Tomahawk не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Хотів купити: Процесор AMD Ryzen 5 3600 (100-000000031), Десктоп NKT NKT-M1

Сделал заказ этого процессора за 2600 грн. Никто даже не перезвонил. На следующий день прислали письмо что заказ не принят. Тут же подняли цену до 3450.
Представник магазину «НКТ»
Ваше замовлення ‎#46025 Ви його зробили 24.03 це був вихідний. На сайті вказано що ми працюємо Пн-Пт   9.00-19.00 тому звісно вам не передзвонили. На жаль товар був в обмеженой кількості і вам не вистачило. Вам на пошту надішов лист що товара немає в наявності.
16 квітня 2024 Відповісти
MeMfiS рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Клавіатура A4Tech FX60H Grey Neon Backlit, Замовлення №45869

Дуже задоволений сервісом! Оскільки є 4 модифікації цієї клавіатури, реально в наявності саме ця, була тільки тут.
carver рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків Kingston FURY 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz Impact (KF432S20IB/32), Замовлення №45283

заказывал несколько раз. реально, удивила скорость выдачи. заказывал обычно ночью, после обеда уже можно было забирать. 5+
Dmytro рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Клавіатура A4Tech FB35CS Midnight Green, Замовлення №45112

Ціна актуальна, оплата була повна, відправили в той же день. Фіскальний чек та гарантійний отримав. Все супер, рекомендую
2fold не рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Хотів купити: Монітор Dell P3421W (210-BDDU)

цына без ПДВ
Bilya08 не рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Хотів купити: Накопичувач SSD M.2 2280 2 Тб PCI-E 4.0 x4 Kingston (SFYRDK/2000G)

Відповідь представника «НКТ»
Доброго дня. На нашому сайті йде динамічне ціноутворення — це підхід до ціноутворення, за якого ціна на продукт змінюється в реальному часі залежно від зміни різних факторів. В даному випадку, у одного постачальника товар скінчився, і сайт підтягнув ціну від іншого постачальника.
Evgeny Opanasenko рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4070-O12G-WHITE, Замовлення №000032032

Сподобався магазин. Ввічливий продавець повідомив, що замовленння приїде на наступний день прямо під двері. Кур'єром виходило длешевше, ніж Новою Поштою. Товар був у пломбах, запакований, не пошкоджений.
temp рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Карта пам\\\'яті Samsung 256 GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A2 EVO Plus + SD Adapter MB-MC256KA, Замовлення №PH000031846

telek не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023
Відповідь представника «НКТ»
Доброго дня, нам дуже шкода що ви зіткнулися з такою проблемою. На жаль не весь товар є з ПДВ оскільки не всі постачальники товару платники ПДВ. На Хотлайн немає технічної можливості відобразити 2 ціни (з ПДВ та без ПДВ). Ціна для фізичної особи актуальна. Актуальну інформацію по ціні та наявності для юридичної особи можете завжди уточнити у наших менеджерів.
Dimidrolz рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 (WIFI) (BHR6868EU), Замовлення №44189

Вперше купував в цьому магазині. Купив по принципу найнижчої ціни. Сам магазин знаходиться недалеко від роботи, тому вирішив придбати тут. Передзвонили, сказали коли можна забрати, запитали чи влаштовують умови. Привезли на точку самовивозу, згідно домовленості, перетелефонували і я спокійно його забрав. Товар, який купував - був новий, в робочому стані. Цілком задоволений покупкою