірі 50% на подарункову картку, якщо смартфон не підлягає ремонту. Дуже прикро якщо вам повідомили іншу інформацію в магазині. Ми не залишимо цю історію без вирішення, тому сформували звернення №1194039. Найближчі 2 дні телефонуватиме співробітник турботливого відділу з рішенням для вас. Очікуйте, будь ласка! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
19 січня 2024 Відповісти
Ігор рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Планшет Oscal Pad 10 8/128GB 4G Dual Sim Moonlight Silver (6931548310976), Замовлення №28622316

Замовляли планшет і до цього ще багато техніки у магазин на Лаврухіна у Районі. Швидка видача. привітний персонал, перевірили, спакували. Нарікань немає. Магазин рекомендую. Сам магазин на рівні - постійні акції, бонуси, доставка товару в магазин і додому, оплата багатьма способами, особливо оплата частинами якісно реалізована. Дякую. Бажаю розвитку і тримати рівень сервісу і якості.
Добрий день! Щиро вдячні за ваш теплий відгук та мотивацію ставати ще КРАЩе! Чекатимемо на нові зустрічі у COMFY ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
17 січня 2024 Відповісти
Олександр Смотріч не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Мікрохвильова піч (НВЧ) Gorenje MO 17 E1W, Замовлення №№ 91593507

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Олександре, дуже сумно, що ви отримали негативний досвід купівлі :( Щодо даної ситуації, сформували запит 1193663 на розгляд відповідальними колегами. Впевнені, що наступного разу буде круто! Й щоб була мотивація це перевірити - подаруємо сорі-бонуси на наступну покупку в COMFY!  Сьогодні-завтра очікуйте, будь ласка, на дзвінок співробітника турботливого відділу. Будемо вдячні за розуміння! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
17 січня 2024 Відповісти
Vlad Pruhlo не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Машинка для стрижки волосся Rowenta TN1400, Замовлення №51791016

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. На всі товари, котрі представлені у наших магазинах, діє офіційна гарантія, тому ви маєте захист від виробника та безкоштовний ремонт у рамках гарантійного терміну. Розуміємо, що очікування та невизначеність викликають негативні емоції. Ситуація з ремонтами кожного місяця покращується, але доводиться чекати тільки на поставку деталей до 1 місяця :( При чому сама робота майстру займає небагато часу та все ж. Ми готові надати супровід у даній ситуації та проінформувати щодо статусу ремонту. Напишіть нам листа з відміткою «Відгук hotline_ua від 11.01» на електронну пошту info@comfy.ua, зазначивши номер акту прийому-передачі техніки на ремонт. Ми дізнаємось деталі у сервіс-менеджера та надамо зворотний звʼязок. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
11 січня 2024 Відповісти
Прошйов 1 місяць і 9 днів??? Річ не працює, я купив її нову. І жодного разу не скористався.
16 січня 2024 Відповісти
Vlad Pruhlo відповів на коментар Comfy
Менеджер з сервісу не видала мені акт прийому на гарантійний ремонт. На ремонт по законодавству 14 днів.
16 січня 2024 Відповісти
Юрий Измайлов не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Хотів купити: БФП i-SENSYS MF455dw + Wi-Fi (5161C020)

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук! Наразі саме такої моделі немає серед асортименту, але ми залюбки допоможемо підібрати альтернативні моделі та, у разі необхідності, оформити замовлення! Чекаємо на вас у чаті або на гарячій лінії 0800303505. З повагою та до зустрічі, менеджер підтримки COMFY, Анна.
10 січня 2024 Відповісти
Ironhide рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool AWE 66710, Замовлення №24411974

Придбали пральну машину у COMFY. Доставили вчасно, підняли на 5-й поверх. Чек у наявності. Зауважень немає. Дякую Вам!
Добрий день! Дякуємо вам, що ділитесь досвідом покупки. Круто, що все пройшло швидко та зручно! До нових зустрічей у COMFY ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
10 січня 2024 Відповісти
StAn не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Холодильник Hitachi R-H330PUC7BBK, Холодильник з морозильною камерою R-H330PUC7BBK, Замовлення №32693314

Борони вас Боже щось купувати в інтернет-магазині Comfy.ua з передплатою. Здійснивши 19.12.2023 замовлення холодильника і зробивши передплату з карти 21999грн. я не отримав а ні холодильника, а ні повернення грошей. Магазин скасував моє замовлення без узгодження зі мною. а в банк про скасування замовлення інформації не надав, тому гроші заблокованими залишаються на місяць. Таким чином перед Новим рокоим і після нього я залишився без холодилбьника і без грошей.
Добрий день! Станіславе, ми завжди цінуємо відгуки та прагнемо надавати найкращий сервіс для наших клієнтів. Ознайомлені з вашою ситуацією. За зафіксованим зверненням № 1188138, робили додатково перевірку, надавали номер транзакції та офіційне підтвердження, що кошти не надходили на наш рахунок. Сподіваємось, що ваше питання вже вирішене, що кошти вже повернулись вам системою банку, зазвичай це справді відбувається до 3-7 днів. Якщо ні, то необхідно повторно звернутись до підтримки вашого банку з RRN, яку ми вам надали. Перепрошуємо за всі незручності, які ви зазнали. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Діна
8 січня 2024 Відповісти
Нажаль гроші залишаються заблокованими до 18.01.2024. Банк заперечує отримання інформації про скасування замовлення. Зустрів свята без грошей.
8 січня 2024 Відповісти
Sergey Ponomarenko рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Монітор Odyssey G6 (LS27BG650), Замовлення №ЧLVD2-0012

В магазині обслуговування на рівні , консультант все перевірив , бітих пікселей не знайшли. Доречі перевірка безкоштовно - комфі рекомендую!
Добрий день! Вітаємо вас з чудовою покупкою! Бажаємо приємного користування та будемо раді бачити вас знову! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
3 січня 2024 Відповісти
ОiB рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Клавіатура бездротова A4tech FBK11 White, Замовлення №87555025

Добрий день! Дякуємо вам за високу оцінку! До нових зустрічей у COMFY ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
3 січня 2024 Відповісти