Лідія Самойленко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 листопада 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №1

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

При купівлі товару продавець не видає фіскальний чек, не дає можливості розпакувати та оглянути товар до повної оплати. Окуляри доньці не підійшли (болить голова), продавець відмовляється зробити повернення товару. Також вартість товару було збільшено на 1% , тому що опата проходила з картки. Не рекомендую цей магазин. Буду писати скаргу в податкову та Захист прав споживачів.
Проблему вирішено, магазин зробив повернення товару. Дивує той факт, що магазин починає виконувати норми законодавства тільки після поганих коментарів, невже неможливо вирішувати питання з клієтами зразу, не провокувати їх на погані відгуки та погрози?
28 листопада 2023 Відповісти
sangewek не рекомендує цей магазин
13 січня 2022

Купив: apple airpods 2 with charging

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Ужастный сервис! Позвонил менеджер, сказал что товар в наличии и озвучил цену, указанную на сайте при оформлении заказа. Через 5 минут они повысили цену на сайте на 400 грн. По итогу уже в магазине продавец сказал что цена обновилась и теперь она на 400 грн дороже той, что была озвучена. Классическая схема, не ведитесь на цену, товар по той цене вам все-равно не отдадут! Только потерял время.
Юрий_2 рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Медиаплеер Apple TV 4K 64GB (MXH02), Замовлення №13498

Реальное наличие товара, днём подтвердили заказ, вечером доставили. Цена как на хотлайн. Медиаплеер запечатанный, новый, неактивированный.
Відповідь представника «AppStore»
Здравствуйте, спасибо за позитивную характеристику нашего магазина. С наступающим Новым Годом!
Юра Лебідь рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray Late 2020 (MYD92), Замовлення №A8813

Впервые покупал в этом магазине премиальный, дорогой и очень нишевый макбук. Понравилось общение с продавцом, помощь в оформлении и покупке товара, несмотря на локдаун. Надеюсь покупка меня не подведёт со временем, но пока очень доволен функциональными возможностями и мощностью макбука
Микола Шендер рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Apple Watch Series 3 38mm Space Gray Aluminum Case with Gray Sport Band (MTF02)

Не первый раз уже покупаю товар в этом магазине, и каждый раз им благодарен за их ответственность и надежность. часы покупал для жены в подарок... курьер привез товар вовремя под мой заказ и товар соответствовал заказу в оригинальной упаковке. Благодарю их ...
Богдан Глоба рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Apple Lightning to USB Cable (MD818Z/MA)

Обслуговування було на високому рівні .Особливу подяку хочу висловити співробітнику Егору на привеликий жаль прізвища не знаю, спілкування з ним дуже приємне , а головне його рекомендації мають сенс
Андрей Белоцековец рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: Apple AirTag (4 штуки) (MX542), Замовлення №A8698

Пользуемся услугами данного интернет-магазина не впервые. Как всегда, все на хорошем уровне. Цены актуальны. Оперативно реагируют на заказы. Претензий нет. Готовы порекомендовать знакомым.
Александр Гордиенко рекомендує цей магазин
19 жовтня 2021

Купив: Airpods Pro with Charging Case MWP22, Замовлення №A8553

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Цены ниже среднего, сервис выше среднего. Первый раз обращался в этот магазин 3 года назад. С тех пор не нашел ни одной причины менять магазин на другой.
Alexsandr рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Silver 2020 (MVH42), Замовлення №19107

Не сподобалося: відповідність умов оплати

С 4й попытки найден магазин у которого соответствие цены=наличию! Спасибо ребятам - еду забирать мак. Хотлайн, что у вас с ответственностью, почему первые 5 сайтов обманывают покупателей?
Відповідь представника «AppStore»
Добрый день, Каждый день мы стараемся публиковать актуальные цены и наличие, как видите, не всегда это выходит. Спасибо, что выбрали именно наш магазин. Уверены, вы останетесь довольны приобретением! С уважением, ваш АппСтор!
Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
25 березня 2021

Хотів купити: Apple 10.2

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

ціна даного товару в магазині дорожча ніж показано на хотлайні,
Відповідь представника «AppStore»
Добрий день, нам шкода що сталася така ситуація, ми обов'язково проведемо роботу над виправленням помилок. Ми впевнені, що з такою проблемою ви більше не зустрінетесь. Сподіваємося на Ваше розуміння З повагою, АппСтор