WildBoar не рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Хотів купити: Холодильна камера Prime Technics RS 409 MT

Дивна робота інтернет-магазину . Замовив товар 20.12.23 з доставкою в магазин на 25.12.23. За кілька хвилин прийшло підтвердження на телефон, що замовлення прийнято. А 23.12.23 на електронну пошту прийшов лист про відміну, без жодних пояснень. Більше ніхто не контактував. Саме дивне, що даний товар й далі доступний для придбання на сайті з доставкою на магазин.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Ознайомились з замовленням 25861970. Трохи згодом, ви отримали дзвінок оператора щодо ситуації зі скасуванням. Дійсно, сталась системна помилка, повʼязана з затримкою товару від постачальника. Холодильник мав би прибути сьогодні до магазину. Будь ласка, вибачте, що підвели вас та дякуємо за розуміння! Наступний досвід буде 100% вдалим! Щодо нового замовлення 65804351 - прибуде сьогодні - 28.12.23, очікуйте смс з запрошенням до магазину. Гарного дня! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
28 грудня 2023 Відповісти
mcserik рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Мультимейкер (вафельниця-бутербродниця-гриль) Russell Hobbs Fiesta 3-in-1 24540-56, Замовлення №№ 15132324

Вітаємо! Дякуємо за вашу оцінку та з нетерпінням чекаємо нової зустрічі у COMFY ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Діна
22 грудня 2023 Відповісти
миша окей не рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Купив: Телевізор 65tcl c745, Замовлення №22105530

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Купив телевізор,через два тижні помітив полоси по екрану, повернути не встиг, магазин каже що це не їх провина,і нічим вже допомогти не можуть,за таку ціну можна і покраще було купити, можливо це у всієї лінійки чи це так мені фартануло.
0933314504 можливо у когось така сама ситуація
17 грудня 2023 Відповісти
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Розуміємо, як ви засмучені. Дійсно, це не зовсім те, на що ми розраховуємо, купуючи нову техніку. Враховуючи, що купівля була здійснена від 19-11-2023, обмін/повернення неможливі. Якщо ви помітили що телевізор має дефект, радимо звернутись в найближчий магазин з чеком. Візьміть з собою товар у повній комплектації, паспорт, чек та гарантійний талон. Телевізор відправимо до сервісного центру виробника на діагностику та ремонт ⚙ Ви отримаєте акт прийому-передачі й матимете змогу відстежувати статус в особистому кабінеті у розділі "Ремонт", а про закінчення діагностики/ремонту проінформуємо у смс з запрошенням до магазину. Якщо дефект неможливо виправити - вам нададуть акт на списання цієї техніки і у вас буде можливість або обміняти товар на новий, або повернути кошти по чеку на підставі акту на списання. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
Jacob рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Xiaomi Mi Smart Band 8 Black (BHR7160CN), Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Black (BHR7160CN), Замовлення №91525403

Добрий день! Сергію, дякуємо за вашу високу оцінку! До нових чудових покупок у COMFY ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
20 грудня 2023 Відповісти
Яна Савченко не рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Хотів купити: Холодильна камера Ardesto URM-160M, Холодильна камера Gorenje NRK619FAS4

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Ми за те, щоб ви отримували замовлення якомога швидше! Дуже шкода, що у вас залишились неприємні враження й ситуація, яку ви описали, не залишиться без супроводу та вирішення. Наразі бракує деталей. Напишіть, будь ласка, нам листа на info@comfy.ua, зазначивши ваш номер телефону або номер замовлення, темою вкажіть "Відгук hotline від 14.12". Ми обовʼязково все зʼясуємо та надамо зворотний звʼязок! Будемо чекати на інформацію. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
20 грудня 2023 Відповісти
Uzverger не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Ноутбук ASUS ProArt H7604JI-MY063

Не сподобалося: відповідність умов оплати

На сайте указана возможность оплаты при получении, перезванивают, говорят - нет, только предоплата, ноутбук это дорого. Плохо, когда на сайте недостоверная информация.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Перепрошуємо за можливі незручності. Перевірили - дійсно, наразі на сайті не до всіх товарів коректно відображається інформація щодо сумісних варіантів оплати. Через чинні обмеження, відправлення товарів, вартість яких понад 50000 грн. відбувається у разі повної оплати ? Доступні варіанти при оформленні замовлення на сайті: онлайн-оплата або оформлення в оплату частинами. Вже зафіксували даний баг для тех.спеціалістів, аби могли пофіксити. Разом з тим, якщо не зручно оплатити усю суму карткою онлайн, можна звернутись до магазину та сформувати замовлення там. Це буде також повна оплата, проте доступний такий варіант оплати: частково готівкою-частково карткою. Ми на зв'язку з 8:00 до 21:00, звертайтесь до нашого чату або на гарячу лінію 0800303505, якщо залишились додаткові питання! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
Uzverger відповів на коментар Comfy
Спасибо за разъяснение. Действительно отображаение стоит пофиксить, во избежение недоразумений. Моя ситуация разрешилась, благо в Кременчуге магазин ... буквально за соседней дверью и там этих ограничений нет, а ноутбук тот же вамый есть без проблем.
Comfy відповів на коментар Uzverger
Дослухаємось до кожного зауваження. При виникненні питань, будь ласка, звертайтесь, завжди готові надати консультацію зручним для вас способом. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
22 грудня 2023 Відповісти
OlegOlegovichOlegov не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Телевізор Ergo 43GUS8555

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Олеже, перевірили долю вашого замовлення 51793734. Системно не одразу відобразилась інформація щодо актуальних залишків товару і виявилось, що такої моделі телевізора, на жаль, немає в наявності. Про це повідомили, як тільки-но отримали такий статус від логістів. Вибачте, що підвели вас. Ми готові довести, що це неприємний вийняток, а не постійна практика. Тому залюбки допоможемо підібрати альтернативну модель телевізора й проконтролюємо, аби товар був у наявності на складі та прибув вчасно. Щодо бонусів, як і повідомляли у телефонній розмові, ми мали змогу їх повернути, враховуючи дану ситуацію, та ви б скористались ними повторно, на що отримали вашу відмову. Ми на зв’язку, звертайтесь до нашого чату, на гарячу лінію 0800303505, або на пошту info@comfy.ua якщо залишились додаткові питання! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
20 грудня 2023 Відповісти
Александр Вивдыч не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Встраиваемая посудомоечная машина INDESIT DSIE 2B10, Замовлення №27765359

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Жахливий сервіс по доставці, замовив посудомийку, 19 листопада мали доставити, але в них постійно якісь проблеми, то три рази завозили в інше місто, то переносили дату доставки без мого відома, і сьогодні 6 грудня мала бути чергова спроба доставити мені товар, і я був чомусь не здивований, вони подзвонили і знову перенесли дату доставки. Жалкую що зв'язався з Comfy ..
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Перепрошуємо, що відповідаємо лише сьогодні. Ситуація, котру ви описуєте - неприпустима! Ми не можемо залишити її без уваги, тому зафіксували звернення 1186368 на розгляд відповідальних колег. Зворотний звʼязок буде у найближчі 2 дні. Будь ласка, очікуйте на дзвінок. Ми зробимо все можливе, аби відновити вашу довіру до нашого магазину! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
Viktoriia1 рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Пральна машина Bosch WAN28263UA, Замовлення №62121610

Добрий день! Вдячні вам за відгук та досвід співпраці із нами. Розуміємо, що питання на цей час вирішено, проте хочемо ще раз перепросити за ситуацію з доставкою, яка склалась. Для нас дуже цінна ваша довіра та вибір COMFY й зробимо все, аби наступного разу ви відчули найКРАЩий сервіс та отримали тільки позитивні враження від покупки! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
21 грудня 2023 Відповісти
Леонид Олейник не рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Daewoo FKM324FLR0UA, Замовлення №11183198

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дуже прикро, що все склалось не найкращим чином. Щодо ситуації з пошкодженням товару при доставці, зафіксували відповідне звернення 1181589. Знаємо, що від холодильника відмовились ще при доставці та очікували на погодження нової дати, коли прибуде курʼєр. Ось тут-то й трапилась затримка...Потребували більше часу, адже системно попередній холодильник мав прибути до нас на склад/до магазину, тільки після цього вдалось сформувати нове замовлення та доставити товар до вас додому. Наразі, ви вже отримали товар. Сподіваємось, що моменти користування будуть приємними й нехай техніка працює довгі роки. Леоніде, відгук повинен передавати досвід використання: що сподобалося, на що звернули увагу, чи є особливість у цієї техніки. Якщо умови не було дотримано - такий відгук не публікується. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
19 грудня 2023 Відповісти