Roman Yankivskiy рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXLA2-NG Arctic, Замовлення №1311

оперативно доставили, якісно встановили. всим задоволений, рекомендую
The Kozak рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Витяжний вентилятор Awenta ESCUDO WEB100T, Замовлення №20450867553815

Хотів замовити 2 витяжки. Менеджер Роман надав гарну консультацію, допоміг обрати потрібні, звернувши увагу на метраж кімнати та рівень шуму. Також на сайті була стара ціна (не встигли оновити), про що мене попередили. Але потім надали знижку відповідно до старої ціни. Рекомендую магазин
ALEX Alex рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Кондиционер Bosch CL3000i RAC 3,5 кВт Код: 11296-16, Замовлення №№ 11544

Toros Group рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Теплова гармата Ardesto IFH-02B, Замовлення №№11257

Якість товарувідмінна, обслуговування - теж відмінно! Рекомнудю цей магазини.
Romeo UA рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Припливно - витяжна установка Mitsubishi Electric Lossnay VL-100EU5-E Разом: , Замовлення №Рахунок на оплату No 3219

Магазин просто супер. Я не только забронировал, купил свой Митсубиши а попробовав его через месяц купил еще один но уже в оплату частями. Особенно хочу отметить Романа, да он реально ПОМОГ мне не попасть с покупкой но и всегда был готов помочь в мелочах
Олег Кузьменко рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Ergovent Rondo-125 U, Замовлення №БТС00000028

vandervic рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Vents 100 Солід Л, Витяжний вентилятор Vents 100 Солід Л, Замовлення №№217 від 16.01.2024

Чудовий магазин! На даний вентилятор в магазині БТ-Сервіс була реальна знижка 500 грн!!! Замовляв товар на сайті в неділю, тому менеджер Роман зв'язався зі мною у понеділок зранку, уточнив деталі замовлення, скинув рахунок на Вайбер і я зробив проплату. Тобто покупка відбулася дуже швидко. Ще великий плюс цього магазина - це безкоштовна доставка кур'єром (!!!) та будь-якими поштовими службами. Тому магазин БТ-Сервіс рекомендую однозначно!
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи, вичерпний відгук і рекомендацію нас до співпраці. Будемо раді Вашим новим зверненням! Уточнення щодо зауваженння. Фіскальний чек видається лише при готівковому розрахунку в магазині. При оплаті рахунку фактури Вам видається квитанція в банку де Ви оплачували.
Раїса рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Осушувач повітря MYCOND Roomer Smart 25, Замовлення №000086683

Обраного мною осушувача не виявилося в наявності, тому працівником компанії Романом було запропоновано підібрати інший варіант. В процесі консультації мені був запропонований потужніший осушувач, чому я зараз рада, оскільки вибрана мною модель могла би не потягнути заданий об'єм роботи. Покупкою задоволена повністю. Магазин рекомендую! Роману вдячна, людина дійсно на своєму місці і має відмінний підхід до клієнтів!
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Шановна Раїса, дякуємо за вичерпний відгук і те що обрали наш магазин! Ми постійно працюємо над актуалізацією наявності. Просимо вибачення за незручності. Будемо раді новим зверненням.
Ірина Піценко рекомендує цей магазин

15 січня 2024 Відповісти
Мартина рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Кондиционер Osaka STV-09HH Elite Inverter, Замовлення №2140

Все зробили дуже швидко і добре! Дуже задоволені. Дякую.
Представник магазину «БТ-Сервіс»
Дякуємо за ваш відгук і вибір компанії БТ-Сервіс
15 січня 2024 Відповісти