Yuliia Nahliuk рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Посудомийна машина Siemens SN615X03EE, Замовлення №101988

Прекрасний досвід від початку до кінця! Швидка доставка і прекрасна якість товарів. Дякую за вашу роботу.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Юлія! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Костенко Олег рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Духова шафа електрична Gorenje BOS6737E13FBG, Замовлення №101996

Враження лише позитивні! Швидка доставка і висока якість товарів.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Олег! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Андрій рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Газова плита Gorenje GG5A13WJ, Замовлення №101999

Нічого не можу сказати, окрім одного - цей магазин просто чудовий! Кожен етап покупки вражає своєю легкістю і ефективністю
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Андрій! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Петренко Артем рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV P1E 55", Замовлення №102001

Співробітники проявили велику доброзичливість і готовність допомогти у будь-який момент.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Артем! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Alexander Prudnikov рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE50CU8002, Замовлення №101907

Обрав саме цей магазин через оптимальні ціни та власний сервіс доставки (Київ). Через 6 годин після сплати рахунку (п'ятниця) ТВ був вже в мене. Буду обов'язково звертатись в подальшому. Успіхів!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Олександр! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Роман Чупак рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Духова шафа електрична Whirlpool AKZ9 6240 NB, Замовлення №101811

Чудовий магазин та клієнтоорієнтований персонал, залишили приємне враження!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Роман! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Дмитро рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE75Q60C, Замовлення №101808

Найкращий магазин побутової техніки. З радістю повертаюся до Вас при кожній нагоді. Рекомендую!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Дмитро! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Наташа рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RB38T676FEL, Замовлення №101812

Хороший сервіс у магазині завдяки професійному та відповідальному підходу спеціаліста Руслана. Дякую за допомогу.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Наташа! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos
Oleksandr Kovtunov рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE55CU7172, Замовлення №101810

Гарний сервіс,відношення до клієнта,менеджер дуже приємний все розповів і допоміг підібрати найкращий варіант
Андрей не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Хотів купити: Телевізор Samsung QE65S90C

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Отвратительный уровень сервиса отношение к покупателям! Как только попросил прислать фото наклейки с серийным номером на коробке, они перестали отвечать. Не рекомендую у них что-либо покупать! Уважаемые покупатели берегите свое время, нервы и деньги и покупайте нужные Вам товары только в проверенных и порядочных магазинах!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Добрый день. Отправить вам фото серийного номера не было возможности. Тв находится не у нас на складе, а у поставщика. Сделали запрос. Ждали. Просим прощения за сложившуюся ситуацию.