Olesya_Tsupa-Kuzmenko рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: ПК, Замовлення №E-02471289

Все працює задоволені комп'ютером
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Звертайтесь до нас ще!
Рекомендую цей магазин.
23 лютого 2024 Відповісти
Vasyl Pupkin рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Світильник Vestum 5W 4500K 220V (1-VS-6201), Замовлення №2468608

Отримав замовлений товар (світильник) вчасно. Упаковка на висоті, накладна і гарантійка наявні. Якість товару без зауважень. Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
Serpneviy рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Занурюваний блендер Sea Breeze SB-091, Замовлення №2471672

Дякую за блендер. Хороший магазин, швидко відправили. Поклали чек в коробку. Я задоволений! Рекомендую!
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку, відгук та рекомендацію. Звертайтесь до нас ще!
Ирина Ткач рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Кабельки для зарядки и сетевой фильтр color way, Замовлення №7NxtMP.WEwwMhKU

Товары были в наличии и соответствуют описанию,хорошо упаковано.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
Eeerooo Aaarniooo рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Hikvision DS-2CD2383G2-I (2.8 мм), Замовлення №2469800

Придбав Hikvision DS-2CD2383G2-I (2.8 мм) + розподільчу коробку. Ціна була НАЙНИЖЧОЮ. Продавець попередив, що потрібно буде чекати 1 тиждень. Товар прибув вчасно, як і обіцяли. Зауважень немає.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Звертайтесь до нас ще!
Станислав Подгрушный рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Блок живлення універсальний для ноутбука 1StCharger 20V 3.25A 65W USB (WM1ST20V65WUSB), Замовлення №2473443

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
Том Том рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Самокат Razzo, Замовлення №2471334

Дуже дякую за своєчасне та якісне виконання замовлення. Все на вищому рівні! І ціна нижча, ніж в інших продавців. Успіхів і процвітання магазину!
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за покупку, відгук та добрі слова. Приємних покупок в elmir.ua!
Dr. Rusakova не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 лютого 2024

Хотів купити: Samsung 24 ultra

Сделала предзаказ, 1т голд, самсунг 24 ультра, сказали,что 6.02 будет у них, 16го был звонок- такой модели с такой памятью нет и не будет, будет на 512 и когда не знаем - позвоним...
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Підкажіть, будь ласка, про яке саме замовлення йдеться?
Здравствуйте, я описала ситуацию выше. Заказ был сделан по функции: "предзаказ самсунг ультра 24 1 т yellow"
20 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «ELMIR.UA»
Дякуємо за уточнення. Прикро, що виникла подібна ситуація. Ми завжди прагнемо надати найякісніший сервіс, але іноді щось йде не так та товар затримується, або не прибуває через непідконтрольні нам обставини. У таких випадках ми одразу зв'язуємось із клієнтом для передачі актуальної інформації та, по можливості, знаходження альтернативного розв'язання проблеми. Прийміть наші вибачення за завдані незручності. Очікуйте, будь ласка, дзвінка нашого менеджера для регулювання ситуації.
21 лютого 2024 Відповісти
Спасибо, со мной связались. Ожидаю наличие телефона 11-15.03. Благодарю за обратную связь.
21 лютого 2024 Відповісти
Ihor Magur рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 7700X s-AM5 4.5GHz/32MB BOX , Замовлення №2470575

Товар отримав, швидка доставка, відповідна ціна
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Звертайтесь до нас ще!
Артем Фитисов рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: SSD-накопитель USB Type-C 256GB GoodRam HL100 (SSDPR-HL100-256), Замовлення №2467585

Хороший магазин, чек в электронном виде… товар оригинал.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Приємних покупок в elmir.ua!