Олег Гуцалюк рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Компютер, Замовлення №№ #1923510960.

Всим задоволений. Дякую.
Відповідь представника «EXE.ua»
Дякуємо Олег за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Нехай щастить. Звертайтесь ще.
OlegPN рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Dell UltraSharp U2723QE, Монітор Dell UltraSharp U2723QE (210-BCXK), Замовлення №УТФ23010221

Благодаря профессионализму своего персонала, интернет-магазин заслуживает высших похвал! Были нюансы с покупкой товара, но сотрудники магазина всё решили быстро и профессионально! Снимаю шляпу! Супер! В Украине не много компаний(магазинов), которые ради репутации готовы пожертвовать своим заработком! Спасибо Вам всем, удачи и хорошей торговли!
Відповідь представника «EXE.ua»
Дякуємо Oleg від нашої команди. Дуже цінуємо витрачений Вами час на написання відгуку, та звісно подяка за замовлення. Звертайтесь, будь ласка ще.
Олександр Корольчук рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: SSD CRUCIAL P3 Plus 2TB M.2 NVMe OEM (CT2000P3PSSD8T), Замовлення №#1923511868

Купив, отримав, працює. Рекомендую.
Відповідь представника «EXE.ua»
Приємно отримати ваш позитивний відгук Олександр! Обов'язково звертайтесь ще! Подяка Вам за відгук та замовлення.
Юрий Юрий рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Повербанк XO PR201 2xUSB-A, 1xUSB-C 30000mAh Black (PR201_Black), Замовлення №№ #1923514651

Відповідь представника «EXE.ua»
Дякуємо Юрий за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Нехай щастить. Звертайтесь ще.
Dmytro Shevchenko рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: SSD GOODRAM CX400 Gen.2 1TB 2.5, Пам'ять для ноутбуків Samsung 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (M471B1G73QH0-YK0), Замовлення №1923517250

Відповідь представника «EXE.ua»
Дуже дякуємо за відгук Dmytro, ну і звісно за замовлення теж, звертайтесь.
Володимир рекомендує цей магазин

Купив: • Батарея до ДБЖ CSB 12В 20 Ач (GP12200), Замовлення №1923513781

Продавця рекомендую - задоволений співпрацею - все отримав вчасно (товар, чек і гарантійний талон)
Відповідь представника «EXE.ua»
Дякуємо Володимир, дуже приємно що не пожаліли часу написати відгук. За замовлення також спасибі.
Ирина Цепинь рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Повербанк xiaomi 20000, Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi 50w Power Bank 20000mAh Black (BHR5121GL, PB200SZM, BHR5080CN), Замовлення №Зам.#1923509502

Отправили в указанное время. Всё хорошо. Только печать на гарантийке практически не видна. Если что, то не известно, признают ли, что этот товар с этого магазина.
Відповідь представника «EXE.ua»
Дякуємо Ирина за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. На рахунок печатки - дякую що поділились, ми зараз виправляємо ситуацію, завдяки вашому відгуку. Також запевняю вас що якість печатки ніяк не впливає на гарантійне обслуговування, при гарантійному випадку перевірка йде в першу чергу по наявності гарантійного талона, номеру гарантійного талона та звірці серійних номерів в гарантійному талоні й на пристрої.
Алексей Сухачёв рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Повербанк XIAOMI Mi Power Bank 3 24W 30000mAh White (VXN4307CN), Замовлення №1923505610

Відповідь представника «EXE.ua»
Подяка, Алексей, і за замовлення і за відгук. Всього Вам найкращого.
expaulus рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 65W White w/Type-C to Type-C cabl (CCGP120202, Замовлення №1923507297

Все приїхало швидко, без проблем
Відповідь представника «EXE.ua»
Подяка, expaulus, і за замовлення і за відгук. Всього Вам найкращого.
grosmund не рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Elf Digital Display 65W 20000mAh Black (PPJL000001, PPJL65C)

Оформив покупку, оплатив, на наступний день товару не виявилося на складі, купа папірців для офрмлення повернення коштів + чекати 3 дні транзакції
Відповідь представника «EXE.ua»
Вітаю grosmund, вибачте за цю ситуацію, гроші вам повернуто сьогодні 17.08.2023 о 10:54, сподіваюсь Ваш банк зарахує їх швидко. Всього Вам найкращого.
Представник магазину «EXE.ua»
Доброго дня, надайте будь ласка номер замовлення для перевірки.
17 серпня 2023 Відповісти
#1923520145 від 15.08.2023
17 серпня 2023 Відповісти
Представник магазину «EXE.ua»
Доброго дня, ставлю галочку "моя проблема вирішена", а чи підтверджувати, чи ні то вже ви вирішуйте. Гарного Вам дня.
18 серпня 2023 Відповісти