Киря рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Монтажна пилка BT-TKS 250 UF (4340553), Замовлення №314403

Крута штука для мого двору!Покупка вийшла щасливою,вдячний!
Игорь рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Технічний фен HG6531CK, Замовлення №314440

Покупка фену в цьому магазині стала для нас приємною несподіванкою. Продавці підійшли до нас із індивідуальним підходом, врахували всі наші побажання та запропонували оптимальні варіанти. Дуже задоволені якістю товару та рівнем обслуговування. Тепер будемо вашими постійними клієнтами!
ГалинаМак рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Аератор-скарифікатор S138C (9679223-01), Замовлення №tm99841

Придбала на подарунок, все вчасно і якісно, рекомендую!)
Oleg Bendyukevich рекомендує цей магазин
26 березня 2024 На модерації

Купив: азонокосарка електрична Konner&Sohnen KS 42LM, Замовлення №314495

Остап Дуфанець рекомендує цей магазин
25 березня 2024 На модерації

Купив: Електрокоса DUR368AZ, Замовлення №100561

Цей магазин вражає своїм асортиментом та якістю сервісу. Продавці дійсно знаються на тому, що продають, і з легкістю допомогли мені зробити вибір. Повернуся сюди знову без сумнівів!
Pavel Ostriychuk рекомендує цей магазин
25 березня 2024 На модерації

Купив: Культиватор електричний Handy WEG1000, Замовлення №m314461

Відмічаю якісну та швидку роботу цього продавця. Перезвонюють, уточнюють всі деталі, відправка своєчасна, упаковка якісна. Всім рекомендую!
Sergej Staropol рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Гравер Dremel Engraver (290-3/4 Hobby) , Гравер Dremel Engraver (290-3/4 Hobby), Замовлення №100677

Перезвонили дуже швидко, відправлення зробили в той же день, за доставку оплатили самі. Рекомендую
hun_ter Yura рекомендує цей магазин
22 березня 2024 На модерації

Купив: Універсальний цифровий вимірювач Yato YT-73080, Замовлення №100466

Продавці супер, швидко відповідають на питання, роз'яснюють та допомагають з вибором товару. Відправка швидка, товаром і обслуговуванням задоволений. Магазин рекомендую!!!
Typ рекомендує цей магазин
22 березня 2024 На модерації

Купив: Garden LINE WOZ6841, Замовлення №tm100650

Купила тележку. Особоя благодарность Алексею. Очень ответственный и профессионал своего дела. Большое спасибо ?
Євген рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Аератор-скарифікатор SV415E (290002152/14), Замовлення №313356

Вражений! Знайшов рідкісні моделі техніки, яких не бачив в інших місцях. А персонал – справжні експерти своєї справи.