Відгуки eurobuy.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua - Сторінка 2

Відгуки покупців про інтернет магазин eurobuy.ua

Вибрані 18 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 7 грудня 2021 р.

Все ок, заказал, оплатил, через две недели пришло через Meest с бесплатной доставкой.

Инфракрасный термометр Medisana FTN (76120)

• 5 грудня 2021 р.

Часто покупаю на этом сайте. Очень нравится, но этим сайтом нужно уметь пользоваться. Всегда самая маленькая цена в интернете, но и долгая доставка (идет с Польши), бесплатно мист экспрессом, приезжает всегда, оплата по факту доставки. Сам их сайт косячный и слабый, найти на нем что надо тяжело, лучше с хотлайна заходить. Цена рулит. Нужно ждать 7-14 дней (обычно 8-10). Я доволен.

BOSCH TWK3A013

• 15 листопада 2021 р.

Замовив товар 3-го листопада, на сайті в списку замовлень він з'явився, минуло 12 днів - і на цьому все. Не було ні листа з підтвердженням, ні будь-яких інших спроб продавця зв'язатися. Контактні телефони на сайті спочатку перемикали на оператора, якого неможливо дочекатися, зараз вони взагалі не працюють. Чи є замовлення, чи це фікція - не зрозуміло взагалі.

Дякую, мою проблему вирішено

Сабельная пила Makita DJR186Z

• 29 жовтня 2021 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Можу рекомендувати цей магазин. Ціни чудові, термін доставки обіцяли 2 тижні, отримала чайник через 5 днів кур'єром Міст Експрес.
Хотілось би,щоб приходило якесь сповіщення на пошту чи вайбер при оформленні товару.
Зв'язались на наступний день у вайбері із підтвердженням замовлення. В цілому добре. Покупкою задоволена. Але прошу врахувати, що гарантія польська,що може означати в Україні при поломці не буде куди звертатись.

Електрочайник Bosch TWK8611

• 28 жовтня 2021 р.

Невозможно связаться с магазином, телефоны не отвечают. Сделал заказ, не зарегистрировавшись на сайте магазина, подтверждение на почту не пришло. Зарегистрировался, ещё раз сделал заказ, опять подтверждение на почту не пришло. Прошу представителя магазина связаться со мной для подтверждения заказа, а также предотвращения варианта дублирования заказов. Спасибо!

Дякую, мою проблему вирішено

Кофемолка BOSCH TSM 6A013B

• 23 вересня 2021 р.

Дякую Hotline за вигідну добірку по цінам!Дякую магазину eurobuy.ua за чудове відношення до клієнта і чудовий товар!Бажаю процвітання!

Професійний пилосос Karcher WD 3 (1.629-801.0)

• 20 вересня 2021 р.

Найкраща ціна. Доставили до будинку. Тільки ще зробіть хороший сайт, щоб можна було шукати товари.

Пылесос Karcher WD 3 (1.629-801.0)

• 15 вересня 2021 р.

Оформил заказ на компьютерный корпус. Цена ниже рыночной, а также бесплатная доставка до дома на такой немаленький товар (НП взяла бы минимум 150грн). Сразу предупредили о сроке доставки до 14 дней, получилось по факту 10, что меня устраивало.
В общем, всё в порядке.

SilentiumPC Armis AR7 TG (SPC221)