Відгуки COMFY.UA | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua - Сторінка 7

Відгуки покупців про інтернет магазин COMFY.UA

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
4.7 з 10
Вибрані 132 відгука: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

6.8
4.7

сервісна підтримка

Парогенератор проработал около трех-четырех уборок.
Потом отвалилась трубка подачи пара у основания парогенератора.
От этого, естественно, машина стала неисправна.
Отнесли по гарантии в комфи. Неделю его обрабатывали и вернули, так как случай не гарантийный из-за механических повреждений, но по сути, повреждения были вызваны качеством товара.
Получается Комфи продал некачественный товар, но ответственности за него нести не хочет.
История моих покупок у комфи велика но на этом она, увы, розгорнути

Пароочисник Ariete 4147

відвантаження
сервісна підтримка

Отже почнемо з того,що проблема ,яка тут описана,вже була і з іншими замовленнями на Comfy,значить зробив , я нове замовлення, на 3 електросамокати з повною передоплатою,вказав що мені потрібна адресна доставка саме на 30 грудня 2021р!!!не 31 ,не 1 січня!!а 30 грудня,передзвонив консультант сказав все ок,все ок,"Чесно вам кажу, все буде вчасно", і як вже прийнято моій дружині передзвонюють з Comfy і кажуть,вибачте,але в нас сьогодні не вийде, і завтра тоже(бо ми вихідні).Мій висновок , якщо ви розгорнути

Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Essential Black

сервісна підтримка

Являясь постоянным и лояльным покупателем данного магазина получил крайне неприятную ситуацию. Приобрел электрошашлычницу, но оказалось, что она не прожаривает мясо ни за 30 минут по инструкции ни за 1 час 30 минут. Мало того, она 2014 года выпуска. На следующий день отвёз в магазин, в возврате как не качественный товар отказали. Написал заявление по программе лояльности, но вместо 7 дней обещанных администратором в магазине, оказалось ждать 30 дней ответ. Никакой лояльности магазин не розгорнути

Электрошашлычница Mystery MOT-3320

• 29 грудня 2021 р.

Заказал. Переместили на след. день. Всё отлично. Сервисов доволен. Продажники чуть воспитаней стали. Приятно общаться!

Electrolux EW6T4062U Пральна машина автоматична

• 23 грудня 2021 р.

Через день отримав з безкоштовною доставкою.
Товар хороший, мало в яких магазинах є вафельниці-бутербродниці gorenje, здебільшого якийсь ноу-нейм.

Бутербродниця Gorenje SM 703 GCG

• 22 грудня 2021 р.

Співпраця з магазином пройшла чудово. Замовляв пральну машинку для батьків. Машинка була в наявності в одному з магазинів у Львові. Змогли швидко оформити замовлення, і так же швидко забрати машинку через 30 хвилин. Рекомендую магазин!

Electrolux EW6S3R26SI Пральна машина автоматична

• 22 грудня 2021 р.

Купував тут принтер. Доставка була в магазин. В магазині перевірив і виявилося, що немає катриджів. Хлопець консультант швидко вирішив проблему. Виявилось, що виробник продає принтер без катриджів, а ніде це не вказує. Додатково купив катриджі.
Рекомендую даний магазин

• 18 грудня 2021 р.
відвантаження
сервісна підтримка

29.11.21 купил и оплатил за компьютер деньги,приехал 4.12.21 распечатанный сказали что проверяли.На второй день перестал включаться.Отнёс в комфи попросил поменять так как новый и уже не работает,на что получил отказ, до двух недель пообещали отремонтировать.16.12. позвонил поинтересовался на какой стадии ремонта мой п.к. на что получил ответ ОЖИДАЙТЕ от 14 до 30 дней !!! Это ужас,деньги заплатил не понятно за что,а три недели без компьютера. Лучше бы купил в специализированном магазине и не розгорнути

Настольный компьютер,Expert Pc Ultimate

• 15 грудня 2021 р.

Тут попередній відгук про магазин https://hotline.ua/yp/14930/reviews/447316/#comments я сподівався що вони роблять висновки і приймають якісь міри для не повторення подібних ситуацій, але я помилився...

14.12.21 зробив інтернет замовлення №3926307 та знову замовив
Форма для приготовления Vittora 4 л 33x20x13 см (VT-6240)
Точилка кухонных ножей Krauff 29-250-022
Овощечистка Ardesto Gemini Gray/Blue (AR2109PB)
Прийшли мені три смс, крок один, два, три. Приходжу в магазин, дивлюсь що форма розгорнути

Форма для приготовления Vittora 4 л 33x20x13 см (VT-6240)

• 14 грудня 2021 р.

Купив Sony Playstation 5, нав'язали диски до консолі за 4800 грн і сказали, що можна будет обміняти чи повернути, а на касі магазину кажусь протилежне!!!

Обрав новую техніку на кухню на 158 тисяч і думав замовляти у наступному місяці, та після такого відношення у житті нічого не куплю у комфі!!!

Sony Playstation 5