Roman не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 лютого 2024

Купив: Мережевий фільтр-подовжувач 2E 8XSchuko 3G*1.5мм, 4*USB-A, 3м, white (2E-SP815M3USBWH), Замовлення №00000

Купил месяц назад, а понадобился только сейчас, лежал в коробке, открыл, а тут такой сюрприз. Пластиковые ножки крепления двух половинок полностью сломаны!! Я такого и представить не мог. На упаковке сверху были "пломбы", но нижняя часть коробки открывается в обход этих пломб, так они и засунули внутрь сломанный товар. Номера заказа нет т.к. был обратный звонок и в телефонном режиме я подтвердил заказ на сайте
Відповідь представника «ТФ ТіД»
Доброго дня Роман, Ваш відгук став деякою несподіванкою у зв'язку з тим, що з моменту продажу Ви не зверталися з описаним вами питанням ні в точку видачі, ні в сервісний центр нашої компанії. Товари, які купуються в наших офф-лайн магазинах або в нашому інтернет-магазині, при покупці можуть бути перевірені, та протестовані у нашому сервісному центрі. Точка видачі та сервісний центр розташовані за однією адресою. Також хочемо відзначити, що ми не займаємося перепакуванням і перевіркою кожної одиниці товару, яка надходить до нас на склад або вітрину магазину в цілісному вигляді, без зовнішніх порушень товарної упаковки. Описану Вами ситуацію ми обговорили з офіційним представником 2Е в Україні, і було прийнято рішення про заміну Вам даного пристрою. Ви можете звернутися до точки продажу на Великій Арнаутській,47 Телефон: +38 048 234 67 23 Час роботи: понеділок-п'ятниця: 10:00-17:00, ми узгодимо з Вами деталі обміну.
Магазин согласился обменять товар, но на обмен пришёл опять сломанный товар, на одной половине корпуса были точно так же сломаны ножки креплений. В конечном счёте поставщик согласился вернуть деньги за товар.
23 лютого 2024 Відповісти
Віталій не рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Хотів купити: Відеокарта ASUS PH-GT1030-O2G

замість 3 432 грн, на сайті 4 313 грн
RK не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 листопада 2022

Хотів купити: Пристрій безперебійного живлення Ritar RTO-1500-LCD (900W)

Товару в наявності немає.
Відповідь представника «ТФ ТіД»
Добрий день, Звертаємо Вашу увагу що, в системі прайс-агрегатора є розклад оновлень прайс-листів, який не підтримує відображення в режимі реального часу. Наразі залишки ДБЖ змінюються кожні 1-10 хвилин із-за високого попиту, оновлення наявності в системі Hotline відбувається в значно рідший період. До кінця поточного року, рекомендуємо вибір ДБЖ виконувати на сайтах самих інтернет магазинів, де наявність відображена в режимі реального часу.
justice ever не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Хотів купити: CT1000MX500SSD1

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Ціна на сайті магазину не відповідає ціні на hotline
sokurez не рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Хотів купити: Материнская плата GIGABYTE GA-J1900N-D3V

Сергей Добрый не рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Хотів купити: Наушники JBL E45BT, Замовлення №31760

Не знаю как с возвратам товара или ремонтного сервиса в Одессе, а если вы берёте товар через интернет магазин,то с возвратом и сервисом проблема.Прислали беспроводные наушники,а зарядка не работает и начался долгий процесс возврата,как я понял со слов сотрудников очень старающихся «угодить» клиенту будет бессмысленный.Первый и последний раз покупал товар в этом магазине
Алексей Сталяк рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: ASUS GEFORCE RTX 3060TI 8GB GDDR6 DUAL MINI V2 LHR

Відповідь представника «ТФ ТіД»
Доброго дня, Олексію! Дякуємо Вам за високу оцінку нашої праці. Будемо раді бачити Вас у нашому магазині.
RK_Sat рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: БУМАГА XEROX A4 BUSINESS ECF, Замовлення №31006

Утром заказал, вечером привезли, но это касается Одессы. Проблем с заказом не возникло.
Відповідь представника «ТФ ТіД»
Доброго дня, Дякуємо вам, за об'єктивну оцінку нашої роботи! Будемо раді бачити вас знову у нашому магазині!
Irina Marshenko не рекомендує цей магазин
20 листопада 2021

Хотів купити: Видеокарта ASUS Geforce GTX1650 SUPER 4Gb TUF G6 GAMING (TUF-GTX1650S-O4G-GAMING), Замовлення №3125

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Дякую за об'єктивну оцінку нашої роботи ! Компанія \"ТіД\" є офіційним дистреб\'ютером з продажу обладнання ASUS. Ми суворо стежимо за стандартами обслуговування, і такі ситуації є екстраординарними для нас.Ми зробили висновки і постараємося не допускати таких помилок в майбутньому! Будемо раді бачити знову Вас у нашому магазині.
23 листопада 2021 Відповісти
ASUS GeForce GTX 1650 SUPER https://pastenow.ru/F33XF ASUS GeForce GTX 1650 https://pastenow.ru/F33XP Я на сринах показываю разницу между одной видеокартой и другой. Только слепой не увидит разницу. Еще и видео прислали как доказательство, где отчетливо видно, что достают из коробки с маркировкой супер видеокарту не!!!СУПЕР. Установите себе на комп эту видеокарту зайдите характеристики и увидите, что супером там и не пахнет.
24 листопада 2021 Відповісти
Дякую, за Вашу увагу до цього продукту. В даному випадку різниця в цих картах дійсно є, оскільки це різні пристрої та технічні характеристики цих продуктів відрізняються один від одного. У нашому інтернет-магазині представлено два види цього продукту. Цей товар сертифікований, а також підпадає під всі умови офіційної гарантії від виробника.
24 листопада 2021 Відповісти
Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2021

Хотів купити: Папір офісна Zoom А4, 80г / м2 (500л)

Сподобалося: наявність

ціна в магазині вища
Відповідь представника «ТФ ТіД»
Добрий день, Владислав! На жаль через технічну особливості роботи порталу, вартісні вираження на портал hotline.ua, потрапляють з деяким запізненням на відміну від сайту компаніі.Такіе ситуації трапляються. Приносимо свої вибачення!