Oleg Posviaschenniy рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Планшет Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №227

Отримав замовлений товар,планшет.Користувався плншетом один день,псля чого вирішив обміняти на іншу модель,яка коштувала на 2000грн.дешевше.Обміняли <без питань> різницю грошей повернули.Все спер! Маг.Manzana рекомендую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук та рекомендацію. Якщо нам повертають товар і він не має слідів використання і не пошкоджене пакування - ми спокійно робимо заміну або повернення коштів. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь! Гарного дня.
Yurіi Vasylyshyn не рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Хотів купити: Портативна колонка Emberton II Black and Brass (1006234)

Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня, на жаль на день замовлення не було даного товару, але ми Вам запропонували інший (з подібними характеристиками) або дочекатись поставки. Просимо вибачення за ситуацію, що склалася, але на жаль, через всім відомі затримки на кордоні вантажного транспорту - нам іноді складно спрогнозувати вчасні поставки товарів. Надалі більш якісно будемо контролювати наявність товару.
ARCH-D-i-m-ON рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Планшет Tab P11 Pro 2nd Gen 8/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZAB80005CN), Замовлення №Не пам'ятаю

Приємно здивований менеджером, адекватний приємний чоловік. Повністю клієнтоорієнтований! Обробили замовлення швидко і супер оперативно! О 12 замовив і вже от 20 отримав замовлення у вказаному відділенні НП (Київ-Київ)! Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь! Гарного дня.
BreslP рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Смарт-годинник Watch GT 4 46mm Black (55020BGS), Замовлення №1225138

Робив замовлення смарт годинника huawei gt4. Товар новий, все в заводському пакуванні. Відправили в той же день, хоч і замовлення було зроблено о 16 годині. Приємні менеджери. Рекомендую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота сподобалась. Будемо раді Вашим майбутнім замовленням, звертайтесь. Гарного дня.
Кирило рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Ноутбук AORUS 5 SE4 (SE4-73US213SH), Замовлення №10007696

Зв'язалися швидко, товар відправили на наступний робочий день. Все прийшло як треба, ще й перехідник поклали.
Василь Стадник рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Монітор-планшет Kamvas Pro 16 (GT156), Замовлення №10007712

Дуже задоволений сервісом. Ввічливо, швидко, приємно було мати справу. Буду і надалі користуватися послугами даного магазину.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота сподобалась. Будемо раді Вашим майбутнім замовленням, звертайтесь! Гарного дня!
Андрій Миколайович рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Портативна колонка Tufton Black and Brass (1005924), Замовлення №1005924

Купував спочатку колонку Marshall. Дуже вдячний магазину за оперативність і якісний товар. Тепер черга за навушниками! Дуже радію, що відкрив для себе цей інтернет-магазин, де сервіс для клієнта на першому місці!!! Всім би так. Супер!!! Щиро дякуємо
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь!
hero hiro рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Миша G Pro X Superlight Wireless Magenta (910-005956), Замовлення №10007555

Рекомендую магазин, доставлено в обіцяні сроки, браку нема, гарантійний талон надають, усе чудово! *Була проблемка з тим що не було в наявності того кольору який я хотів але мені зателефонували для уточнення чи хочу я інший колір чи ні, я погодився, нема ніяких проблем
Руслан Касимов рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Жорсткий диск Seagate Exos 7Е10 8 ТВ (ST800NM017B), Замовлення №СФ-0001219

Покупкою задоволений, рекомендую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за співпрацю. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь. Гарного дня!
3da4ya рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Lenovo Xiaoxin Pad 2022 4/64GB Wi-Fi Grey (ZAAM0078), Замовлення №#10007333

Покупкою дуже задоволений (ціна - якість), консультація і обслуговування теж ТОП....дякую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь. Гарного дня!