Ira Petruk рекомендує цей магазин

Ira Tomoroksa рекомендує цей магазин

Купив: Обприскувач акумуляторний ранцевий FORTE KF-16, Замовлення №tm102960

Anna Kyiashko рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Гриль вугільний Corciano ANGUL з чавунною решіткою + Щітка скребок, Замовлення №tm103290

Дякую за оперативну обробку замовлення та швидку відправку. По телефону також отримала гарну консультацію- відповіли на всі мої питання. Так тримати! Дякую!
Fiery_Foxx рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Ножиці акумуляторні Gardena ClassicCut з телескопічною ручкою і колесами, Замовлення № m317048

Замовляла ножиці акумуляторні Gardena ClassicCut з телескопічною ручкою і колесами. Консультанти ввічливі та відповіли на усі питання, що мене цікавили. Я тішуся покупкою)
Ілля рекомендує цей магазин

Купив: Газонокосарка Metabo RM 36-18 LTX BL 36 (601716650), Замовлення №316955

Прекрасний магазин, де завжди можна знайти ідеальне поєднання якості та ціни. Продавці завжди привітні та готові надати індивідуальні рекомендації, що дуже цінується
Андрей рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: компостер садовий Keter E-Composter 470 л, черный (7290005827785), Замовлення №317015

Я завжди знаходжу все, що мені потрібно, у цьому магазині. Великий вибір товарів, дружелюбний персонал і приємні ціни роблять покупки дійсно приємними.
Сергей Сергей рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Навушники захисні Husqvarna 505 66 53-48, Замовлення №317653

Відправлення було зроблено в день замовлення. Співробітники відгукнулись за кілька хвилин після замовлення. Рекомендую
Світлана Берестовська рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Ножиці акумуляторні Makita UM110DWYX , Акумуляторні садові ножиці Makita UM110DWYX, Замовлення №tm101787

Супер ножиці і супер магазин
Евгения Кривко рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: колун Husqvarna 5807614-01, Замовлення №317013

Я рекомендую цей магазин всім, хто хоче придбати товари без стресу. Персонал завжди допоможе вибрати найкращий варіант, враховуючи ваші потреби та бюджет. Велике різноманіття товарів та гарні ціни.