KIHOMAH рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: SSD накопичувач GOODRAM CX400 Gen.2 512 GB (SSDPR-CX400-512-G2), Замовлення №1924238361

Все добре. Рекомендую
Пабло Эскобар рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Вентилятор Noctua NF-A12X25 PWM, Замовлення №1924229145

Всё в точности как было оговорено. Товар в порядке.
Artem ferarov рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Модуль пам\'яті KINGSTON FURY Renegade DDR4 3600MHz 32GB Kit 2x16GB (KF436C16RB12K2/32), Замовлення №№ #1924237409

Заказал 16.04.2024 ночью. Позвонили в 10 утра и уточнили заказ, оплатил через мин 20-30, оплата была Приват24 полная сумма. В тот же день в 17:30 где-то товар отгрузили на почту. Память пришла 17.04.2024 в 11 утра.
Yuriy рекомендує цей магазин
16 квітня 2024 На модерації

Купив: Комутатор мережевий Ubiquiti USW-16-POE Патч-панель 19 24хRJ-45 UTP 1U cat.6, в зборі з Keystone, Or, Замовлення №1924228239

Практик Солюшн рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Кабель POWERPLANT Ultra HD 8K eARC HDMI v2.1 5м Black (CA913220) Док-станція Cablexpert USB-C 5-в -1, Замовлення №№ #1924228521:

Купляли Кабель POWERPLANT Ultra HD 8K eARC HDMI v2.1 5м Black (CA913220) Док-станція Cablexpert USB-C 5-в -1 (A-CM-COMBO5-03), замовлення #1924228521. Усім задоволені, необхідні документи (видаткові, рахунок з печатками і підписами) отримали, а також гарантійний талон на док.станцію. Усе приєднали, працює відмінно. Окремо подяка висококваліфікованому менеджеру, який допоміг підібрати док-станцію.
abbat рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: ДБЖ для роутера MARSRIVA KP1 Ultra 4х DC+USB out, 5V/9V/12V 30W 16000Ah Li-Pol (KP1Ultra), Замовлення №#1924225136

Прийшов з 60% заряда. Гарно запакован. Я задоволен.
Лев рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Видеокарта MSI PCI-Ex GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12G OC 12GB GDDR6 (192bit) (1807/15000) (HDMI, 3 x , Замовлення №№ #1924143594

Постараюсь коротко, хотя может и нет, покупал месяц назад ,видяха классная. Вообщем спасибо exe.ua за товар, приехала целая, отлично запакованая всё как положено, когда заказывал то сказали по полной предоплате и придётся подождать (4дня) так и получилось, приехала как и обещали)
Alex Korotchenko не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Хотів купити: Телевізор Hisense 75U7KQ

замовили в суботу (ціна близько 58к +- , оплатили, в понеділок зранку зв'язались узгодили доставку), ввечері телефонують кажуть на складі немає. Дзвоню з іншого номеру чи є такий товар в наявності і о чудо дівчинка каже - є (але за ціною 62к). Питання не в ціні, якби одразу сказали що вибачайте ціна змінилась - питань немає доплатив би, а так не сприймаю всерйоз цей магазин. Так справи не робляться :(
Yaroslav Nikonorov рекомендує цей магазин
14 квітня 2024 На модерації

Купив: Ігровий ПК, Замовлення №#1924209755

Хлопці допомогли з конфігураціє, підказали можливі нюанси, гарно зібрали, адекватні ціни, трохи затримали з доставкою. В цілому задоволений!
Vladislav рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Установочный комплект Noctua NM-i17xx-MP83, Замовлення №1924222811

Заказал, быстро перезвонили, согласовали, на следующий день отправили. В некоторых случаях требуется предоплата. Товар хорошо упакован, коробка целая, пломбы на месте. Цены ниже, чем у других. Быстро, четко, качественно и порядочно. Рекомендую обязательно!