Daria.ant не рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: Годинник Casio LA 680 wega 9er, Замовлення №107-656-358

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Магазин обманює на ціну!!!!! Я замовляла годинник за одною ціною, мені відправили за іншою. Ще перед замовленням і після намагалась зв'язатись всіма вказаними номерами телефонів - не відповідають, залишала номер щоб передзвонили- не передзвонюють. В інстаграмі пишу - не відповідають. Оцінка сервісу '-10'.... нащо вказувати стільки номерів на сайті якщо ніякий не працює? Я замовляла за нижчою ціною яка була вказана - відправляють на 640 грн більше.
Iryna1904 не рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Хотів купити: золотое кольцо с бриллиантами и сапфирами, Замовлення №9494-6767

Відповідь представника «Gold.ua»
Ірина, вітаємо. Не зовсім зрозуміле Ваше обурення, тому що магазин не відмовляє Вам у БЕЗКОШТОВНОМУ ремонті. Інформація вказана у нас на сайті у розділі "Довічна гарантія". Якщо у Вас немає можливості привезти виріб до магазину, то відправляєте його "Новою поштою" на вказану менеджером адресу. Гарантія поширюється на ремонт, доставка не входить в гарантійні обов'язки магазину. Ми завжди намагаємося зробити наш сервіс кращим, це і відрізняє нас від інших магазинів: - повернення/обмін протягом 14 днів - довічна гарантія на золоті вироби - програма лояльності при купівлі товару і багато іншого. Сподіваємось на розуміння з Вашого боку та чекаємо виріб на ремонт.
Татьяна Филоненко рекомендує цей магазин
5 серпня 2021

Купив: Золотое обручальное кольцо, Замовлення №004160-104

Купили с парнем обручальные кольца ко дню свадьбы, через интернет-магазин.Предложили несколько вариантов доставки (на магазин или Новой Почтой). Мы выбрали доставку курьером через Новую Почту. Персонал вежливый и внимательный, знают как угодить клиенту. В честь свадьбы сделали скидку 5%. Товар приехал быстро, как раз к свадьбе
Кокоша рекомендує цей магазин
16 липня 2021

Купив: запонки с кристаллами сваровски, Замовлення №9782-1148

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказ был быстро оформлен и также быстро доставлен. Цена соответствовала цене, заявленной на сайте. Спасибо за отличный сервис!
Ludanja рекомендує цей магазин
12 липня 2021

Купив: Золотые серьги (код 1748839-1620)

Alina48 рекомендує цей магазин
7 липня 2021

Купив: Pierre Lannier Жіночий годинник 011K628

Магазин хороший, асортимент товарів різноманітний. Довго вирішувала, який саме годинник вибрати на подарунок мамі. Консультанти дали чіткі характеристики і поради по ремінцю. Доставка швидка. Годинник прийшов надійно запакований, в гарній упаковці.В цілому я задоволена покупкою.
Артём Писарев рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: Omax Мужские часы DX23P22I

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовляв в інтернет магазині годинник. Консультанти швидко відповіли на всі запитання та допомогли у виборі товару. Відправили замовлення в день оформлення. Отримав своє замовлення вже на слідуючий день. Дякую за якісний сервіс працівникам Gold.ua буду і надалі замовляти потрібні мені товари.
V. Sh. рекомендує цей магазин
16 червня 2021

Купив: Женское серебряное кольцо с куб.циркониями и рубином (1716245), Замовлення №9080-7727

Магазин очень понравился. Быстрое оформление заказа, приветливый персонал в пункте выдачи заказов. Отличный выбор и качество. Обязательно куплю что-то еще и буду рекомендовать друзьям.
СергейТараненко рекомендує цей магазин
27 квітня 2021

Купив: Женское золотое кольцо с бриллиантами и сапфирами (код 1619504-297)

В магазине очень большой выбор украшений. Покупал подарок жене, никак не мог определиться. Удачно организованный сайт, особенно страница "Выбор подарка", помог сравнить разные варианты. Выбрал золотое кольцо с бриллиантами и сапфирами (код 1619504-297). Консультант попался толковый, помог выбрать оптимальную форму оплаты (а выбрать есть из чего). Оформили все быстро, выслали в этот же день.
Павел Пономаренко рекомендує цей магазин
14 березня 2021

Купив: Золотое кольцо с бриллиантом (код 576549-473)

Покупкою дуже задоволений! Сервіс магазину на вищому рівні! Так тримати!