PRYLEPAS рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Відеокарта GeForce RTX 4060 Dual (NE64060019P1-1070D), Замовлення №25598

Дуже сподобався магазин. Приємний, кваліфікований консультант, без проблем відправили наложеним платежем, хоча річ не дешева (інші магазини вимагають предоплату). Найнижча ціна, плюс невеличка знижка за реєстрацію. Відеокарта сподобалась, працює без зауважень! Дуже ДЯКУЮ! Буду у Вас замовляти ще.
Victor X рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач 990 PRO with Heatsink 4 TB (MZ-V9P4T0CW), Замовлення №25221

Ціна виявилася навіть нижчою, ніж була на Хотлайні і, здається, на самому сайті магазину. Зателефонували, все узгодили, наступного дня доставили. Роботою магазину більш ніж задоволений. Можу рекомендувати. Хотілося б мати опцію оплати карткою на сайті.
Mortus рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів 32 GB (2x16GB) DDR5 5200 MHz Beast Black (KF552C40BBK2-32), Водяне охолодження ROG Strix LC II 360 (90RC00F0-M0UAY0), Процесор Core i7-13700KF (BX8071513700KF), Материнська плата TUF GAMING B760M-PLUS WIFI (90MB1ET0-M0EAY0), Замовлення №24242

Купляю у цих хлопців ще з 2003 року, вже 20 років! За весь цей час жодного разу не підвели, Дмитро завжди порадить що придбати і ніколи те що дорожче. Були і звернення по гарантії - ніяких проблем. Ціни не найнижчі по місту, але це копменсується гарним відношенням до покупця.
Vladimir Bortnik рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач 870 EVO 500 GB (MZ-77E500BW), Замовлення №79255

Заказ сделал в обед, SSD диск получил на Новой почте на следующий день после обеда. Упакован добродно. Приятно удивлен -диск оказался Корейского производства.
Михайло рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Corsair Vengeance Black 96GB (2x48) DDR5 5200 MHz, Замовлення №24741

Була потреба в пам'яті, лишив заявку через пару хвилин зв'язався продавець проконсультував і оформив покупку, на наступний день отримав замовлення. Все пройшло швидко без проблем тому рекомендую)
v_yarov рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Процесор Ryzen 7 7700X (100-000000591), Пам'ять для настільних комп'ютерів 32 GB DDR5 (2x16GB) 6000 MHz FURY Beast (KF560C36BBEK2-32), Замовлення №24686

Покупаю не в первый раз: всегда одни из самых лучших цен, приятный в общении продавец, заказ обработан оперативно, приехал в оговоренные сроки. Раньше забирал из магазина, в этот раз была отправка НП - всё прошло отлично, рекомендую!
Andrey Pe рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Відеокарта TUF-RTX4070-O12G-GAMING, Замовлення №24517

Дуже сподобався магазин. Купував у них відеокарту ASUS TUF RTX4070. Все на вищому рівні. Зразу подзвонили для підтвердження замовлення і на ранок можна вже було отримати товар. Забирав замовлення в офісі. Хороше відношення і розуміння до покупця. Так тримати)
wlatte рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Відеокарта GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD), Замовлення №24431

Брав у цьому магазині відеокарту за рекомендацією друга. Приємна ціна, менеджер швидко зв'язався, швидко відправили. Всі пломби на місці. Дуже радий придбанню. Успішно зареєстував відеокарту на сайті Gigabyte, що дає додатково рік гарантії. Дуже задоволений сервісом. Рекомендую магазин до співпраці!
MaFamily рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Корпус Deepcool CG560, Кулер процесорний Noctua NH-D15, Замовлення № 24247

Дуже вдячний працівникам магазину! Швидко зв'язались, дали корисні поради з приводу технічних характеристик товару. Швидко відправили товар з максимальним терміном гарантії. Буду й надалі купувати в цьому магазині!
micklecat рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Материнська плата ROG STRIX B650E-I GAMING WIFI, Замовлення №24027

Все ок, хороший магазин. Низька ціна, швидка відправка.