Andy рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: USB хаб TRANSCEND HUB2C 4-Port (TS-HUB2C), Замовлення №1924136412

Замовив хаб, швидко доставили Укрпоштою. Оплата в цілому зручна (Приват24), хоча шкода, що не через еквайринг карткою, зате без комісії. Товар належної якості і відповідно до замовлення (перед тим інший магазин прислав мені іншу модель, ніж замовлялася, повернув). І раніше теж замовляв у EXE.ua, все було добре, рекомендую.
vorobikan рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Мережеве сховище QNAP TS-464-8G (2.5GbE, HDMI, USB 3.2 Gen2) , Замовлення №#1924116168

Сервис Аспект рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Мультимедійний проектор Acer X138WHP (MR.JR911.00Y), Замовлення №1924130641

Рекомендую цей магазин
Ihor Desiatnykov рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Wi-Fi роутер MERCUSYS MR90X, Замовлення №1924132162

Купив роутер, терміни/якість/ціна все на вискому рівні. Роутер дуже швидкий і гарно працює. Усім задоволений
Maksym Hrushko рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Комплект бездротової A4TECH Fstyler FG1112S White (FG1112S (White)), Замовлення №1924102460

Послугами магазину задоволений, але сам комплект недостатньо гарної якості
Ivan Nykyrui рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: SSD ADATA XPG Gammix S11 Pro 512GB M.2 NVMe (AGAMMIXS11P-512GT-C) , Вентилятор ARCTIC BioniX F140 Gaming PWM PST Gray (ACFAN00161A) , Замовлення №1924087389

Купую вже вдруге, обидва рази чудові враження, швидка відправка, ціна і наявність відповідала на сайті, перший раз купував дві позиції, однієї не було, то продавець запропонував ідентичну заміну. Дякую Вам, рекомендую до співпраці
soundMaker рекомендує цей магазин

Купив: Жорсткий диск 3.5, Замовлення №1924112737

sonderist рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 5600X (100-000000065), Замовлення №1924105587

Не перша купівля у магазині' має свої переваги і гарне ставлення до клієнтів. Своєчасна доставка і надійне укопмлектування.
mralexey рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Флешка SanDisk 128 GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C Black (SDDDC3-128G-G46), Замовлення №1924097962