Eva рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Блендер заглибний Saturn ST-FP0059, Замовлення №20662776

На Comfy, поки купувала тільки один раз - блендер по акції. Покупка пройшла вдало: швидко відправили, на наступний день. Сподобалась фіксована сума доставки і вона не велика. Замовляла на поштомат, все прийшло в повній комплектації, було все що потрібно, гарно запаковано, все працювало. По можливості буду замовляти і надалі в цьому магазині.
Добрий день! Єво, дякуємо, що поділись враженнями. Нехай кожна купівля приносить радість та задоволення! Залишайтеся з нами, а ми продовжуємо працювати та докладати максимум зусиль для створення найКРАЩого сервісу ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
13 листопада 2023 Відповісти
Toma Vasylynets не рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 65"

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, іноді таке трапляється - затримка товарів від постачальника. Колеги з відділу доставки намагаються повідомляти одразу ж, як це відображається системно. Дуже перепрошуємо за незручності, наступного разу все буде круто! Ми хотіли б розібратись детальніше та запропонувати можливі варіанти рішень. Будь ласка, зверніться до нашої онлайн підтримки, гарячої лінії 0800303505 або на електронну пошту info@comfy.ua. Обовʼязково зазначте номер замовлення або номер телефону, на яке воно оформлене. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
15 листопада 2023 Відповісти
Sergio Tusconi не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Хотів купити: Флешка SanDisk 32 GB Ultra Curve USB 3.2 Black (SDCZ550-032G-G46)

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Компанія минулого століття! В час інтернету та ШІ, відмовились видати оплачений товар у відділенні! Дуже бюрократична та не лояльна до покупця компанія! Категорично не рекомендую!!!
Добрий день! Вибачте за можливі незручності та дякуємо вам за ваш відгук! Зазвичай, не виникає перешкод щодо отримання оплаченого замовлення. Аби ми могли ознайомитись з деталями та надати більш ґрунтовну відповідь, будемо вдячні якщо повідомите дані про купівлю: номер замовлення або номер телефону, на яке воно оформлене. Листа можна надіслати на електронну пошту info@comfy.ua з відміткою відгук otzyv_ua №1932163. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
11 листопада 2023 Відповісти
Василь Кириченко не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Духовка електрична Gorenje BPSX6747A05BG, Телевізор Sony KD-55X75WL, Замовлення №10047290004543414

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Добрий день! Василю, щиро перепрошуємо за всі незручності та затримки з замовленням. Завжди хочемо бути чесними з вами та попереджувати про затримку, як тільки-но отримуємо таку інформацію. Разом з тим, перевірили та переконались, що вам було надано відповідне рішення від колег з відділу доставки. Впевнені, наступного разу ви матимете лише позитивні враження від покупки! Дякуємо за розуміння! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
11 листопада 2023 Відповісти
keglya не рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: форма для льоду / шоколаду Ardesto Форма для льда Fresh с крышкой, лиловая (AR1101LP), Банка для сипучих продуктів Ardesto Fresh Sugar (AR1350BHS), Замовлення №20663845

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Добрий день! Владиславе, дякуємо за ваш відгук! Ми ознайомились з даним замовленням. Дійсно, форми для льоду у кольорі Blue Tiffany не було в наявності у потрібному для вас магазині. Опція приміщення для товарів категорії Хоум наразі доступна від 349 грн та й тільки у роздрібних магазинах, онлайн не працює. Тому було запропоновано рішення - придбати форму для льоду в іншому кольорі, аби усе разом прибуло зі складу. Враховуючи, що вже після того, як товар було відвантажено, відбулось додаткове списання 50 бонусів у замовленні, дата змінилась. Нове замовлення - нова дата. Проте це й варто було зробити, адже термін дії бонусів спливав 8.11. В будь-якому разі, перепрошуємо за затримку, повʼязану з цим, та дякуємо за розуміння. Також, додатково уточнили у логістів, замовлення прибуде сьогодні - 8.11. Зазвичай, це саме друга половина дня. Очікуйте на смс з запрошенням до магазину. Ми на зв'язку з 8:00 до 21:00, звертайтесь до нашого чату або на гарячу лінію 0800303505, якщо залишились додаткові питання! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
8 листопада 2023 Відповісти
nik114 не рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Holmer CF-0300-B Black Moon , Замовлення №23971943

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Добрий день! Дякуємо за ваше питання. Перепрошуємо, що відповідаємо лише сьогодні. Можливо, товар який ви замовили знаходився на складі постачальника, тому відвантаження відбувалось ближче до дати доставки (умовно 2.11) + затримка Укрпошти. Ми відчуваємо ваше розчарування, однак, сподіваємось, що з часом ви завітаєте до нас знову, щоб впевнитись у зворотному та отримати тільки позитивні враження! Якщо у вас залишились будь-які невирішені питання, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою info@comfy.ua, темою листа зробіть "hotline_ua від 04.11". Ми намагатимемося покращити ваш досвід покупок у нас! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
5 січня 2024 Відповісти
Евгений Николаев не рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011)

Не спроможні вирішити питання з доставкою товару
Добрий день! Євгене, дякуємо за ваш відгук. Смартфон https://comfy.ua/ua/2647818 є в наявності на складі, і доступний у доставку. Напишіть нам на електронну пошту info@comfy.ua з відміткою відгук hotline номер вашого замовлення або номер телефону з якого звертались до гарячої лінії. Уточніть, які саме питання з доставкою товару у вас виникли. Все перевіримо ще раз, та проконсультуємо вас, щодо доступних дій. З повагою, менеджер підтримки Діна COMFY
5 листопада 2023 Відповісти
Заказ в Comfy № 23063995
6 листопада 2023 Відповісти
Добрий день! Ознайомились детальніше з вашою ситуацією. Річ у тім, що у поштоматах існують обмеження не тільки за габаритами, а ще й за допустимою сумою - до 10 000 грн. Саме тому варто обрати інше відділення (до 5/30 кг або вантажне). Ми не мали змогу це зробити системно, тому запропонували переоформити замовлення. Також, враховуючи, що ви вже здійснили оплату - сформовано звернення щодо повернення коштів: 1174460. Очікуйте, будь ласка, на зарахування. Наразі доступні до замовлення такі кольори смартфона, котрий вас зацікавив: - Marshmallow Blue - https://comfy.ua/ua/2647819 - Viva Magenta - https://comfy.ua/ua/2647822 Ми на зв'язку з 8:00 до 21:00, пишіть до нас у чат, якщо буде потрібна допомога! Сонячного настрою та вдалого дня! ☀ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
13 листопада 2023 Відповісти
greckijorekh рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Килимок для миші Hator Tonn Evo M (HTP-021), Замовлення №29421672

Все чудово, швидко отримав замовлення, отримав якісний товар
Добрий день! Дякуємо вам, що ділитесь досвідом покупки. Круто, що все пройшло легко та швидко! До нових зустрічей у COMFY ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
Krystynaaa рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Redmi Smart Band 2 GL White, Фітнес-браслет Xiaomi Redmi Smart Band 2 Black, Замовлення №10242970

Постійно купую техніку у цьому магазині. Дуже високий сервіс. І швидка доставка.
Добрий день! Дякуємо за ваш чудовий відгук. Працюємо завдяки вам та заради вас! Завжди раді зустрічам із вами! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
Vitun рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: монітор ігровий samsung odyssey g3 (ls24ag302nixci), Замовлення №22791104

Хочу подякувати працівникам Comfy за якісно виконану роботу. З моменту замовлення до отримання товару пройшло менше доби. Це найшвидша і найбільш безпроблемна доставка, якою доводилось користуватись. Аж настрій підняли) Дякую)
Добрий день! Дякуємо вам за довіру та високу оцінку! Нехай кожна покупка приносить радість та посмішку! Завжди раді бачити вас знову у наших магазинах ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.