Taras рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Комплект (клавіатура + миша) Logitech Signature MK650 Combo for Business Off-White (920-011032), Замовлення №43987

Проконсультували. Отримав в термін як і було домовлено
Alex рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX73, Замовлення №43879

Жодних проблем з покупкой не було - товар був в наявності, ціна як заявлено на Хотлайн, причому одна з найнижчих. Зв'язалися дуже швидко, домовилися про всі деталі, та наступного дня вже отримав товар. Дякую магазину за класний сервіс!
Sha Sa Sha рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Монітор ASUS VY279HE Black (90LM06D0-B01170), Замовлення №#43238

Користуюсь монітором вже тиждень, все супер. Доставка була надзвичайно швидкою - 500+ км за годин ~15 (!). Претензій ніяких, маю надію, що пропрацює свій строк ;). Один мінус: схоже, що в комплекті був HDMI v1.3, тож лише 60Hz, але це не проблема (зазвичай в комплекті йде VGA), купувався окремо v2.0, з запасом. Також окрема подяка менеджеру! Дякую за детальний супровід! P.S.: не вдалось створити акаунт на сайті, але це просто як ремарка. Мені це не зіграло ніякої ролі.
Майже миттєво (29.08) прийшов лист про акаунт, щойно спробував зайти (скинути пароль) - "Користувач з таким логіном не зареєстрований у нашій базі даних. Перевірте введені дані." Ну мені не критично мати акаунт - товар є, поки працює ідеально, тому це так, просто перевірка, не бачу необхідності. Просто лишу цей коментар тут, можливо це спонукатиме переглянути код сайту. Здається там є якісь проблеми =). Але з актуальними цінами на сайті, надійністю і такою швидкою доставкою це взагалі не має значення, зокрема для мене.
25 жовтня 2023 Відповісти
ZubikStyle рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Відеокарта ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X OC (TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING), Відеокарта ASUS TUF-RTX4070TI-O12G-GAMING, Замовлення №#43287

Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Transcend 430S 1 TB (TS1TMTS430S), Замовлення №28460

mag1ck.drak0n рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Elf Digital Display 65W 20000mAh Black (PPJL000001, PPJL65C), Замовлення №PH000029411

Купив два павери, все кул!
sk не рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Флешка, SSD накопичувач Samsung 870 EVO 1 TB (MZ-77E1T0BW), Замовлення №33169

Хотів робити нове замовлення, але виявилося що мій аккаунт покупця був видалений при оновленні сайту. Відновити не має можливості.
Paul I_Am рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Kingston 128 GB microSDXC class 10 UHS-I U3 Canvas Go! Plus + SD Adapter SDCG3/128GB, Карта пам'яті Kingston 128 GB microSDXC class 10 UHS-I U3 Canvas Go! Plus + SD Adapter SDCG3/128GB, Замовлення №26548

Дякую за приємний досвід співпраці. Купував 3 карти пам'яті, котрі по ціні відрізнялися на 230 грн. від відомих магазинів, чекав якогось підвоху, але ні, весь товар запакований, з гарантією від виробника. видали чек. Окрема подяка працівнику магазину, яка ввійшла в становище і дочекалася вже у неробочий час, щоб видати товар. Буду в подальшому звертатися до них та рекомендую іншим!
Alexandr не рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Хотів купити: Armytek ABM-01

Товара, статус которого на сайте был указан "в наличии", не оказалось в магазине. Хорошо, что выбрал оплату при получении.
Vickie Mnko рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Wind 2 Black (JBLWIND2BLK), Замовлення №37766

Рекомендую цей магазин, дуже швидко зв'язалися та відправили замовлення, враховуючи те, що воно робилось у період зимових відключень світла. Все чітко і якісно. Ціни набагато приємніші, ніж у конкурентів. Задоволена сервісом, буду рекомендувати магазин друзям. Дякую за вашу роботу. Слава Україні!