Алексей Сафонов рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Смартфон Xperia 1 V 12/256GB Khaki Green, Замовлення №776

Гарна ціна і зручні способи оплати!
Mammy Mam рекомендує цей магазин
23 березня 2024 На модерації

Купив: Смартфон iPhone 15 256GB Black (MTP63), Замовлення №765

Магазин просто супер і його продавці неймовірні! Дуже сподобалося, що допомогли обрати потрібний саме мені товар. Усе чітко і лайтово пояснили. Замовлення прийшло фантастично швидко! Рекомендую на усі 100%.
Іштван Чукран рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Навушники Sony WH-1000XM4, Замовлення №681

Купив навушники, сподобалося можливысть придбати криптовалютою.. із мінусів те що при замовлені не було мого міста в списку, прийшлося звязуватися через телеграм
zhar71 рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Смартфон Poco X6 Pro 8/256GB Grey, Замовлення №0986776

аоли арлтм рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Xiaomi redmi note 11 pro plus 5g , Замовлення №18153

Рекомендую магазин. Отправка быстрая. На утро следующего дня уже забрал телефон на почте. Чек и гарантийный талон есть. Упаковали хорошо.Цена огонь.
Nicolas Iron рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Смартфон 12 16/512GB Flowy Emerald, Замовлення №626

Чудовий магазин. Поспілкувався з менеджером в месенджері, отримав відповіді на всі запитання. Створив замовлення, вніс передплату, в той же день відправили товар. Запаковано гарно, чек був. Дуже задоволений сервісом.
Богдан Наумчук рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Смартфон REDMAGIC 9 Pro 16/512GB Cyclone, Замовлення №561

Все пройшло якісно, зі мною зв'язалися, описали моє замовлення, допомогли вибрати зручний спосіб оплати та швидко відправили. Телефон крутий та я однозначно рекомендую )
Ирина Малых рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Aurora Purple, Замовлення №509

Всім задоволена! Відповідальні співробітники магазину, замовлення отримала досить швидко, якість товару чудова. Дякую за оперативність!
DEEP COLOR рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: xiaomi redmi note 13 pro 5g, Замовлення №512

Первый раз тут покупаю ,но могу сказать что цены тут отличные ,порекомендую друзьям тоже !
Sergio.Se рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смартфон 11 16/256GB Green, Замовлення №431

Придбав oneplus 11, до цього oneplus 9, колись давно по рекомендації друзів замовив тут перший телефон, тепер і я рекомендую всім. Проблем не було, всим задоволений. Продукція і сервіс належної якості.