Роман Чупак рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Духовка електрична AKZ9 6240 NB, Замовлення №101811

Чудовий магазин та клієнтоорієнтований персонал, залишили приємне враження!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Роман! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Дмитро рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Телевізор QE75Q60C, Замовлення №101808

Найкращий магазин побутової техніки. З радістю повертаюся до Вас при кожній нагоді. Рекомендую!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Дмитро! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Наташа рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою RB38T676FEL, Замовлення №101812

Хороший сервіс у магазині завдяки професійному та відповідальному підходу спеціаліста Руслана. Дякую за допомогу.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Наташа! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos
Oleksandr Kovtunov рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Телевізор UE55CU7172, Замовлення №101810

Гарний сервіс,відношення до клієнта,менеджер дуже приємний все розповів і допоміг підібрати найкращий варіант
Андрей не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Хотів купити: Телевізор QE65S90C

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Отвратительный уровень сервиса отношение к покупателям! Как только попросил прислать фото наклейки с серийным номером на коробке, они перестали отвечать. Не рекомендую у них что-либо покупать! Уважаемые покупатели берегите свое время, нервы и деньги и покупайте нужные Вам товары только в проверенных и порядочных магазинах!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Добрый день. Отправить вам фото серийного номера не было возможности. Тв находится не у нас на складе, а у поставщика. Сделали запрос. Ждали. Просим прощения за сложившуюся ситуацию.
tarasosypenko99 рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Електросамокат Mi Electric Scooter Essential Black, Замовлення №101762

Супер магазин! Відмінне обслуговування! Велике спасибі продавцю-консультанту Денису за професійність та чіткість у всіх питаннях продукції магазину. Рекомендую!!!
Вова рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина SMV25EX00E, Замовлення №101760

Відмінний вибір товарів із різних категорій. Я завжди знаходжу тут все необхідне. Приємно вражає також оперативна доставка та чудовий сервіс. Я відчуваю себе впевнено та задоволено кожним замовленням!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Вова! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Юрий Мишин рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Сушильна машина WT47RTE0PL, Замовлення №101764

Цей магазин - мій надійний помічник у пошуку стильних та якісних товарів. Вони завжди слідкують за останніми трендами і пропонують товари вищої якості. Дякую за вашу професійну підтримку!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Юрій! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Іван Довженко рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина SMV4HVX32E, Замовлення №101761

Покупка була упакована дуже акуратно, і всі товари відповідали моїм очікуванням. Якість сервісу на висоті
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Іван! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Діма рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Сушильна машина DV90BB5245AB, Замовлення №101639

Велика увага до деталей та індивідуальний підхід до кожного клієнта роблять покупку особливою!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Діма! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.