Віталій Островський не рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор tcl 65c805

20 листопада зробив замовлення на телевізор і оплатив. Вказали доставку на 23 число. 23 числа кур'єр приїхав не на мій адрес який був вказаний і навіть не взяв товару. 24 числа мені подзвонили і сказали що на протязі дня скажуть коли привезуть товар. Уже 26 і ніхто так і не сказав де товар і коли він приїде.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Перепрошуємо, що відповідаємо лише сьогодні. Сподіваємось ваше питання щодо доставлення товару вирішене і ви вже переглядаєте улюблені фільми та телеканали на телевізорі. Якщо у вас залишились зауваження або невирішені питання, напишіть нам на пошту info@comfy.ua з темою листа "відгук hotline_ua від 26.11", зазначивши номер телефону або номер замовлення. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
5 січня 2024 Відповісти
Ярослав Сапак не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Хотів купити: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Rowenta X-Force Flex 14.60 Aqua RH99C0WO

розпродажі, які обіцяють космічні знижки. На прикладі пилососа Rowenta X-Force Flex 14.60 Aqua RH99C0WO бачимо що середня ціна трималась на цьому рівні більше ніж пів року і ніяких 24 699 як вказує комфі там не було.
Добрий день, Ярославе! Компанія COMFY працює тільки з офіційними постачальниками. Ми продаємо товари тільки за офіційними цінами, які продиктовані на ринку. Аналіз, яким ви користуєтеся, виставляє абсолютно різних продавців, які продають цей товар - це і великі гіганти, і маленькі компанії. Тож якщо ви хочете бути певні в тому як товар було завезено на територію України та підтримати чесний український бізнес - ви можете обрати мережу компанії COMFY для купівлі нової техніки. Будемо дуже раді вам!
8 січня 2024 Відповісти
Ms не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Хотів купити: Тример для тканини Deerm a Lint Remover (DEM-MQ813)

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Маріє, перепрошуємо, що відповідаємо лише сьогодні і за незручності, котрі виникли. Аби мали змогу перевірити, що саме спровокувало таку затримку, наразі не вистачає деталей (наприклад, номер замовлення). Повернення коштів не відбулось у моменті, адже системно замовлення вже було у роботі складу. Саме тому, зафіксували звернення та надіслали шаблон заяви для заповнення. Після чого передаємо запит до бухгалтерії, де відбувається перерахування коштів, зазвичай - це 3-7 банківських днів. Готові довести, що така ситуація - це скоріше неприємний вийняток, а не постійна практика. Дуже хочемо аби наступного разу ви мали лише позитивні враження від покупок ♥ Ми на зв’язку, якщо залишились додаткові питання - звертайтесь до нашого чату, на гарячу лінію 0800303505, або на пошту info@comfy.ua! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
5 січня 2024 Відповісти
Denis __ не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Vestfrost CNF 289 X, Замовлення №ЧPKH3-0067

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Добрий день! Перепрошуємо, що відповідаємо лише сьогодні. Денисе, ми прагнемо забезпечити якісну та своєчасну доставку. Розуміємо, що ви планували свій час та бажали отримати товар якомога швидше, саме тому болісно чути, що трапилась така тривала затримка. Ми щиро вибачаємося за незручності, яких ви зазнали. Та дякуємо вам за відгук і за можливість покращити наші послуги! Якщо залишились додаткові питання - залишаємось на звʼязку з 8 до 21:00 у чаті або на гарячій лінії 0800303505. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
Nightwish2517 не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Електробритва чоловіча Braun Series 6 61-N4820cs, Замовлення №24835292

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук! Дуже прикро, що техніка не виправдала ваші сподівання :( Дійсно, товари особистої гігієни не підлягають обміну/поверненню, тим паче якщо вже були у використанні. Виробник забезпечує безкоштовним гарантійним обслуговуванням протягом 2-х років. Якщо техніка має несправності у роботі або взагалі не працює, ви можете звернутися в найближчий магазин з чеком. Візьміть з собою товар у повній комплектації, паспорт, чек та гарантійний талон. Товар відправимо до сервісного центру виробника на діагностику та ремонт ⚙ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
19 грудня 2023 Відповісти
Добрий день! Справа не в тому, що техніка не працює. На жаль бритва просто не відповідає своїм заявленим характеристикам. Наприклад, якщо брати з сайту виробника "Дві сіточки Senso Foil і встановлений між ними центральний MiddleTrimmer - ви легко позбавитеся щетинок будь-якої довжини і товщини, не пропускаючи жодної з першого ж проходу" в реальності, м'яко кажучи, не відповідає дійсності) Або дуже частково. Навряд чи з цим щось можуть зробити в сервісному центрі.
20 грудня 2023 Відповісти
OleksiiB не рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Fold5 12/256GB Phantom Black (SM-F946BZKB), Замовлення №30621750

При оформленні замовленя уточнював про підвищенний кешбек декілька разів у оператора, бо брав в кредит і наголошував на тому. Оператор мені збрехала, що акція діє і в кредит також, але після 14 днів я отримав 750грн кешбеку замість 7500.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук! Перепрошуємо за некоректне інформування щодо умов нарахування кешбеку. Ми отримали даний запит й в інших каналах комунікації, тож, згідно з зафіксованим зверненням 1177527, було надано рішення. Ми на зв'язку з 8:00 до 21:00, звертайтесь до нашого чату або на гарячу лінію 0800303505, якщо залишились додаткові питання! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
19 грудня 2023 Відповісти
Alina Alins не рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: MESH система WiFi6 TP-Link та IP-камера TP-Link , Замовлення №27325204

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Перепрошуємо, що наробили вам клопоту. Перевірили - згодом було сформоване нове замовлення, доставка відбулась 29.11.2023. А кошти за попереднє - мали б вже давно повернутись. Якщо у вас залишились невирішені питання, напишіть нам на пошту info@comfy.ua з темою листа "відгук hotline_ua від 16.11", зазначивши номер телефону або номер замовлення. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
yurko рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Kingston microSDXC 256GB C10 UHS-I Canvas Select Plus (SDCS2/256GBSP), Замовлення №28201445

Хороший магазин, якісний товар.
Добрий день! Вдячні за чудовий відгук та довіру! Будемо раді бачити вас знову! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
13 листопада 2023 Відповісти
Eva рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Блендер заглибний Saturn ST-FP0059, Замовлення №20662776

На Comfy, поки купувала тільки один раз - блендер по акції. Покупка пройшла вдало: швидко відправили, на наступний день. Сподобалась фіксована сума доставки і вона не велика. Замовляла на поштомат, все прийшло в повній комплектації, було все що потрібно, гарно запаковано, все працювало. По можливості буду замовляти і надалі в цьому магазині.
Добрий день! Єво, дякуємо, що поділись враженнями. Нехай кожна купівля приносить радість та задоволення! Залишайтеся з нами, а ми продовжуємо працювати та докладати максимум зусиль для створення найКРАЩого сервісу ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
13 листопада 2023 Відповісти
Toma Vasylynets не рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 65"

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, іноді таке трапляється - затримка товарів від постачальника. Колеги з відділу доставки намагаються повідомляти одразу ж, як це відображається системно. Дуже перепрошуємо за незручності, наступного разу все буде круто! Ми хотіли б розібратись детальніше та запропонувати можливі варіанти рішень. Будь ласка, зверніться до нашої онлайн підтримки, гарячої лінії 0800303505 або на електронну пошту info@comfy.ua. Обовʼязково зазначте номер замовлення або номер телефону, на яке воно оформлене. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
15 листопада 2023 Відповісти