Тетяна Кравчук рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Намет Time Eco Canyon 3 Plus, Замовлення №0000-011665

Дуже сподобався магазин. Швидка доставка, гарна комунікація з покупцем і приємні знижки.
Olga Ber рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Olight perun 2, Замовлення №35846

Даже гарне обслуговування, професійні менеджери, товар прибув раніше ніж обіцяли.
Vlad_1988 рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Нож Spyderco Byrd Meadowlark 2 Steel Handle (BY04P2), Замовлення №0000-007960

Знайшов за конкурентну ціну ніж який мені потрібен в цьому магазині. Замовив через мессенджер і наступного дня він був у точці видачі. Процес купівлі дуже швидкий і зручний. Сервіс на 5+
Ришард Назарук не рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: Фонарь кемпинговый Skif Outdoor Light Drop Ultra, Замовлення №34718

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Товар шол долго поддержки не какой нет звонил 2 дня не кто не отвичает сегодня пришол фонарь и он не рабочий и ещё сломана заглушка разъема питания платил на перед товар не кто не проверял на работу отослали доставляли долго так ещё и не отвичает не кто самый худший магазин (((
Відповідь представника «Вінавто»
Доброго дня. Нам прикро, що Ви залишились незадоволені. Стосовно дзвінків: Ви не відповідали на наші дзвінки 3 рази, а від Вас в нашій системі пропущених викликів не було. Стосовно сроків доставки: замовлення зроблене на вихідних, а відправки відбуваються тільки з понеділка, посилку Ви отримали в середу. Стосовно заглушки: Весь товар відправляється новий, запакований. При отриманні потрібно оглядатит товар і якщо виявляеться якись брак або товар пошкоджений від нього потрібно відмовитись і повідомити про цей факт магазин. Якщо пошкодження товару виявляться через якийсь час, то вирішить питання вже складніше, але все рівно можливо. Якщо пристрій не працює про це також потрібно повідомити магазин. На будь-який товар є гарантія. Стосовно придбаного ліхтаря, перед першим вмиканням його потрібно заряджати мінімум 20 хвилин. Виходячи з того, що звернення від Вас не було, то мабуть ліхтар таки працює. Якщо у вас залишились невирішені питання звертайтесь за телефонами на сайти або через чат, бо після Вашого відгуку Ви знову не відповідали на наші дзвінки
Илья Кирьянов рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Artisan Tradition sw D2 G10 Flatolive

Все прошло как по маслу, точно и быстро. Заказывал товар в Одессу
Igor Grizodub рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Блочный лук Man Kung MK-CBK1BK

Очень хорошие цены, особенно на этот товар. Заказал быстро и просто, перезвонили уточнить по доставке, очень вежливый и приятный менеджер. Заказ пришел прям на следующий рабочий день. Забрал самовывозом где снова все прошло вежливо быстро. К луку(товару) претензий нет, все ок полная комплектация. Короче, на всех этапах все прошло безукоризненно.
Zahid рекомендує цей магазин
24 серпня 2022

Купив: Beeman teton

Хороший сервіс Дали достатньо вичерпні відповіді Надіслали замовлення швидко Усе відповідає опису
Vladyslav_911 рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Купив: Нож Boker Plus AKS-74 Spearpoint D2 (01KALS95), Замовлення №0000-006787

Вже вдруге купую в цьому магазині складний ніж. Задоволений найкращою ціною, рівнем сервісу, наявністю товару і можливістю купівлі в розстрочку.
Pro100Koss рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: Система для приготовления пищи APG CS10C 750/900мл, Замовлення №0000-006258

Дуже задоволений якістю товару і роботою магазину. Все дуже оперативно)
Alexandr Kalyuzhin рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Хотів купити: Система контроля давления в шинах TeYes TPMS USB New

Вчера вечером вернули деньги, вопрос закрыт.