Eva Glanska рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Сухий корм для собак дрібних порід Farmina, Замовлення №349106

Вже три роки замовляю корм та аксесуари для собані в цьому магазині. Задоволена співпрацею і асортиментом, швидкою відправкою та якістю товарі і обслуговування.
pml не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Хотів купити: сухий корм Arden Grange Adult Cat Fresh Chicken and Potato 8 кг

Навіщо ця профанація, я шукаю корм по вазі і ціні. Продавець вказує 890 грн за 8 кг корму. Коли переходиш по посиланню, то це ціна за 2кг корму, а 8 кг, тіпа нема в наявності. Вони витрачають мій час, Ваш час та свій час в прірву.
Kaminsky Sergiy не рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Сухий корм Happy Dog Adult NaturCroq Rind & Reis 15 кг (60517), Замовлення №305593

Дуже погане відношення до покупця.
Meket рекомендує цей магазин
27 травня 2022

Купив: Royal Canin Renal Feline Cat, Замовлення №270054

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Купував лікувальний корм.Незручне трохи оформлення процесу купівлі на сайті магазину.Хоча за відсутності товару можливо це і плюс..Менеджер зв'язався на наступний день в обід.Рахунок був виставлений через СМС.Була безкоштовна доставка це плюс.
alita рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Хотів купити: паста Джимпет з таурином для кішок, Замовлення №269033

Замовлення відмінила, через відсутність більшості позицій. На жаль, Хоча знов пошук на хотлайн та на сайті магазину вказує наявність товару Gimpet Taurine Paste - паста Джимпет з таурином для кішок, заради якої власне і робила замовлення. Прохання по можливості актуалізувати інформацію про наявність (або вказувати актуальність станом на дату)
Оксана Ярмоленко рекомендує цей магазин
27 жовтня 2021

Купив: Trixie Munchy Chewing Rolls, Сухий корм Nutrilove Adult Fine chunks Chicken and Pasta 415 г, Сухий корм Nutrilove Adult Fine chunks Veal and Turkey 415 г, Замовлення №238264

Класний магазин! Величезний асортимент, гарні ціни, цікаві і вигідні акції, чудові менеджери і кур'єри. Купую приблизно раз на місяць. Завжди все вчасно, і часто дешевше ніж у інших. Однозначно рекомендую!
gravity.singularity11100 не рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Хотів купити: бофлокс 20м

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Доставку осуществляют только при заказе от 300 грн, если не хватает даже 2х гривен - отказываются.
Відповідь представника «Зооаптека Рудий кіт»
Добрый день! Да, все верно! Вопрос не в 2-3 грн., а в том что минимальная сумма заказа для оформления составляет 300 грн, об этом четко прописано в условиях оформления заказа на сайте. По поводу чего Вы негодуете непонятно. Если Вы не согласны с условиями работы сайта - не оформляйте заказ.
Ігор Клименко рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Купив: Контейнер-переноска Moderna Trendy Runner Cats In Love T150026CL, Замовлення №215335

Дуже дякую магазину за адекватну та оперативну відповідь на запит та термінове виконання замовлення. За додаткову знижку окрема подяка. Удачі вам та побільше вдячних замовників!
Анна Юшкевич рекомендує цей магазин
13 вересня 2020

Купив: Консервы для кошек Happy cat, Замовлення №187171

Много лет пользуюсь услугами интернет магазина Рыжий кот. Нареканий никаких. Спасибо.
dohod7 не рекомендує цей магазин
13 серпня 2020

Хотів купити: Hills SP Adult Young Sterilised Tuna, Замовлення №182881

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент