MeMfiS рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Миша W95 Max Black, Замовлення №135596

Відправка одразу на наступний день після замовлення. Пакування надійне. Якістю товару и обслуговування повністю задоволений. Рекомендую!)
Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Клавиатура MSI Vigor GK50 Etilte Box White, Замовлення №133911

Доброго времени суток всем! Приобрёл в VINT.com.ua клавиатуру MSI Vigor GK50 Etilte Box White. Обслуживанием доволен: ответили ребята быстро, согласовали оплату, доставку, сроки. Магазин к сотрудничеству рекомендую - 2 раз у них приобретаю товар всё отлично. Всем добра!
shkurik рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Друкувальна головка Canon G2400 Color print head (QY6-8006/QY6-8018), Замовлення №132921

Сергей Даценко не рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Хотів купити: JBL Tune 710 BT Black (JBLT710BTBLK, Навушники з мікрофоном Tune 710 BT Black (JBLT710BTBLK)

Прочекав на дзвінок курєра 3 доби НЕ рекомендую
перезвонив їм сказали що вже їде курєр, але і так досих пір не доїхав
17 листопада 2023 Відповісти
Антон Шевченко рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Маршрутизатор ASUS RT-AX82U AX5400, 4xGE LAN, 1xGE WAN, 1xUSB3.2, MU-MIMO, Beamforming, OFDMA, Бездротовий маршрутизатор (роутер) RT-AX82U, Замовлення №132059

Маршрутизатор замовляв тому що старий працює досить слабенько. Тому я вирішив замовити саме Asus. Працює добре, інтернет став прийматися швидше. Дуже дякую продавцю за товар!
gveniar рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Rivapower VA2580 QC3.0, PD3.0 20W 20000mAh Black, Замовлення №131331

Самая низкая цена на повербанк была в этом магазине,что и стало фактором при заказе.Был в наличии,цена соответствовала,отправляли НП.Единственное,долго не мог связаться,но потом перезвонили.
eekoggi рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: SSD накопичувач T7 2 TB Titan Gray (MU-PC2T0T/WW), Замовлення №130908

Voldemar_2222 рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: A4Tech Fstyler FBX50C White, Замовлення №129950

Sergio не рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EB3A Portable Power Station (PB930784)

Замовив на сайті зарядну станцію, на пошту прийшло підтвердження. Чекав-чекав якіхось сповіщень про час доставки, недочекавшись, зателефонував. Виявилось, що ціна змінилась. Довго намагався з'ясувати, яка ж нова ціна. Never again
Stanislav Maslov рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор SG 2500i (5906226901), Замовлення №129608

найнижча ціна на генератор, замовив, закріпили ціну і на наступний день забрав