Олег рекомендує цей магазин
15 квітня 2024 На модерації

Купив: Beko RCNA366K30W, Холодильник з морозильною камерою Beko RCNA366K30W, Замовлення №11111111

Хороший магазин. Актуальні ціни. Купив холодильник по ціні вказаній на сайті, хоча на наступний день від замовлення, подорожчали. Привезли в обумовлений день. Безкоштовна доставка. І в зручний час, з 17 : 00 до 22... Рекомендую.
ІRINA МASLOVA рекомендує цей магазин

Купив: GORENJE GBK80ORRN/V9, Замовлення №38776

Все чудово!
Лола Коромыслова рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Цена здесь на порядок ниже , быстро оформили и доставили покупку. Магазином довольна , аппаратом тоже , спасибо !
Roman Savitskiy рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина Electrolux EEA912100L, Замовлення №70869

Dm Sh не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Хотів купити: HOTPOINT-ARISTON HSIO3O23WFE

Кошуба Дмитрий рекомендує цей магазин

Купив: Духовка Electrolux LOD6C77WZ, Замовлення №660

Швидко (на наступній день після оплати, забрав духовку зі складу). Реально в наявності товар. Зручне місце для самовивозу для правого берегу Києва (можно оглянути товар). Офіційний товар, гарантія та навіть безготівкова оплата з ндс.
m200 рекомендує цей магазин

Купив: WILLER PU07RF-CUBUS, Замовлення №38593

Все ок!
Serhii Kokhan рекомендує цей магазин

Купив: Сушильна машина Beko B5T68243, Замовлення №38600

Нормальні, адекватні люди. Все чітко, зрозуміло, в заявлені терміни.
Екатерина Никонец не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Roda Aqua FLAT 50 V, Замовлення №59889