Tatiana не рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: FineTest Auto Coding Premium + 100 тест-полосок, Глюкометр Infopia FineTest Auto Coding Premium + 100 тест-полосок, Замовлення №150563

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Александр не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Хотів купити: Yasam Електропростирадло 120x160

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Зробив замовлення в цьому магазини, менеджер перетелефонував відносто швидко (за день-два після оформлення замовлення), підтвердив що продукція буде на складі протягом декількох днів і пропав. Більше зі мною ніяких контактів не було, одже за два тижні мав необхідність відновити пошуки замовленної продукції. Якість сервісу цього продавця - дуже незадовільна
Юлия Скиба рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: Ирригатор полости рта Waterpulse V700 Plus, Ингалятор компрессорный Rossmax NB 500., Замовлення №87512

Заказ сделала на сайте в 16.35, сразу менеджер перезвонил, подтвердил наличие товаров. В 16.37 пришла смс о том, что заказ оформлен. У меня были временные рамки, о чем я сразу предупредила, менеджер заверил, что успеем. Хочу сказать спасибо большое за оперативность. Не подвели. Рекомендую магазин.
Bogdana Grigorchuk рекомендує цей магазин
6 лютого 2022

Купив: Реклинатор ортопендичний Тривес Т - 1778, Замовлення №84083

Шукала корсет в профілактичних цілях. Розглянувши пару варіантів, зупинилась на тм Трівес - ціна середня, якість гарна. Замовляла в п'ятницю, оперативно передзвонили і оформили замовлення. Дякую, що допомогли з підбором розміру, дійсно, Ваш магазин відповідає Вашій назві - 'Dopomoga'). Сьогодні забрала з НП, майже відразу приміряла, задоволена вибором!!! Дякую за Вашу роботу, привітність, приємно мати з Вами справу !
Евгений Торичный рекомендує цей магазин
13 січня 2022

Купив: Longevita BP-1304, Замовлення №83360

В недавнем времени был опыт покупки в данном интернет - магазине. При разговоре с менеджером, получил объёмную консультацию по подбору тонометра фирмы Longevita . Понравилось оперативность доставки, а так же были учтены все указанные мною временные рамки. Также плюсом считаю наличие официальной гарантии от производителя- 5 лет, в кол центр легко дозвонился, что не скажешь про другие магазины. Я за качественный сервис и товар, поэтому все сюда!,
Александр не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 січня 2022

Хотів купити: Тонометр AND UA-888EAC, Замовлення №83248

Сподобалося: оформлення замовлення

Відповідь представника «Dopomoga.ua»
Добрый день, Александр. Вы сделали заказ на адрес, который, к сожалению, находится не в зоны нашей доставки. Приносим свои извинения за сложившуюся ситуацию и неудобства. В качестве компенсации, за потраченное Вами время, предлагаем Вам адресную доставку по Киеву новой почтой, за наш счет. Очень надеемся, что эта ситуация не повлияет на Ваше мнение и заказы в нашем интернет магазине.
Спасибо за то, что существует обратная связь. Мне предложили доставку новой почтой за счет магазина. Надеюсь сотрудники сделали правильные выводы. Желаю успехов.
11 січня 2022 Відповісти
Artem Burlaka не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 грудня 2021

Купив: класичний стетоскоп 3M Стетоскоп Littmann Classic III (9513), Замовлення №82770

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Dopomoga.ua»
Добрый день, Артём. Спасибо, за Ваше обращение. Стетоскоп был выдан действительно не того оттенка, но хотим обратить Ваше внимание на то, что вы обратились не сразу по факту этой проблемы, а спустя 10 дней после покупки! Несмотря на это, Вам сразу пошли на встречу с предложением заменить стетокскоп на другой оттенок, в течении двух рабочих дней, вы отказались, так как это подарок  на Новый Год и сроки поджимают. В тоже время мы прекрасно понимаем новогодний ажиотаж и приносим свои извинения за данную ситуацию.
Tetjana Polishchuk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 жовтня 2021

Купив: Грелка электрическая непромокаемая Shine ЕГ-1/220 [90323], Замовлення №81258

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Dopomoga.ua»
Доброго дня, Tetjana Polishchuk, дуже шкода, що так вийшло з Вашим замовленням. За що ми приносимо вибачення! Але Вас попередили, що відправка проводиться безпосередньо від виробника, не особисто від магазину. Що у сезон затримки щодо відправок. У цій ситуації погано спрацювала логістика самого постачальника, шкода, що репутація страждає наша. На що ми звернемо увагу. Ще раз просимо вибачення за принесені незручності. Гроші вам повернули на карту.
Вчора ми знову подзвонили магазину і попросили повернути гроші (товар до того часу ще ніхто не відправив). Сьогодні, 27/10 отримали гроші назад. Не шахраї, але процеси в них явно не налагоджені. Марно втрачений час.
27 жовтня 2021 Відповісти
Шановні Dopomoga.ua. Справа не лише в чужій логістиці, а й у поведінці ваших співробітників. Навіщо говорити "я дізнаюся про ваше замовлення і передзвоню" і не передзвонювати? Навіщо говорити "за вашим відправленням сформована ттн, зараз пришлю" і не присилати? А наступного дня виявилося, що ніякої ттн і близько нема. З вашого боку мене обурила не стільки затримка (з ким не буває), а ці дії ваших менеджерів чи хто вони у вас.
27 жовтня 2021 Відповісти
Marina-S рекомендує цей магазин
18 вересня 2021

Купив: ApaCare Remineralising зубная паста 75 ml, ApaCare Зубная паста полирующая профессиональная чистка дома 20 мл

Сделала заказ через корзину с доставкой в отделение НП и оплатой по факту. Перезвонили достаточно быстро. Сначала по ошибке отправили заказ на другое отделение, но сделали переадресацию и в итоге получила через 2 дня. Поскольку заказ не срочный и всё было вежливо, ставлю отличную оценку (ошибки бывают, главное как их отрабатывают).
Відповідь представника «Dopomoga.ua»
Здравствуйте, Marina-S. Большое спасибо за хороший отзыв и внимание к нашей работе. Мы очень ценим, что у нас есть такие отзывчивые клиенты, как Вы. Непременно передадим ваши добрые слова нашему коллективу! С наилучшими пожеланиями, интернет-магазин dopomoga.ua!
Александр Черкащенко рекомендує цей магазин
20 липня 2021

Купив: Весы напольные электронные Momert 5831, Замовлення №79074

Быстро, удобно, товар качественный, хорошая цена. Рекомендую.