Відгуки eurobuy.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин eurobuy.ua

Вибрані 14 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 21 червня 2022 р.

Посмотрел две модели МФУ, обеих не было в наличии.

Brother DCP-L2512D

• 17 червня 2022 р.
відвантаження

Товар тільки по передплаті. Пройшло 10 днів з моменту оплати, але товар досі не відправлений. Продавець не відповідає на питання. буду подавати заяву в кіберполіцію

Відповідь представника «eurobuy.ua»

Шановний пане Роман замовлення до Вас прямує, затримка на кордоні.
Під зауваженнями НЕ СПОДОБАЛОСЬ:
1. Оформлення замовлення - Ви мабуть маєте на увазі три невдалі спроби сплатити за замовлення карткою. Вам треба це питання з’ясувати у банках емітентів ваших карток.
2. Відвантаження – згодні. Посилка прямує з-за кордону, проходить митні оформлення, також кур'єрські фірми в Україні працюють в умовах, які на зараз склались на шляхах.
3. По поверненню товару прошу докладніше нас розгорнути

Мікрохвильовка Sharp YC-MS01E-S

• 13 січня 2022 р.
сервісна підтримка

Заказал 26 декабря 2021г. На сайте утюг,на следующий день позвонили ,подтвердил заказ,сказали доставка 5 дней но так как новый год,то прийдёт после и вот уже 11 января и тишина,никто не пишет и не звонит и решил написать в Вайбере в поддержку и на мое удивление они говорят извените но по техническим проблемам с поставщиками ваш заказ ещё не отправлен,вот
зашол на сайт а цена уже на 100 гр.ниже,потом пишет мол вашему заказу присвоен ТНТ и номер заказа,в почте его нет и на следующий день таже розгорнути

Праска з парою Philips Azur GC 4909/60

• 10 січня 2022 р.

Замовляв товар ще влітку за дуже приємною ціною. Доставили замовлення кур'єром Meest Express (безкоштовно) з оплатою при отриманні.

• 7 грудня 2021 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Советую искать проверенный интернет магазин, зарегистрированный в Украине. Низкая цена является единственным удобством. Долго время ожидания, невозможность получить качественную поддержку, невозможность вернуть товар и получить деньги согласно законодательству. Ну и гарантия...Большой вопрос, если наступает гарантийный случай.

Монитор Dell

• 7 грудня 2021 р.

Все ок, заказал, оплатил, через две недели пришло через Meest с бесплатной доставкой.

Инфракрасный термометр Medisana FTN (76120)

• 5 грудня 2021 р.

Часто покупаю на этом сайте. Очень нравится, но этим сайтом нужно уметь пользоваться. Всегда самая маленькая цена в интернете, но и долгая доставка (идет с Польши), бесплатно мист экспрессом, приезжает всегда, оплата по факту доставки. Сам их сайт косячный и слабый, найти на нем что надо тяжело, лучше с хотлайна заходить. Цена рулит. Нужно ждать 7-14 дней (обычно 8-10). Я доволен.

BOSCH TWK3A013

• 15 листопада 2021 р.

Замовив товар 3-го листопада, на сайті в списку замовлень він з'явився, минуло 12 днів - і на цьому все. Не було ні листа з підтвердженням, ні будь-яких інших спроб продавця зв'язатися. Контактні телефони на сайті спочатку перемикали на оператора, якого неможливо дочекатися, зараз вони взагалі не працюють. Чи є замовлення, чи це фікція - не зрозуміло взагалі.

Сабельная пила Makita DJR186Z

• 29 жовтня 2021 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Можу рекомендувати цей магазин. Ціни чудові, термін доставки обіцяли 2 тижні, отримала чайник через 5 днів кур'єром Міст Експрес.
Хотілось би,щоб приходило якесь сповіщення на пошту чи вайбер при оформленні товару.
Зв'язались на наступний день у вайбері із підтвердженням замовлення. В цілому добре. Покупкою задоволена. Але прошу врахувати, що гарантія польська,що може означати в Україні при поломці не буде куди звертатись.

Електрочайник Bosch TWK8611

• 28 жовтня 2021 р.

Невозможно связаться с магазином, телефоны не отвечают. Сделал заказ, не зарегистрировавшись на сайте магазина, подтверждение на почту не пришло. Зарегистрировался, ещё раз сделал заказ, опять подтверждение на почту не пришло. Прошу представителя магазина связаться со мной для подтверждения заказа, а также предотвращения варианта дублирования заказов. Спасибо!

Кофемолка BOSCH TSM 6A013B