Baratheon рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Мережевий фільтр-подовжувач Logan Ultra Cable SSG3-1.8, Замовлення №98851892

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та вибір COMFY! Вже передали зауваження керівництву щодо процесу оплати й отримання інтернет-замовлення у магазині. Нехай це буде мрія для реалізації на майбутнє! Будемо чекати вашого наступного візиту для загальної оцінки зручності відвідування ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
iliamoskalenkose рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Духова шафа + індукційна поверхня Gorenje BOS6737E06BG + IT40SC, Замовлення №ЧKYF2-0013

Ціна буде актуальна із заявленою на хотлайні, швидко підготували, продавці були доброзичливі і вічливі. Магазин сподобався, рекомендую.
Добрий день! Вітаємо вас з чудовою покупкою! Бажаємо приємного користування та будемо раді бачити вас знову! З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
Антон рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Витяжка похила Pyramida NR-MV 50 M WH, Замовлення №95317862

Добрий день! Антоне, дякуємо за вашу високу оцінку! До нових чудових покупок у COMFY ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
5 січня 2024 Відповісти
Anna Deineka не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Хотів купити: Сортер Battat Lite пірамідка 19 предметів (BT2529Z)

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Анно, перепрошуємо, що відповідаємо лише сьогодні і за незручності, котрі виникли. Повернення коштів не відбулось у моменті, адже системно замовлення вже було у роботі складу. Саме тому, зафіксували звернення та надіслали шаблон заяви для заповнення. Після чого передаємо запит до бухгалтерії, де відбувається перерахування коштів, зазвичай - це 3-7 банківських днів. У інших випадках - кошти можуть повертатись й одразу або після розхолдування банком. Разом з тим, взяли ваші зауваження до уваги та впевнені, що в найближчому майбутньому процес, котрий вас обурив, матиме менше ланок контакту, відповідно буде зручнішим та швидшим! Повертайтесь до нас, будь ласка, та ми зробимо все можливе, аби наступного разу було круто! ♥ З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна.
Олексій 1111 не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Хотів купити: Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB002HRA) Abyss Blue

Намагався замовити цей товар по замовленню 30797746. Спочатку не працювала оплата через приват, потім пройшла з 5 разу. Через годину передзвонили і сказали, що товару насправді нема, а на сайті він більше недоступний. Гроші повернули, але було витрачено купу часу через неактуальність інформації. Сьогодні 03.10 він знову зявивився. Купив в іншому магазині.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Справді, на даний час ми отримали нове постачання цієї моделі ноутбуків Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB002HRA) Abyss Blue, код товару 2633053, вони є в достатній кількості. Ми просимо вибачення щодо всіх незручностей, які виникли під час оформлення даної покупки, прикро, що ви витратили час і мали такий негативне враження. Будь ласка, якщо у вас будуть питання, або побажання, звертайтесь до нас на електронну пошту info@comf.ua до онлайн підтримки, або гарячої лінії, наші фахівці завжди готові допомогти♥. З повагою, менеджер підтримки Діна COMFY
8 жовтня 2023 Відповісти
Дмитрий Ольхов не рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №34581

При покупке смартфона розвели на страховку экрана аргументируя тем что что бы не случилось с экраном приносишь им в магазин и они в течение 3х дней меняют экран НО по факту когда принес телефон на замену экрана то оказуетса его нужно самостоятельно отправлять по НП в какой-то кантору,сроки не понятные и вообще непонятно что за экран поставят . Страховая ВУСО такая себе судя по отзывам 50/50 . Короче не ведитесь на страховки а если захотите застраховать то не думайте что так будет все просто
Добрий день! Дмитро, дякуємо вам за відгук. Вірогідно ви придбали послугу "Заміна екрану 0". За умовами ви отримуєте можливість безкоштовно замінити розбитий дисплей смартфона протягом 1 року з моменту покупки. При цьому послугою можна скористатись навіть декілька разів, доки вартість ремонту не перевісить вартість смартфону. Ви отримуєте і гарантію на виконані роботи та встановлюються якісні оригінальні комплектуючі. Вартість сервісу складає всього 10% від вартості придбаного гаджета. Справді, для цього вам потрібно зателефонувати 0800503773,зареєструвати звернення та слідувати вказівкам оператора. Надіслати документи і після, техніку Новою поштою до вказаного сервісного центру. Ремонт виконується дуже швидко та ви отримуєте вже працюючу гарну техніку. Ми завжди готові надати розширену консультацію щодо наповнення послуги, ви можете звернутись до нашої онлайн підтримки, гарячої лінії 0800303505 або електронну пошту info@comf.ua. З повагою, менеджер підтримки Діна COMFY
8 жовтня 2023 Відповісти
Лена Лысенко не рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256GB Black, Замовлення №21

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Купили телефон, продавець-консультант нав'язав послугу гарантійний захист від comfi, назвавши вартість послуги в сумі 2000 грн, прийшовши додому в чекові побачили вартість цієї послуги вже у сумі 3200 грн + 100 грн за кулінарні книгу від comfy, про яку взагалалі ні слова не сказали, до чого взагалі до покупки смартфону електрона кулінарна книга? Моя рекомендація, уважніше дивіться в чек після покупки, бо потім не можливо нічого доказати.
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук! Дійсно, в нашій мережі є дуже велика кількість вигідних та якісних сервісів для того, щоб ви не переймались якщо ваш смартфон зламається чи розіб'ється. Дуже прикро якщо така ситуація виникла та вас переконали придбати сервіс який ви не бажали або не отримали достатньо інформації щодо наповнення послуги. Ми за те, щоб ви отримали максимум сервісу та отримали відповідь на всі запитання. Питання щодо наповнення вашого чека обов'язково візьмемо на контроль, але бракує даних: Напишіть, будь ласка, на нашу електронну пошту info@comfy.ua деталі покупки. Це може бути номер замовлення, номер телефону за яким ви маєте бонусну картку нашої мережі. Також підійде повне фото чека (на фото яке ви додали до відгуку не видно номер чека). Темою листа зробіть "відгук 25.09.23", будь ласка. Обов'язково проінформуємо вас щодо складу чека та не залишимо питання невирішеним. З повагою, менеджер підтримки Богдан COMFY
26 вересня 2023 Відповісти
Isolar рекомендує цей магазин

Купив: Чайник Martex 26-37-016, Замовлення №99711600

Отримав товар, подобається система сповіщень без зайвих дзвінків. Повністю задоволений товаром і обслуговуванням.
Добрий день! Дякуємо вам за відгук! Ми дуже цінуємо вашу підтримку та довіру♥
25 вересня 2023 Відповісти
Аліна не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Rowenta X-PLORER Serie 75 S+ RR8595WH, Замовлення №№ ЧVIC3-0058

Пилосос несправний, при цьому Comfy, як продавець, перешкоджає відвертою неправдою, незнанням законодавства, ігноруванням здорового глузду, поверненню коштів за проданий ним неякісний товар!
Добрий день! Аліно, дякуємо за ваш відгук і доданий чек. Ми віднайшли ваше звернення до онлайн підтримки, яке знаходиться в роботі. Бачимо, що сервісний центр виробника надав акт на списання пилососу. Маючи такий документ, ми проводимо віддалене повернення коштів для вас. Якщо у вас є супутні питання, зверніться до нас будь-яким зручним способом, зажди готові надати розгорнуту консультацію, щодо подальших дій для завершення вирішення питання. З повагою, менеджер підтримки Діна COMFY
i29808277 рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Смартфон OPPO A17 4/64Gb Black, Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №99331895

Хорошее обслуживание, быстро и с улыбкой, та и цена нормальная была в магазине, в общем мне все понравилось, по этому буду рекомендовать к покупке.
Добрий день! Дякуємо вам за те, що обрали наш магазин і за ваш відгук. Це дуже приємно! Приємних вражень з COMFY!