Fomenko Lecha рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 3S Soft Gold S. Steel Bezel w. Dust Rose Case and S. Band (010-02785-03), Замовлення №412310

Про цей магазин у мене склалася виключно позитивна думка. Дуже великий вибір, помірні ціни та оперативна доставка. Купив собі тут годинник. Роботою та функціями годинника я дуже задоволений. Магазин рекомендую.
Стас Горкін рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 3S Soft Gold S. Steel Bezel w. French Gray Case and Leather Band (010-02785-55), Замовлення №412295

Дякую за привітність, швидку доставку, надійне пакування та якісний товар.
КуличГеоргий рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7S Pro Sapphire Solar Soft Gold w. Limestone L. Band (010-02776-30), Замовлення №412235

Надана гідна консультація. Ціна на цей годинник адекватна без накрутів. Замовлення відправили в день замовлення. Все оперативно. Гарантійний талон, чек надані. Дякую!!
Хализов Армен рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mm Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02804-00/01/53), Замовлення №412207

Магазин знайшов через ХотЛайн. Орієнтувався на відгуки про магазин. Замовив дзвінок на сайті. Швидко передзвонили, все розповіли, відповіли на мої запитання щодо товару й доставки та допомогли з вибором. Узгодили ціну та наявність. Годинник супер, акуратно та вчасно доставили. Рекомендую.
Казанцев Женя рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 42mm Soft Gold w. Light S. Band (010-02802-10/11), Замовлення №412020

Доставили в терміни як домовлялись. Годинником дуже задоволений, жодної проблеми, хоча побоювався замовляти, але ціна дуже приємно вразила. Дякую за гарний сервіс.
Супруненко Ян рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Forerunner 265S Black Bezel w. Light Pink Case and Light Pink/Whitestone S. Band (010-02810-05/15/55, Замовлення №412005

Не перша моя покупка тут. Магазин Aparat завжди вражав і продовжує це робити своєю великою увагою до клієнтів. Відмінна комунікація, оперативне розв'язання питань та доброзичливий підхід зробили його моїм фаворитом серед інших. Дякую вам!
Болушева Зоя рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 3 Slate Stainless Steel Bezel with Black Case and Silicone Band (010-02784-01/51), Замовлення №411909

Замовили сину смарт-годинник напередодні Нового Року. В день замовлення відправили, що нам дуже сподобалось. Наступного дня вже отримали на пошті. Син дуже задоволений подарунком! Дякуємо за допомогу у виборі годинника, швидкість та якість роботи магазину!
Погорений Степа рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm Titanium w. Whitestone Band (010-02803-20/21), Замовлення №411820

Все доставлено вчасно. Без зауважень. Робота консультанта на відмінно. Годинник класний, дуже задовлений!
Усаков Валерий рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-00/50), Замовлення №411407

Замовляв годинник Garmin Venu 3. Все добре, товар прийшов згідно з описом і комплектації. Покупкою задоволений. Обслуговування чудове.
Фатин Глеб рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02778-10/11/54), Замовлення №411244

Магазин чудовий, персонал готовий йти назустріч побажанням клієнта. Годинник саме такий, яким я його уявляв, практичний, зручний та багатофункційний. Все сподобалось, магазин рекомендую!