Анна11 не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Аккумулятор универсальный Baseus 30000mAh Amblight Digital Display 65W White, Замовлення №228212

Купувала Аккумулятор универсальный Baseus 30000mAh 65W White у кінці серпня 2023 року, користувалась 4 рази, сьогодні у березнi 2024 року тобто через 7 мiсяцiв він просто не включився, в гарантійного сервісі Елміра розвели руками і сказали що не ремонткють повербанки, ось так 7 місяців 4 користування і він зламався и починати його не має можливості, теж коли читала відгуки думала зі мною такого не станеться, о тож 100 раз подумайте наперед перед тим як купувати цій пристрій
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Прикро, що виникла така ситуація. При продажу Вам товару виробником надавалась гарантія 3 місяці. Тобто, на момент вашого звернення, гарантійний термін було вичерпано. На жаль, наш сервісний центр не виконує негарантійні ремонтні роботи павербанків.
Alexandr Kozyura не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Мобильный телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Global Version, Замовлення №E-02515033

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. При отриманні Ви завжди можете оглянути та перевірити товар, будь-яким способом, що не вводить товар у експлуатацію. Обмін товару належної якості можливий протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не був оголошений продавцем та якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики. Оскільки, ваш товар має дефект - поверненню він не підлягає. Тому його було прийнято на гарантійне обслуговування.
Ви продали бракований товар та вказали в актi прийомки стан \"вживане\" на наступний день пiсля продажу! Ви продаєте вживанi товари та таким чином навмисно уникаєте обмiну! Обминайте десятою дорогую цей магазин.
12 квітня 2024 Відповісти
Дмитрий відповів на коментар Alexandr Kozyura
Да в магазине действительно вернуть товар в течение 14 дней нет возможности будут проблемы подтверждаю не покупайте тут ничего, при возврате будут проблемы.
18 квітня 2024 Відповісти
Oleg Bojczuk рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: HDD 2.5, Замовлення №2506572

R1pper не рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Очищувач шин DoctorWax DW5343, Замовлення №2504496

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Прислали флакон жидкости для восстановления авто-резины - б.у. флакон: грязный и жирный, этикетка отходит с двух сторон, нет защитного колпачка, в коробке при получении на НП не было фискального чека. При обращении в колл-центр магазина - зафиксировали жалобу и желание вернуть товар, пообещали звонок от менеджера, прошел 4-й день ожидания, обратной связи от магазина нет. Категорически не рекомендую данный магазин!!!
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Фіскальний чек можна отримати по QR-коду на гарантійному талоні. Також, на ваш номер телефону відправили окреме посилання на нього. Зворотний зв'язок було надано Вам на електронну пошту, що вказана у замовленні. Прикро, що замовлення викликало у Вас негативні емоції, приносимо вибачення за ситуацію, що склалася. За фактом доставки ви маєте можливість перевірити відправлення. У разі виявлення пошкоджень, невідповідності товару або його комплектації, необхідно у присутності оператора відділення або кур'єра, скласти відповідний акт і відмовитися від отримання посилки. З приводу повернення товару, інформацію буде також надано на Вашу пошту.
Дуже сумно за цей інтернет-магазин, тільки після відгуку на Хотлайн прийшов email з інструкцією повернення товару, ніякого вибачення, чи наприклад варіанту з поверненням за рахунок магазину.. Висновок: Elmir.ua не дорожить своєю репутацією та клієнтами. Може продавати неякісний чи некондиційний товар, не раджу клієнтам магазину оплачувати за товар наперед, як це зробив я.. про що пожалкував згодом!!!
7 квітня 2024 Відповісти
kharkivtc не рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Ноутбук HP 250 G9 (6S6V4EA), Замовлення №E-02494795

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. На жаль, постійно підтримувати актуальну інформацію не можливо, тому, за можливості, до товару закріплюють посилання на офіційний сайт виробника з найточнішою інформацією. Щоб уникнути неприємних несподіванок ви завжди можете оглянути товар перед отриманням та відмовитись якщо не відповідає заявленим характеристикам, або повернути товар протягом 14 днів якщо збережено товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики товару. Сподіваємось на розуміння.
Alona Kaporina не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Повітряне охолодження Deepcool GAMMAXX 300 (DP-MCH3-GMX300), SSD накопичувач PATRIOT P300 512 GB (P300P512GM28), Процесор AMD Ryzen 7 5700G (100-000000263), Замовлення №2498371

Купила повну збірку пк з послугою "тестування". Не знаю що і як тестувалось, по факту комп взагалі не працює, на повернення не прийнято, зато відмвок ціла купа. Не рекомендую в жодному разі.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. При отриманні ви маєте можливість оглянути та перевірити товар. Згідно зі статтею 9 Закону України про захист прав споживача, обмін або повернення товару можливе протягом 14 днів після покупки якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ. Оскільки ваш товар має дефект - поверненню він не підлягає. Вам було запропоновано відправити весь товар для діагностики, але ви відмовились. Оскільки причиною такого роду помилок є SSD-накопичувач, вам було запропоновано відправити лише його для гарантійного обслуговування.
Окрім ССд ще було придбані процессор, материнка, кулер, блок живлення з корпусом, я хотіла і хочу повернути їх. Вони у товарному вигляді. У них нема проблем. Він не використовувався. ССД буду чекати на гарантійне обслуговування. При чому! Мені сказали - відправляйте 3-4 дні все протестуємо, порішаємо. Відправила (тож не брешіть). Дзвоню, гарантійне обслуговування мені по отриманню виросло від 3-4 дні до від місяця! Я питаю: а що обслуговуємо? - вони ще не знають.
2 квітня 2024 Відповісти
Hello World не рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Материнская плата Asus Prime A320M-K/CSM s-AM4 A320, Замовлення №E-02475385

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня, дякуємо за відгук. Швидкість виконання гарантійного обслуговування залежать від сервісного центру виробника. Сервісний центр Elmir.ua прагне забезпечити якомога швидший процес обслуговування, але ми виконуємо лише логістичні функції. Важливо відзначити, що під час воєнного стану терміни різних процесів, включаючи сервісне обслуговування, можуть бути довшими через непередбачувані обставини та фактори, на які ми не маємо впливу. Ми розуміємо, що це може створювати незручності для вас, і ми щиро приносимо свої вибачення. Дзвінок із менеджером перервався через відключення електроенергії в оператора. Як тільки ми отримаємо інформацію стосовно Вашого товару - менеджер з Вами зв'яжеться.
Maksym Ananiev не рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Хотів купити: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. На жаль, іноді виникають помилки у ціноутворенні та не завжди є можливість підтримувати актуальні ціни на сайті, потрібен певний час, декілька разів на день для оновлення. Вибачте за незручності. Також хочемо звернути Вашу увагу, що згідно з договором публічної оферти та політики конфіденційності, опублікованої на нашому сайті: 3.4. Зазначена на сайті ціна Товару, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на вже відправлений Товар зміні не підлягає; 3.5. У разі зміни ціни товару замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону, за допомогою електронної пошти або месенджерів), для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем протягом однієї доби таке замовлення вважається анульованим; Докладніше: https://elmir.ua/ua/oferta.html Сподіваємось на розуміння.
Oleh Bazarbaiev не рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Хотів купити: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB

Сергій Єрмаков рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Материнська плата GIGABYTE Z790 D DDR4, Замовлення №E-02497444

У магазині в наявності плати не було, тому довелося пару днів почекати. Це була єдина незручність, хоча і цілком зрозуміла. Все інше не викликало жодних нарікань. Ціна відповідала вказаній на Hotline, метод розрахунку - також. Прийшов - сплатив - отримав і пішов збирати комп'ютер. Жодних проблем.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Звертайтесь до нас ще!