Oleh Zhyh рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: BLUETTI AC500 , Зарядна станція (інвертор) BLUETTI AC500, Замовлення №Без номера

Купил инвертор Bluetti AC500,буду надеется,что прослужит долго! Спокойные и доброжелательные продавцы,рекомендую!
Andrei Gor рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Рюкзак Dell Essential Backpack 15 - ES1520P, Рюкзак міський Dell Essential Backpack 15" (460-BCTJ), Замовлення №N15660

Я дуже вдячний цьому магазину за оперативність. Замовлення відправили у той же день. Товар був упакований дуже гарно у коробці. Рюкзак без дефектів , дуже вмістовний. Фіскальний чек є. Рекомендую цей товар і магазин. Бажаю вам усього найкращого
vmarkovsky не рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Хотів купити: Ноутбук HP ProBook 640 G8 (1Y5E1AV_V3), Замовлення №15334

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Магазин скасував замовлення - "нет в наличии". Хоча при формуванні замовлення було вказано, що товар є в наявності. Після формування замовлення з"являється рахунок для безготівкової оплати, але він без реквізитів!
RAM рекомендує цей магазин
27 жовтня 2021

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkBook 15 G3 Mineral Gray (21A40099RA), Замовлення №15135

Подобрал ноутбук на хотлайне, подошла цена. Оставил заказ, перезвонили, в наличии, цена актуальна, по городу бесплатную доставку согласовали. Товар с заводскими пломбами, все отлично.
Piter San рекомендує цей магазин
16 жовтня 2021

Купив: Відеокарта ASUS TUF-RTX3080-O10G-V2-GAMING, Замовлення №15107

Dmitriy Kukushkin рекомендує цей магазин
14 жовтня 2021

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Black (20TA002HRT)

Отличные скорость и качество работы !
document рекомендує цей магазин
19 травня 2021

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Keenetic Air (KN-1611)

10 из 10, культурно, организовано, системно. Рекомендую!
VASILIY рекомендує цей магазин
29 квітня 2021

Купив: Ноутбук Dell Vostro 15 5502

Приобретал ноутбук которого не было в других магазинах. Цена норм. Безналичный расчет с НДС, товар официальный, гарантия. Отличный магазин, рекомендую. Сергею отдельная благодарность
Игорь Igor рекомендує цей магазин
11 квітня 2021

Купив: Комутатор керований рівня 3 Cisco CBS350-48T-4G-EU

Цена ниже, чем у остальных. Товар новый и запечатан. Гарантийный талон и все документы были с товаром. По коммутаторам очень много выбора. Магазином доволен! Рекомендую покупать! По доставке тоже все отлично.
Luba Lisitsa рекомендує цей магазин
9 квітня 2021

Купив: РК монітор Dell P2415Q (210-ADYV)

Заказ был на самовывоз, проверили монитор на пиксели и цветопередачи, все ок.