Руслан рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Мінімийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 160 (06008A7800), Замовлення №316887

Мийка супер,напір хороший! Подобається, що вона не дуже габаритна, у дворі мало місця займає.
Виталий Клокун рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Акумуляторний (електричний) обприскувач Nowa OP 1516m, Замовлення №102130

Відмінний магазин з вражаючим сервісом! Швидка доставка і висока якість товарів порадували.
Андрей Волошин рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Аератор універсальний Hecht 5677 2-in-1, Замовлення №100495

Дуже задоволений покупкою! Магазин точно виправдав мої очікування, дякую за швидку доставку!
Василий рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Професійний пилосос Karcher WD 3 (1.629-801.0), Замовлення №314639

Нарешті здійснилась моя мрія,дуже дякую цьому магазину))
Андрій рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Електричний дроворуб AL-KO LSV 560/8 (113789), Замовлення №314786

Якщо коротко - я повністю задоволений. Все зроблено швидко, якісно та без зайвих питань. Особливу подяку хочу висловити команді за їх позитивний настрій та дружелюбну атмосферу під час спілкування.
Олександр Залюбовський рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Сумка для інструментів Макіта195638, Замовлення №101859

Замовив даний товар, а саме сумку для інструментів, замовлення отримав на наступний день, товар відповідає дійсності, всім раджу магазин Motoblok.biz
Новосад рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Мінімийка високого тиску Karcher K 7 Compact (1.447-050.0), Замовлення №m316241

Все супер! Рекомендую!
Анна Шапран рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Газонокосарка електрична AL-KO Silver 40 E Comfort BIO COMBI, Замовлення №tm101555/00000023944

Придбала газонокосарку електричну AL-KO Silver 40 E Comfort BIO COMBI. Задоволена товаром, його якістю., а також простотою у збірці та використанні. Дякую консультантам за допомогу при виборі!
Віталій Клименко рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Powermat PM-UPS-500MW, Замовлення №316555

Рекомендую цей магазин,ввічливий персонал завжди допоможуть та порекомендують у виборі товару.Купую товари з 2019 року Велика вдячність Олександру за його роботу.
Павел Матвиенко рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Мотокультиватор Cedrus Weima WM170F/P, Замовлення №m9223

Покупкою доволен на все 100. Проконсультировали, оперативно отправили, рекомендую.