Евеліна Чопей рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: ремінець Mulberry Modern Buckle Medium для Watch 38/40/41mm (MUH83), Замовлення №16818

Дуже оперативно приїхав товар, ремінець крутої якості, я задоволена ?
Николай рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Чохол для смартфона iPhone 15 Pro FineWoven Case with MagSafe - Taupe (MT4J3), Замовлення №16778

Задоволений сервісом, чохол оригінальний, доставка оперативна. Рекомендую.
VSP рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: ремінець Ocean Band для Watch 49mm - Blue (MT633), Замовлення №16768

Отримав оригінільний ремінець в день замовлення. Дуже задоволений, дякую!
Nick Bashkirov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 грудня 2023

Хотів купити: Бездротовий зарядний пристрій MagSafe Duo Charger (MHXF3)

Відповідь представника «All4Mac.com.ua»
Вітаю, так з телефонами тимчасова проблема, але те, що пошта не працює не знали. Певно якісь налаштування на хостингу збились. Менеджер вам телефонував 3 рази 22го і 23го числа для підтвердження замовлення. Ніяких пригод на голову ви собі не знайшли, ми без питань готові повернути кошти або відправити товар.
Дякую керівництву магазину, що своєчасно відреагували на проблему, та терміново відправили товар. Не відкривав ще, але дуже добре спаковано.
27 грудня 2023 Відповісти
Tort не рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Кабель Lightning USB-C to Lightning Cable 2m White (MQGH2), Замовлення №48586

Магазин продав мені підробку під виглядом оригіналу. Кабель повільно заряджає, відходить. На фото справа кабель-підробка куплений в магазині. Він в два рази товщий за оригінальний кабель, який зліва на фото. На коробці неправильно надрукована наклейка. Загалом, під видом оригінального товару (виробник на сторінці кабелю вказаний саме APPLE) мені продали підробку. Категорично не рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «All4Mac.com.ua»
Добрий день! Схаменіться, підіть і перевірте кабель в якомусь нормальному сервісному центрі перед тим як паплюжити чиюсь репутацію! Кабель Lightning ніколи не був товстим, ви мабуть сплутали з 2метровим кабелем USB-C на USB-С (MLL82), він дійсно товстий. Фото зі штрихкодом яке ви скинули, також ніяких підозр не викликає!
Представник магазину «All4Mac.com.ua»
P.S. Відкрили іншу упаковку, кабель дійсно товщий ніж було звичайно. Все одно наполягаєм, що кабель оригінальний. Значить Apple його змінив або ви порівнюєте з метровим кабелем, який має бути тоншим за 2метровий, або у вас кабель іншої ревізії як варіант.
Tort відповів на коментар Zosick
Тобто ви хочете сказати, що оригінальний кабель також повинен відходити, випадати та заряджати в три рази довше, ніж попередній кабель?
Представник магазину «All4Mac.com.ua»
Ми стверджуєм, що упаковка та пломба на 100 відсотків оригінальна, і в лейбі яку ви сфоткали нічого незвичного, щоб вказувало на підробку. Те що ви кажете, що кабель випадає, то за роки продажів ще такого не чули, навіть копії, думаю, не мають випадати зі штекера. Тому не виключаю, що можливий якийсь рідкісний брак. В такому випадку ви просто могли би нам написати, чи зателефонувати, ми перевіримо і замінимо кабель. P.S. Випадання штекера і нестабільна зарядка можлива через забивання розʼєма ворсом з одягу. Це прибирається звичайною голкою. Перевірте будь ласка, бо вперше чуєм, щоб кабель в розʼємі не тримався.
Rinkanas Beer рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Apple Magic Trackpad 3 Silver (MK2D3NB), Замовлення №48557

Stanislav S рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Бездротова клавіатура Apple Magic Keyboard Silver Touch ID Nobox (MK293), Замовлення №48474

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Дмитрий не рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Хотів купити: Миша Magic Mouse 2021 (MK2E3)

Підтверджую, перші два телефони, вказані на їх сайті, не обслуговуються, а на останньому не беруть слухавку
Відповідь представника «All4Mac.com.ua»
Andey Gordeev не рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Хотів купити: Оригінальний адаптер Apple Lightning to USB Camera USB 3.0 (MK0W2)

Из 4-х телефонов магазина 2 не обслуживаются по остальны 2 телефонам просто не берут трубку!!!
Відповідь представника «All4Mac.com.ua»
Телефони тимчасово не працюють. Це написано в сервісному повідомленні при заході на сторінку. Ви лишили замовлення і вам перетелефонували.
Zakhar Manukhov не рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: Оригінальний блок живлення Apple MagSafe 2 45W Power Adapter (MD592), Блок живлення для ноутбука MagSafe 2 Power Adapter 45W (MD592), Замовлення №48424

Замовив блок живлення. На сайті зазначений як оригінальний, по телефону сказали те ж саме. Отримав жахливу підробку: без необхідних написів на блоці, із проміжками біля виделки, яких не має бути, найгірше -- зі шнура злазить фарба (!!!). На жоден зі вказаних на сайті номерів не відповідають, на пошті теж мовчать. Про повернення коштів вочевидь мова не йде. Обман.
Відповідь представника «All4Mac.com.ua»
Вітаю! На ресурсах де не можливо впливати на відгуки (Hotline, Google) ви не знайдете жодного про неповернення коштів від нашого магазину. Про обман не може йти ніякої мови. Телефони тимчасово відключені, це зазначено на сайті. Ми відправили вам американську версію адаптеру, і окремо дослали європейську вилку, яка продається окремо і не є оригінальною. Вона може не ідеально прилягати до адаптера при приєднанні. Це ніяк не впливає на адаптер. https://all4mac.com.ua/p/mac-uk/macbook-chargers-uk/змінна-євро-вилка-для-блоків-живлення-ap/ Щодо кабелю, то навіть в найжахливіших підробках кабелі не пофарбовані, а зроблені з світлого поліуретану. Можем припустити, оскільки модель зарядки доволі давня, від тривалого зберігання і сухості, резина кабеля може відлущуватись. Упаковка зарядки запакована, і ми, на жаль не можем перевірити якість зарядок. Ми надіслали вам дані для повернення. Вибачте за причинені незручності.
UPD. Гроші повернули. Якістю товару та сервісом, на жаль, не задоволений. Причини ті ж самі.
31 січня 2023 Відповісти